Diskuze: Maximální DMG

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Neya, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Neya

    Neya Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 19/1/19
  2. Prosim vás aky veľky je dmg z golikom 5 LF-3 na 5lvl a ostatok lf-2 lebo uvažujem o Zakupeni.
    ps:bez hrubich laserov
    Dakujem za odpoved :)

    Omluvam sa ak je to spam.
    Inak pardon za gramaiku mam skazenu klavesnicu :)
    asi vam to pride divne že to neviem podľa tej tabulky. :(
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  3. #3 -tady najdeš excelovskou tabulku pro výpočet dmg :)

    Ale zkusím ti to vypočítat, škoda zaměstnávat ty vaše hlavičky a ručičky že :D :
    5*150*1.02= 765+ 10*100= 1765
    s lodí goliath bez letounů, doufám že je poloviční odpověď na poloviční dotaz jasná.. :D
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
    (MasterKing) tohle ocenil(a).
  4. ak to je iba taky maly dmg 5 lf-3 5 lvl ostatok lf-2.Tak to si asi nekupim :(.Pekny komentár pekne forum :)
     
  5. (MasterKing) pokud nevíš jak pracovat s tabulkou, napiš kolik a jaké máš letouny, předpokládám že nelétáš bez nich :) Mimochodem, lf3 nekupuj za uridium, šetři kredity a draž si je postupně v aukci ;)
     
    (MasterKing) tohle ocenil(a).
  6. len ja som chcel tich 5 lf 3 lvl 5 za tich 14,99 zatial mam full lf 2 a jednu lf 3 :).Preto som sa pital na dmg :)
     
  7. Těch samostatných 5 lf3 co máš v nabídce ti udělá dmg->5*150*1.02= 765, jak už jsem psal :) Pokud budeme předpokládat že je nasadíš místo neupgradovaných lasery lf2, které ve stejném počtu dělají -> 5*100=>500 , budeš mít rozdíl v celkovém dmg pouhých 765-500= 265 (+ samozřejmě zbytek laserů..), což se rozhodně za těch 15€ nevyplatí :) Osobně bych žádné rádoby 'výhodné' balíčky s výbavou nekupoval, protože opravdu výhodné jsou pouze pro BP.. :)

    EDIT: Nebudu psát nový post abych netvořil OT, nevím či máš už přístup na horní mapy (x-5 až x-8),pokud ano múžeš se domluvit s některým silným hráčem a dělat spolu NPCíčka jako jsou Kristaloni, Lordakium, Cubikon..Pokud ne, dělej hlavně sibelony. Samozřejmě přitom plň úkoly, kredity z odměny se ti budou hodit :) A přivydělávat si můžeš tím, že si pořádně vybuduješ Skylab a budeš si z něj posílat promerium na prodej u základny :)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
    (MasterKing) tohle ocenil(a).
  8. Fakt dakujem za tuto konverzaciu :)Poradiš my ešte niečo z čoho sa dobre zarabáju kredity prosim:) Prepač ak som ťa rušil:);)
    edit: :Dprave som zarobil 666,546 c. :)
     
    Naposledy upraveno: 9/12/13
  9. Korben

    Korben User

    (MasterKing) Zarábanie kreditov do tejto diskusie nepatrí.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Genesis

    Genesis User

    Zajímá mě jak se dostanu k MINIMÁLNÍ DMG ? jelikož dmg kterou způsobujeme jsou vždy jiná tak mě zajímá nějaká průměrná dmg kterou budu střílet :)
     
  11. Zafod

    Zafod User

    Jelikož DMG kolísá, musíš si minimální DMG odsledovat (ač nevím k čemu ti tato informace bude). Udává se kolik škod jeden laser způsobuje, to ber jako maximu (bez jakýchkoliv updatů).

    Obecně platí, že čím slabší laser, tím větší přesnost (méně kolísá DMG) a opačně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. CecoMladsi

    CecoMladsi User

    prosim vas, nerozumiem moc tim tabulkam tak ci by ste mi nemohli pomoct. mam golika v lodi full lf4 max upgradenute 3 flaxy level6 a 5 iris level 6, v nich mam tiez lf4 plne upgradnute. aky budem davat cca demage?
    dakujem za odpoved
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    CecoMladsi - co je na tych vypoctoch take tazke?Precital si si vobec FAQ k tejto diskusii?Zaujimave,ze si full LF4,ale mas 3 flaxy :rolleyes: Asi ti pukli irisky alebo?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. aky dmg ma jedna lf-4
    a potrebujem sa spytat ake schopnosti treba mat na hrube lasery
    lebo viem ze lovci odminen a este nieco ale neviem vsetky
     
  15. Lf4 ma dmg 200 jednotek. Na tluste lasery je potreba minimalne 21 SB: Svareni pro pokrocile I. i II., prvni bublna 2 SB, druha plna, laserovou optiku I. i II. , presnost laseru nebo jak je to presne- 3 SB :) Omlovam se jestli mi neco vypadlo, vzpominam to z hlavy, ale kdyz se podivas na laserovou optiku II., muzes si vse zpetne odvodit podle miminalnich pozadavku
     
    hejtmus-prvy tohle ocenil(a).
  16. Zdravím, rád bych taky věděl jak nejrychleji na tlusté lasery. Chystam se už doufám naposledy resetnout PP. Mám 20 SB. Výše je napsáno že potřebují 21. Rád bych měl spolu s hrubými i odrážečku a bublinu. Kdyby jste mi sem hodily přesný postup nebo screen tak bych byl hodně rád.
    Díky předem.
     
  17. Super, :). Díky já věděl že to tady někde je.
     
  18. A pak si dodělej co nejdříve 3 body do energie štítu, jinak budeš i přes tlustý furt dole. Nebo si vydraž spectrum, aby si ty chybějící štíty nějak vykompenzoval :D.
     
    bhagira22, -baghira2- a -perrassik- tohle ocenili.
  19. Spectruma mám, a jak jsem psal tak bublina bude hned po hrubých.
     
    -perrassik- tohle ocenil(a).