Diskuze: Razer PvP týden 10.-16.5.2014

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Belgam, 8/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Belgam

    Belgam Guest

    Pod XP to urcite nepujde. A jde to jen stahnout na win vista,7,8 a android.
     
  2. Ahoj, poradíte někdo? na tom razerzone.com jsem zadal ID email i ID heslo a pak jsem dal Submit a nic se nestalo nevíte čím to je?
     
  3. »vojta«

    »vojta« User

    musíš tu aplikaci stáhnout a zadat to tam
     
  4. jj vim otevřela se mi nějaká tabulka PREFERENCES a nevim co dělat dál
     
  5. Zdravim, me se to povedlo nainstalit, ale nevim jak se registrovat.. To razer ID a comms ID co to je? To si mám vymyslet, nebo kde to vemu? :D
     
  6. vosinoha1

    vosinoha1 User

    nejlepší bude když tu někdo napíše podrobnej návod jak vše zvládnout (já už to teda mám po 15 minutách :D )
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  7. Kenny

    Kenny User

    Stále mi nechce přijít ověření na mail.. Gmail
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kenny - pozeral si aj spam? ja som to tam mal :)
    No moze to byt okolo tych 15 minut.Nic zlozite to nie je a potom ked nabehnete s tym designom na mapu,tak vam uz len skupinu budu davat a pytat sa odkial to mate,kedze budete medzi prvymi,je to sranda ;)
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  9. Kenny

    Kenny User

    :D Do spamu ze zkušenosti koukám jako 1. :D
     
  10. -vlk18-

    -vlk18- User

    Mě sice potvrzovací e-mail přišel ale není v něm žádné ID ani heslo "jen kliknětě pro potvrzení sem" aplikace stažená a při zadávání přezdívky a hesla to pořád hlásí chybu špatné heslo ač je správné dokonce sem ho změnil ( přes zapomenuté heslo)a stále stejná hláška
     
  11. Kenny

    Kenny User

    to samé se teďka děje mě..
     
  12. coolmen

    coolmen User

    Takze kdyz mam Windows XP tak mi to nepujde jo?Zase rasizmus...:) tak at si to strcej za kolobouk.citace:Jako součást akce obdrží každý, kdo si stáhne aplikaci Razer Comms z Razer PvP Week
    bonusový kód na dva špičkové lodní designy, ohňostroje Razer a dostatek munice k pokoření i těch nejhouževnatějších nepřátel. Je tam napsáno KAŽDÝ...:)
     
  13. Takže návod:

    1) Stáhnete aplikaci Razer Comms zde http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit (dole na stránce)

    2) Nainstalujete aplikaci.

    3) Zaregistrujete se ZDE > http://www.razerzone.com/razer-id/registration-id/ ( získáte razer ID)

    4) Příhlásíte se do stáhnuté aplikace. ( Zadáte email a heslo, které jste uvedli v registraci.)

    5) Návštívíte opět tuto adresu > http://www.razerzone.com/darkorbit?utm_source=DarkOrbit tam zadáte svůj email a heslo z registrace a objeví se vám kod.

    Hodně štěstí :)
     
  14. Tak jsem se zaregistroval ,stáhnul aplikaci samozřejmě aktivoval v emailu link od razer v razer jsem se v poho přihlásil ale jak píšeš v 5 bodu zadat email a heslo tak jsem to udělal a nic :(
     
    голубойБОСС tohle ocenil(a).
  15. A napsalo ti to něco?
     
  16. ~~Befo~~

    ~~Befo~~ User

    Moc děkuju za návod.
    Btw když na té ztránce na konci žádáš o kód, tak mi to taky nešlo... musíš jim dát chvíli času po cca 3-5 minutách už mi to heslo vygenerovalo.
     
  17. ok zkusím počkat a pak napíšu
     
  18. piec

    piec User

    Takze som zaregistrovany vsetko ,prihlasim som sa tam ale kod som nedostal :/
     
  19. zadam email,heslo macknu submit a nic
     
  20. Kubino

    Kubino Guest

    By-eXaMpLe_н základné znalosti angličtiny, jednoducho stačí vyplniť prázdne polia a krížikom zavrieť Preferences :)

    coolmen každý, kto si stiahne aplikáciu a splní podmienky jej používania, si chcel povedať. Inak windows XP stratil podporu priamo od Microsoftu takže svoju sťažnosť dávaj tam, firmy prestali svoje aplikácie pre tento typ OS vytvárať celosvetovo, nejde len o razer ;)

    Komu to nejde => lebo ste sa len zaregistrovali, nenainštalovali ste aplikáciu a nevykonali ste prvé prihlásenie pre používanie aplikácie.

    Tiež berte ohľad na to, že sa tam snaží prihlásiť veľké množstvo ľudí, občas treba vyčkať, nič vám neujde ak už máte účet a aplikáciu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.