Diskuze: Klanové Bitevní Stanice

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    SVK-leonardo333 Kazda stanica ti prinasa samostatne body do rebricka, cize viac stanic=viac bodov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Diky iba to som chcel vediet :D
     
  3. Johny.Ka

    Johny.Ka User

    Co to je zas za novinky na CZ3,že jde sestřelit základna pod štítem.Ve 21.27 se zapnul štít a ve 21.41 jsem začal vyměňovat středy přiletí AC a na jednu salvu tu stanici pukne ve 21.44 a to nabyla nabitá na 5 hodin (http://prntscr.com/801zxr ).Tímhle jde ta hra hezky do kytek .
     
  4. Joe

    Joe Guest

    Johny.Ka je to stejný případ, jako když opustí klan hráč, který modul pláště vlastní. Pokud je odstraněn modul pláště, stanice bude nadále stát, ale pouze s 1 HP. To platí i při výměně, protože ta trvá 4 minuty je to jako by tam ten modul 4 minuty nebyl, a protože jsi vyměňoval i modul deflektoru, je to stejné, jako by tam 4 minuty nebyl ani štít.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/8/15
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Bože moj máte tolko stanic s neviete základne veci ? A to neni žiadna novinka to takto bolo vždy
     
  6. co mi hodí větší "pecku"? modul leaseru nebo raketometu? jak je podle vás nejlepší stavět stanice? I, II nebo III moduly?
     
  7. sufuzky

    sufuzky User

    Je to to isté ak nerátame do úvahy upgrady tak laséri tahajú 20k za sekundu a rakety 60k ale tie vypália tuším raz za 3 sekundy. Takže je to jedno ja skvor preferujem raketové moduly.
    myslíš podľa lvl presnosti? určite na 3 tam by mala byť najvetšia presnosť zásahu.
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    M.a.r.t.i.n: Z diskuzí na TS jsem vypozoroval závěr, že nejvýhodnější je dnes používat lasery II na 16 lvl (dříve to byly rakety III na 16 lvl, ale po úpravě to již neplatí). Nedokáži to objektivně posoudit, ale mezi hráči se to traduje.
     
  9. ...miuo...

    ...miuo... User

    Ahoj.

    Když sa dá stavět CBS, je možné zvolit čas, podle FAQ až 4hod.
    Má to pls nějaký vliv na na nabití deflektoru, hodnotu % upgradovaných modulu HON/EXP/DMG po startu či něco jiného ?
    Je to opravdu jen na to, aby se naplánovalo, od kdy bude CBS aktivní ?

    Díky.
     
  10. PaiMei

    PaiMei User

    Čas se plánuje opravdu jen na stavbu stanice, ale momentálně je maximální doba stavby stanice 1 hodina.
    Moduly bosterů to nijak neovlivní, ty se začínají nabíjet po postavení stanice a plné nabití je za 20 hodin.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Dobrý den možná už to tu někde je ale nenašel jsem. chci se zeptat na modul: Booster poškození – modul boosteru poškození (DMGM-1)
    takto je popis v FAQ. v inventáři je napsáno v popisu když na tento modul kliknu: Zvyšuje poškození způsobované zbraňovými moduly.
    Moje otázka je zda po instalaci tohoto modulu se opravdu zvyšuje i poškození způsobené moduly laseru, raketometu? Děkuji za odpověď.
     
  12. sufuzky

    sufuzky User

    Ten modul funguje ako normálný boster. Takže pridá ti len + poškodenie na dmg tvojej lode. A nezvyšuje dmg ani raketometu ani dalších modulov. Pozor ale plus dmg pridáva len na mape kde je modul postavený.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/15
  13. sufuzky : Bohužel tvá odpověď mi neobjasňuje popis v inventáři: Zvyšuje poškození způsobované zbraňovými moduly.
    Poprosil bych raději odpověď moderátora který může ověřit proč je to takto popsáno.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    .R-E-XDark. Spoluhrac ma pravdu, modul posobi iba na hracov, cize zvysuje len skody tvojej lode, nie stanice. V nasom FAQ mas vsetky moduly jasne popisane FAQ - Klanové Bitevní Stanice

    Pozeral som ten inventar a popis je rovnaky aj v ENG, cize nepojde len o zly preklad. Priznavam ale popis je zavadzajuci, kedze to na moduly neposobi.
     
    -baghira2- a .R-E-XDark. tohle ocenili.
  15. RobPol

    RobPol User

    Jen bych chtěl ujasnit to co psal TRIX, ano dnes se vyplatí používat II moduly, protože I mají minimální DMG a minimální přesnost, II mají střední přesnost a střední DMG, ale III mají menší přesnost než II moduly a velké DMG.
    Tedy je lepší mít II modul na lvl 16, který kope méně, ale trefí se častěji, než modul II na lvl 16, který kope pecky, ale často se netrefí.
    Pokud nevíte zda-li lasery nebo rakety, tak to je každého věc, ale můj názor je takový je lepší mít na stanici samé lasery II na lvl 16 který kopou za +- 33.k ZA VTEŘINU (Šance na zásah je vyšší), než Rakety na lvl 16, které kopou 60.k za 3.VTEŘINY a jejich šance na zásah je menší...
    Proto je lepší mít celou stanici s lasery popřípadě na přeskáčku Laser, Raketa, Laser, atd... DMG cca 300.k nebo Laser, Laser, Rakera, Laser, Laser, Rakety
    Tady ten DMG je velký pokud se Rakety trfí, tak to je pak bomba :D DMG cca 450.k
    Než samé Rakety lvl 16 který sice kopou pak nehorázné bomby :D Ale ta šance že se ta rakety trfí, ještě když se hýbeš je opravdu málá z 5 se trefí 2-3 rakety... Takže pak ta salva 8x Rakety na lvl 16 je menší.... Ano pokud se do tebe trefí všech 8. raket tak pak budeš max koukat na port, ale ta šance na zásah je opravdu malá, proto tohle nedoporučuji.
    Ale jak jsem již zmínil, každý na to má svůj názor, každý preferuje něco jiného.
    Toto je pouze můj názor, který mám vyzkoušený zatím se mi potvrdil, tak prosím kritiku ohledně mého názoru vynechte.
    Děkuji
     
    -baghira2- a PaiMei tohle ocenili.
  16. -xghost-

    -xghost- User

    Jsem úplný začátečník, co se KBS týče, tak to možná vyzní hloupě. Co je to Laser a raketa I, II, III ?

    Laser I je LTM-LR, dvojka LTM-MR, trojka LTM-HR?

    Dále, co je to raketa III? Ve FAQ jsou rakety jen dvě (RAM-MA, RAM-LA)
     
  17. -xghost-

    Raketa I neexistuje. Je pouze II a III (RAM-LA, RAM-MA). Dále bych ti doporučil si přečíst příspěvek nad tím tvým (#135).
    To, že je někdo líný číst a prohledávat 7 stránek, aby odpovědi našel, tak bych to dejme tomu pochopil, ale když je odpověď hned nad tvým příspěvkem a už seš na fóru stará garda, tak mi zůstává rozum stát :rolleyes:
     
  18. -xghost-

    -xghost- User

    Tak si ho přečti i ty a pořádně. Právě příspěvek nade mnou mě zmátl, jelikož se v něm píše (hned na začátku), že moduly I mají minimální DMG a minimální přesnost. A to mě zmátlo, neb ve FAQ se píše, že to, co má malý DMG má velkou přesnost a naopak. Já rozhodně nejsem líný hledat (FAQ mám pročtené) a tady jsem se ptal pouze na použité názvosloví (laser I, II, III), které se liší od ofic. názvů ve FAQ, což ve příspěvku nade mnou rozhodně není. Každopádně dík za odpověď.
     
  19. V tom případě odpověď na tvojí první otázku i popsání doletu, přesnosti, poškození je ve FAQ, viz. #1

     
  20. -xghost-

    lasery:
    LTM-LR je modul KD - tedy I
    LTM-MR je modul SD - tedy II
    LTM-HR je modul DD - tedy III

    rakety:
    RAM-LA je modul NP - tedy II
    RAM-MA je modul SP - tedy III

    Tohle jsi chtel? To cislovani jsem ve FAQ nenasla, vychazim z vlastniho inventare.
     
    Naposledy upraveno: 14/11/15