Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. honak

    honak User

    Nechápu co chtějí řešít. Nechal bych jim nejhorší z těch odměn a zbytek bych vylosoval znova.Psali jeden hráč jedna odměna max. Tak nechápu co chtějí řešit co taková Globalní evropa člověk tam vyhodí 100 k rsb a někdo dostane skoro všechny odměny :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. [/QUOTE]
    No taková situace podobná , ne li stejná tu byla před rokem nebo dvěma lety. A podle toho , co se stalo minule to vidim na stejné řešení situace. Počkat až to odezní a pak šup, zamést v tichosti pod koberec a hurá na další sezonu Hitac!!!
     
  3. Koukám, další chyba, kterou BP udělal.
    Nezlobte se na mě, ale já kdybych dělal takové chyby v práci, jsem na mizině.
    Ale jak se říká. Kdo chce kam, pomocme mu tam. A pak se všichni diví, proč to hraje méně a méně lidí.
    Jenom podotýkám, že si nepamatuji nic, co by přišlo do hry a bez nějakých chyb či bugů.

    Takže ano, jak zde zaznělo, opět se to zamete pod koberec a běda, jak se k tomu budeme vracet, ještě k tomu pak dostaneme ban :D
     
  4. #703 #709 #712 #717 a další odpověď jsem už nenašel. Takže vloni vyhráli i lidi, kteří žádnou kapsli neměli, ale když to necháš dostatečně vyhnít, tak se na to zapomene.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Selendix

    Selendix User

    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► začíná to připomínat tu loterii u nás, jak jen se jmenovala, jo Bingo.
    Tam lidi sice vyhráli, ale byli to známí a příbuzní toho programátora, co napsal systém losování, protože si dokázal určit, která čísla vyhrají.
    Dodnes je myslím stíhaný.
    Loni to tu povýšili o další úroveň, když vyhráli i ti co si nevsadili :D

    Na druhou stranu, oceňuji, že teď aspoň vymýšlejí řešení.
     
  6. los je los :D
     
  7. Korben

    Korben User

    Ban za slušný názor nedostaneš. Losovanie a prideľovanie odmien, ide úplne mimo nás. My dohliadame nad čistotou fóra a chatu. V BP sú informovaný o nespokojnosti hráčov, viac urobiť nemôžeme.

    •»Śøŋºº«• Moderátor napísal informáciu, ktorú sme dostali z BP. reprodukoval len to, čo obdržal. Ako sa zachová BP, to je úplne mimo nás.

    Selendix, Pochybujem že by napr. na CZ serveroch dostali odmeny hráči, ktorý majú známeho programátora v BP.

    Osobne som si za tie roky zvykol, že pri každej akcii, alebo novinke vloženej do hry, bol nejaký problém. Nadávať som prestal po tom, keď som zistil, že programovanie nieje jednoduchá záležitosť a najhoršie je aplikovanie dát do bežiaceho procesu. Jeden príkaz, dokáže narušiť množstvo ďalších, ktoré sú už v hre aplikované. Aj keď sa niečo otestuje na testovacom serveri , tak po vložení programu do spustených serverov, môže mať úplne iný priebeh, ako na testovacom serveri.
    To len na okraj k chybám v hre.

    Je pravda, že losovanie malo prebehnúť podľa toho, ako to bolo napísane. Určite by som pridelené odmeny už nebral. Výhercov by som vyradil z prideľovania odmien, alebo to nazvem, pridelenia kompenzácie, za chybu v losovaní a pridelil by som odmeny všetkým, ktorý sa akcie zúčastnili.
    No aj ak pridelia nejakú kompenzáciu, tak sa tu určite nájde dosť hráčov, ktorý budú nadávať aj potom.

    *=KavaleR=* Ban na fórum, vulgaritu netolerujem.
     
    bhagira22, -baghira2- a Warden tohle ocenili.
  8. neco podobneho napadlo i me, napadlo me i druhe losovani bez momentalnich vyhercu, treba uz ne o tak hodnotne veci
     
  9. Však v pořádku Korben , já to beru na vědomí , jen tuším , že to bude mít stejný průběh jako před rokem a půl tak jsem napsal jak to vidím... Žádná narážka vůči vám , tam snad nevznikla a pokud se vám zdá že ano , omlouvám se , tak to zamýšleno nebylo

    -------------------------------------
    jinak pro info:
    En forum - gratulujeme těm , kteří získali více , než jednu výhru za kapsle , dále budeme diskutovat o problému a řešit jej.

    Fr forum :
    Výhry byly rozděleny, nicméně se vyskytly mírné nepokoje ohledně toho, že ve FAQ bylo napsáno že na jednu osobu může být pouze jedna výhra, ale to nebyl případ tohoto HITAC. Vedení proto uvažuje o řešení tohoto problému, protože je možné, že některé hráče tato záležitost mohla rozhněvat.

    Jakmile bude nalezeno řešení, bude vám oznámeno nové oznámení, takže vám děkuji trochu trpělivosti

    Takže to máme brát jak? V Anglii/Americe gratulují těm co vyhráli víc odměn a konec, zatímco ve Francii řeknou , že FAQ které bylo vydáno (vlastně jen okopírováno z poslední - kdoví jestli ne zrovna z té poslední pokažené - Hitac akce?) je lživé?
    Každej stát si tam dá co chce a zamluví to tím , že se to řeší - to se ani nemůžou domluvit na stejném oznámení?
    Která strana má pravdu?
    Na CZ stále nic nepřišlo?:oops:
    Velebnosti , jdu blejt
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17
    *Firefox1* tohle ocenil(a).
  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Ono to těžko jde vyřešit, aby se ti, co u Hitaca byli poctivě, neurazili.
    Co čtu Discord tak je to k pláči. A nakonec i tady to forum.
    Běžte už s tim do ****. Furt si stěžujete všude na multiklany a na Discordě snad očekávaj, že každej kdo dal jednu kapsli by měl něco vyhrát/dostat.

    Ale uvědomte si, že kdyby se losovalo tak jak se údajně řeklo, tak by stejně každý hráč odměnu nedostal a pravděpodobně by jste stejně dostali nějakou odměnu, kterou by jste nechtěli.
    A losovat podle ID? To už si děláte asi šoufky z toho! To by totálně naštvali všechny, kteří to fakt hráli. Kdyby to řekli předem, tak ok. Každej by si pak ale nadělil jednu kapsli a dál by se o to nezajímal.
    Ať chcete nebo ne, tak hráč s více kapslemi musí být nějak zvýhodněn. Ať už si je koupil nebo vystřílel. A že někdo platí nemůžete mít nikomu za zlé. A to zvýhodnění když už ne s více odměnami, tak by měl mít apsoň vyšší šance, jak to bylo plánováno.

    A názor tady nahoře, že by jim "měli nechat NEJHORŠÍ odměnu a losovat znova", to už je fakt jen pláč nějaké flaxy.

    Zdá se mi to, nebo každému kdo nevyhrál se tohle příhodně hodí a snaží se vybrečet si nějakou odměnu? Kdyby to losovali jak údajně řekli, tak by jste neřekli ani popel. I když jak to tak čtu, stěžovali by jste si stejně. ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/17
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Badmaniak: tak pokud cpeš do hry prachy a dostal jsi 3x za sebou 450 oleje tak se nezblázní (jsi nevděčný za to že jsi vůbec dostal nějaký stupidní olej který je ti k ničemu) že to nevyužiješ ne každý na to má aby cpal do BP prachy a aby si kupoval olej za real prachy. Ne každý má náladu točit snad 500 skupinových brán aby měl uridium a olej na ty lodě. A pokud ty máš všechny lodě za olej tak si to uží ne každý to má. Lodě co daly stojí za pendrek.
    Ty i kdyby jsi dostal velký kulový taky by jsi to psal že jsi nic nedostal a dohadoval ses. Bylo dáno jedna odměna v loterii ne že každý dostane 5 cen nebo ba dokonce 8 cen což je dosti nespravedlivé. Upřímně BP to možná udělalo úmyslně aby viděli kolik hráčů by to naštvalo teď to údajně "možná" řeší.

    Jednoho dne to BP skončí jakmile poštvou ještě více hráčů ztratí je aby nakonec nějaké servery třeba za rok či 2 byli a zda bude i samotné BP.

    A co se týče multifirem je to kravina jak jen může být. hráči nejsou schopni vytvořit samotné klany v každé firmě a musí mít mutlifirmy. ale co jsem četl taky to brzy skončí doufejme ale stejně to nepomůže protože pokud to bude možné tak hráč co má hodnost general a je v top 1 a bude chtít přejít k MMO tak ho to nebude stát nic ani BZ ani Uridium myslím. ale zatím co by co jsme občas přestoupili a daly do hry uri a čas dělání brán jsme nakonec na to doplatily. Taky mě to štve na serveru že je jeden klan co je top 1 a a dělá problémy u každého rovnou bych zrušil klany aby nebyli žádné války ani spojenectví. Vidím to na akci spaceball mmo klan má spojko s top 1 klanem a všichni hráči s toho top 1 ničí ostatní klany protože SB chtějí mít pro sebe.

    Měli BP rozdat při akci hitac každému odměnu a ne to libovolně vybrat. určitě je to systém a jejích programy uděláno tak koho vylosovaly tak ten dává nejvíce peněz do hry a má větší šance.
    Před rokem byl taky hitac zrovna jsem chytl ban a nevyhrál jsem nic bohužel ale šlo to že bylo jiné slosování a nebyla taková chyba jak teď proč asi BP posunuly slosování? Protože chtěli vidět kdo kolik si koupí kapslí za real prachy aby si namastily kapsu.

    Pro mě BP je mrtvé a hra pro mě definitivně skončila místo toho aby BP opravovaly chyby a snažili se bojovat s těmi co dělají problémy tak to neřeší ale co hlavně že mají prachy do kapse. nezáleží jim na hráčích ale na penězích.

    Věřím tomu, že kdyby byl jeden server kde by nebyla MHH a helix ani GG 2x více tak tam nikdo asi nehraje možná.
    Toť vše.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Honzin

    Honzin User

    My víme ty jsi chtěl 1350 třikrát :)
    Dobře dorazím předem řekli 1 odměna tečka
     
  13. Bade , pleteš si pojmy s dojmy , to že si tu lidi stěžujou samozřejmě je taky protože nic nedostali , ale hlavním důvodem je PRINCIP.
    To , že si multiklany něco zaberou a nepustí k tomu nikoho nebo hodně sporadicky dává mnohem větší šance těm ostatním , co z toho dokážou urvat aspoň nějaké maximum - málo lidí na kapslích? větší šance pro ostatní. Pak pochop to rozhořčení , když jdeš do loterie s tím , že je daný počet odměn které mají být po jedné na pilota , a někteří dostanou klidně 4 , proto se nedostane na ty , kteří pro pár kapslí obětovali víc , než multiklany , které se mezi sebou kryly a odháněly tu "verbež" , co si na "vašem" Hitacu dovolila vystřelit kapsli - a to furt umírat za pár salv do tý šestihraný obludy.
     
  14. Korben

    Korben User

    Myslíš že moderátor si to vycucal z prsta? Toto oznámenie, je to čo prišlo z BP, nieje to vyjadrenie moderátora.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. A nebo někteří si na akci honili ego s tím že některé hráče zničili i 60x za den a vše je naprosto v pořádku
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. jakub455

    jakub455 User

    Zdarec,

    tak konečne som sa dostal k PC, pocity z akcie sú všelijaké ako pozerám :D:rolleyes:

    Mal som síce len cca. 1OO kapsúl, ale dúfal som, že niečo sa mi podarí uchmatnúť :D...

    No ako pozerám, tak nič nemám:(. Kamoš z klanu mal 5O kapsúl a vyhral 1O magmadrill lf4:p.

    A čo sa týka pochybenia BP:

    Pamätáte si event na proxium,? Milióny RSB, bugovanie UFA a trest,? BAN NA TÝŽDEŇ a minaj si RSB veselo a pre istotu pre ostatných hračov zmenime recept, aby si uz nemohli toľko RSB vytvárať :)

    Nestačí,?

    Mám "kamoša" na CZ servery nenapíšem, ktorom, niektorí už vedia asi:D.

    Vyšli nové lode Cyborg, Hammerclaw, Nimesis a on mal 2. deň jednu z týchto lodí a veselo si lietal a ničil všetkých, ba dokonca sa chvastal na chate...

    BP dalo riešenie: Odstranilo nepoctivcom tieto lode, kt. mali "poctivo" na 1OO%, - česť a BZ ,?

    Avšak zaujímalo by ma či to aj tak bolo naozaj, keďže dokonca 2 hrači tak lietajú dodnes, čo ja viem.

    Už to tak bude že akcie typu Demaner, Hitac sú len pre TOP3 klany na servery, ktoré maju multifiremné klany a k tomu aby nebolo málo maju spojenectvo + ostatným chudákom pošleme war, nech sa tu ani neukážu a keď sa ukážu tak im vysvetlíme kam patria.

    Tak posledná možnosť je nákup za real money, ked ani toto nevyjde, nevadí pridáme nový design lode, stíhačky a budu €, len či budú aj hráči no neviem :D:p

    Už neviem čo by som napísal som fakt znechutený touto hrou, stačí ked si prezriem hangár a na každého golíka mám 2 dizajny(nemyslím tie z aukie, ale sračky typu poison, ocean, lava a iné)
     
    bhagira22, pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Warden

    Warden User

    jakub455: No klobouk dolů. tolik různorodých myšlenek v jednom příspěvku. :) Co se týká HITACu, nezbývá než napsat, co jsem již napsal. BP nás ujišťovalo, že se situací zabývá a hledá řešení a že nás, tedy vás hráče, bude informovat.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Badmaniak _nemas nahodou horucku a nebluznis? Loterie nefunguju tak ze ten kto ma viac zrebov by mal byt zvyhodneny_ma len vacsiu sancu na zisk nejakej vyhry. V kazdej normalnej loterii ci uz vecnej,alebo penaznej to takto funguje.
    Kazda loteria ma pravidla a alo citam tu sa nedodrzali,alebo menili pocas loterie co je mierne povadane hodne nestandardne.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Warden

    Warden User

    Vypadá to, že se blíží k rozhodnutí, které by všechny mělo uspokojit. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Warden

    Warden User

    BP se rozhodli následovně:

    Hráčům, kteří získali více odměn, budou odměny ponechány. Jejich odstranění by bylo velmi komplikované a nechceme riskovat další problémy. Jakékoliv odměny, které dodatečně vyhrál hráč, který již jednu obdržel, budou znovu rozděleny na základě nové loterie a to podle původního pravidla 1 hráč = 1 odměna. Ti hráči, co již odměny obdrželi, se již losování nazúčastní.

    Jakmile bude dokončeno přidělování odměn, budeme vás o tomto informovat.

    Můj osobní postřeh pro škarohlídy: BP se opravdu v poslední době hodně snaží. Podle mě zaslouží pochvalu.
     
    Naposledy upraveno: 23/11/17