Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Chci se zeptat odměny se připisujou ruzně nebo všechny najednou ?
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Podle informací uvedených v tomto vlákně, prakticky najednou. Jen se mírně liší časy (v minutách) pro jednotlivé servery. Pokud jsi nevyhrál, tak už asi nevyhraješ. ;)
     
  3. OK,chápu ale v mesicni je asi vetsi sance na vyhru? ale ve slunecním zase cennejší výhry
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ ťažko povedať či vyššia šanca, ale ak sa pozeráš na počet potencionálnych výhercov tak tomu tak bude kedže mesačná sa losuje pre každý server zvlášť a slnečná pre celú komunitu DO, t.j. všetky servery.
     
  5. ok díky kubino , ikdyž mi to moc k ničemu není ale aspoň sem o něco chytřejší ;) :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Kubino

    Kubino Guest

  7. taki jsem dostal 100000 urka .ale na emajl mi nic neprislo ze sem vyhral to
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    ™®*S*T*R*A*Z*®™ emaily chodia pravdepodobne len na výhry slnečnej lotéria a je to celkom aj logické, veci v hre sa ti pripíšu a zápis je v denníku, načo mail.
     
  9. tak ja to spatne pochopil.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  10. DekeL

    DekeL User

    Tak ja mam z 5 kapsul 5 stitov
     
  11. gregys

    gregys User

    bry vecer, vcera mi na učet přibylo 100K urka (coz je samozdrejme super), za nějaký pobídkový bonus.. je to ta výhra v HITECU? nebo nějaká chyba?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    gregys - ak si sa zucastnil loterie,tak si vyhral 100k,kedze aj to bola jedna z vyhier.Pozri si bilanciu a dennik,malo by to tam byt napisane,ze si vyhral v mesacnej loterii.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. gregys

    gregys User

    • 18.06. 11:47 pobídkový bonus + 100,000 U.
    právě proto se ptam jak to tam ma byt napsane... tohle mam v deníku ;) nic o loterii, za urko jsem rad, ale aby z too nebyl pak nejaky postih :)
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    gregys pozri si príspevok #222 ako vyzerá zápis odmeny, ktorú si pravdepodobne dostal aj ty. Treba sa pozrieť aj do bilancie a samozrejme záleží aj od serveru a jazyku v hre, zápisy sa môžu trošku líšiť.
     
  15. kapsle byly rovnoměrně rozloženy, ale na CZ2 vyhrálí lf4 pouze aktuální nebo bývalí členové MMO, je to trošku divné když stříleli a kupovali všichni ale oni maj lf4 a já se 75 kapslime 100k urka.
     
  16. Korben

    Korben User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Ahoj,omluva za OT,chci jen reagovat na příspěvek od gregyse - nemyslím si,že jeho "pobídkový bonus" souvisí s akcí Hitac.
    Já jsem se Hitacu nezúčastnil (jen jsem koupil a hned směnil 5ks měsíční),zato jsem posledních asi 10 dní díky rozbitému NTB nebyl na mapě (sotva se z tabletu dostanu na fórum) a ve středu 18.6. jsem dostal taky bobídkový bonus a to rovnou 1M U.
    Na mail mi taky nic nepřišlo a když tam ta Účka byla pořád i druhý den,usoudil jsem,že to asi chyba nebude...
    Server a ID mám v podpisu
     
  18. HΞℓℓ•Câηηση přečti si předchozí příspěvky, bylo řečeno že maily o výhře pravděpodobně chodí jen když vyhraješ ve sluneční loterii. Asi jsi vyhrál "hlavní" cenu, 1 milion uridia, a to z těch pěti kapslí co jsi koupil.. Já tam problém nevidím, snad jen že zápis odměny je poněkud odlišný- chyba překladu?

    Btw.
    - to si trošku protiřečíš ne?

    Jinak gratulka výhercům :D
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  19. No,pokud je to hlavní výhra,je to první případ,co jsem něco vyhrál.
    Jen mne zarazil ten "pobídkový bonus".
    Právě proto,že jsem předešlé posty četl,viděl jsem (např. post č.222),že oznámení o výhře v Hitacu je v bilanci jasně napsáno.
    Nikde jsem ve svém postu protiřeč nenašel,ale budiž :)

    EDIT: Tak v deníku jsem našel info o výhře v měsíční loterii.
    V bilanci je,jak píšeš,asi jiný překlad,proto ta zmatenost .
    Každopádně už vím,že pobídkový bonus s Hitacem souvisí :D
     
    Naposledy upraveno: 21/6/14
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    HΞℓℓ•Câηηση - kedze vyhry 100k a mega uridka boli v loterii a taktiez sa zhoduje aj cas pripisania,tak to musi byt prave to.;) Ale gratulka k hlavnej vyhre,isto to potesi cloveka,ked mu pribudne mega ucka :)