Diskuze: Šťastný a veselý DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warden, 2/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Warden

    Warden User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. PanMajster

    PanMajster User

    Aký je limit na tu branu denne?
     
  3. Warden

    Warden User

    Jen malá informace. Popis "Skollova brána" byl převzat z předcházejícího roku, je možné, že může dojít ještě k nějaké úpravě.

    PanMajster: Je možné, že půjde splnit opakovaně (bude mít po dokončení nastaven cooldown), ale je pravděpodobnější, že půjde splnit jen jednou. Bohužel zatím žádné info není. Asi to bude překvapení. ;)
     
    Naposledy upraveno: 2/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. PanMajster Ta brána šla splnit vždy jen jednou, docela by mě překvapilo, kdyby to mu bylo tenhle rok jinak
     
  5. Warden

    Warden User

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ]: Je možné, že opravdu půjde splnit jen jednou a bude muset být dokončena od 11. do 26.12.2017. Uvidíme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Kdyby dali bránu s cooldownem a nedali vánoční boxy s ice raketkami, pak bych chápal, že by měli snahu něco ve hře změnit. Pokud opět hodí boxy na mapu, tak všichni víme, kdo si nejvíce nahrabe..
     
    jaritko a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mιℓσš•CZ[ŁσŴ] - treba nastartovat lode a pekne to strielat. Odporucam spearky kvoli schopnosti ultramask ;) A popritom moze PET boxikovat. Co sa tyka tych bran, tak by mali byt zasa dve obtiaznosti pre slabsich a silnejsich hracov.
     
    Eρεβος*SK a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher, to mám taky v plánů. Aspon na nich dodělám úkol na 10k lodí :D
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    A santové lítat nebudou? Pokud si dobře pamatuji, pak v prosinci 2016, lítali pouze v sobotu.
    Jenom proto se ptám, protože v kalendáři nejsou. Teda, jako to doopravdu a skutečně je? Ptám se.
     
    krtko458458458 tohle ocenil(a).
  10. No tak za me teda nic moc. Kalendar uz ve hre nejaky mesic je, takze zadna novinka, leda ty designy, ktery jsou stejne vlastne k nicemu a bude je mit kazdej. Brana jako kazdej rok,a jen jednou splnitelna?... Ukoly taky nuda a chabe odmeny... no a posledni bod: A další: Celoživotní úspěchy a ledové meteoroidy. taky nic extra. Z ice se moc urka nevydela, prirovnal bych to skoro k farmeni vk na x-7. No a boxiky? Nic extra nepada. Ice raketky mam jeste z x let dozadu a staci mi tolik kolik mam.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Mohol by mi niekto hodiť odkaz na ulohy? či je tam niečo zaujímavé, ešte stále mam ulohu na abg či sa mi oplatí rušiť alebo nie:)

    p.s. včera či kedy boli boxy čo som nestihol, padajú z nich aj ladové rakety?
     
  12. Dinosam-SVK- Ice rakety v nich nebyly, prý až od 11.12
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Ahojte měla bych menší dotaz v kalendáři na 11 den je uvedena odměna loď láva goliath x.Pokud je to disajn tak by jste měli poupravit popis :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Warden

    Warden User

    -Kočička-: Popis dělají přímo vývojáři BP. Informaci jim předáme a zda to napraví či ne, už bohužel neovlivníme.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Děkuji za odpověď :) tak rychlou reakci jsem tedy nečekala :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. co by pro kočičku kdo neudělal :)
     
    •Laco851• a -Kočička- tohle ocenili.
  17. coroner

    coroner User

    zlatý goliáš v kalendáři ??? a příští rok? diamantový? a 2019 ? je tady doufám budoucnost dark orbit.....
     
  18. Warden

    Warden User

    coroner: Aááá, pán je věštec .... Děkujeme za předpověď. :)

    Prosím, zdržte se OT. Diskutuje se zde o prosincovém dění na DO. Děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Mamina71

    Mamina71 User

    Taky se přimlouvám jestli sem můžete zveřejnit seznam zimních úkolů, které se postupně budou objevovat.
    Nebo to má být každodenní překvapení ? :)
     
    Dinosam-SVK- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    Každodenní překvapení by bylo rozhodně lepší.
    Je předce advent, kdo by již předem přezrázel co dostane pod stromeček?
    Pak by to již, nebylo překvapení.

    Mám ještě jeden dotaz.
    Proč se nedají přeměnit hráči na snehuláky, jako kdysi s pomocí Wiz raket?

    Včera na GE4 a GE5 sem to skoušel z dárečkových boxů. A nic.
    Měnilo jich to, jenom na jiné druhy lodí, nebo na různe druhy npc.
    Což je tomu, doopravdy na škodu. Neboť díky tomu, už nelze splnit titul: Mrazík.

    Zajímavé bylo, když sem jednoho z vlastních proměnil na lordakium nebo kucurbium.
    Potom již letěl z obavy o život přímo na port, i když nikomu z vlastních nikdy neubližuji.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.