Diskuze: Šťastný a veselý DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Warden, 2/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pirx_8

    Pirx_8 User

    Dík za odpověď :)
     
  2. Badmaniak

    Badmaniak User

    No není tam kompletní a přece jen tohle je přehlednější: :)

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Honzin

    Honzin User

    A já a já se chci zeptat tohle co znamená ten ice boxes na 11 prosím. :)
    Sice Já vím ale.
     
  4. Badmaniak

    Badmaniak User

    V boxech budou ice rakety (a možná i lepší odměny, kdoví). Minulý rok to bylo 11tého, předminulý i prvního.
    A to je právě to, co třeba v kalendáři není. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Honzin

    Honzin User

    Právě že ty rakety se daly sbírat víc než týden toť otázka jak to bude teď.
    Necháme se překvapit hezké Vánoce vám přeji. :)
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    No bude to jak je to v tabulce. :D Ice boxy jen jeden den. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Warden

    Warden User

    Ano, bude to jen na narozeniny DO viz Kalendáři.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jedině dobře že to bude jen jeden den , zas by sse zbytečně moc lidí i nepilotů moc nacpalo IC3 raketama , lepší když budou trochu vzácnější , i když se obávám toho , že stejně budou v obchodě
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Co vim, tak stály těžký prachy. Mám dojem že 500 jedna, jak DCR.
    Ale i pár hodin sbírání stačí bohatě na pár let občasného lítání. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Je to jen můj dojem? Loni lítaly Ice meteory celé dny, teď jen večer a zatím jsou úkoly typu-způsob škody xxx. To já co lítám jen ráno, mám smůlu, večer se k tomu nedostanu. Podle tabulky mají být celý den jen 2x, zase nic. Není to vůči ranním fér.
     
    -baghira2- a jan42 tohle ocenili.
  11. Pustatina2

    Pustatina2 User

    MuadDib85 - Máš pravdu. Ice meteory lietali aj doobedu a dali sa zahrať tie úlohy. Ale teraz tí, čo hrajú len ráno, majú smolu. Nie si v tom sám. Takže to ber športovo. Je to len hra a nič viac. Veď o nič neide. Ak si z toho na nervy, tak aj tak to nezmeníš.
     
    -baghira2-, jan42 a Warden tohle ocenili.
  12. Pustatina2 - učím to i děti, život prostě není fér:D
     
    -baghira2-, jan42 a *Firefox1* tohle ocenili.
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Niektori hraci sa pytali, ci bude mozne robit pocas akcie viac bran so skollom. Tak mame informacie, ze budu dve obtiaznosti a za kazdu bude jedna brana, cize dohromady dve brany. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Takže aspon tých 1200 ice raketiek si nazbieram :D inač kolko padalo ice rakiet z jednoho boxu?
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    krtko458458458 - to je tazke povedat, pretoze zalezi, ci mas double balicek, protocoly v PETovi a body v profile pilota. ;) A samozrejme to mnozstvo oni z minuleho roka mozu este upravit. Cize nebral by som to za smerodajne :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Badmaniak

    Badmaniak User

    Padalo dost. Za hodinu máš i 2k. Takže bohatě stačí pár hodin sbírat a máš vystaráno do důchodu. ;)

    A Ice budete mít 11tého celý den, tak to si můžete udělat ty úkoly. I když nevim k čemu, když odměna tam je nulová. :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= User

    jan42 tohle ocenil(a).
  18. Badmaniak

    Badmaniak User

    No nevim. :D Mě to nedá a asi je stejně udělám, ale rozhodně ne denně. Spíš si na to vyčlením pár hodin o Vánocích a udělám je najednou.

    Jak jsem psal, že jsou vidět v NYXu, tak jsem se spletl, vidět nejsou jako zamčené. Ale pochybuju, že tam dají lepší odměny než minulý rok a zatím žádná úloha nedala víc uri, než kolik získám za stejný čas jinde. A pokud tam daj na Vánoce třeba olej, tak to víte moc dobře, že ho nutně potřebuju :D
     
    jan42, krtko458458458 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Bade , máš čas do 10. , pak jsou tam denní úlohy - zřejmě ty , o kterých nechtěli nic říct - ty co jsou teď si myslím že jsou totožné s těmi z loňska. Pak zřejmě začnou ty "lepší" (který určitě bude potřeba udělat v ten den , pak už je nepůjde vzít) o kterých admini určitě vědí co z nich bude , ale nepovědí :)
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    V tom máš pravdu •»Śøŋºº«•. Ti "lepší" úkoly jak píšeš, pak začnou až od 12 prosince jako každý rok.

    Myslím, že to budou podobné zimní úkoly, jako z minulého roku; které je potřeba splnit do 24:00h.
    Od přijetí. I na tohle si pamatuju. Taky nic novýho. - Doufám že se v tom, tentoraz pletu. Uvidíme. ;)
     
    jan42 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.