Diskuze: Útok HITACŮ

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Leon, 22/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Arya

    Arya User

    Alyctro, Pokud máš záznam o obdržení písmena, tak by se ti mělo v herním okně objevit. Použij ccleaner, případně zkus změnit prohlížeč.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  2. Alyctro

    Alyctro User

    05.05.2018 - 06:53[​IMG]Získané písmeno do slovní hádanky: C

    05.05.2018 - 06:41[​IMG]Získané písmeno do slovní hádanky: H


    na liste v hadanke mam len pismeno ,, C,, ( restertoval som prehliadac, skusil som druhy ,dal som cc cleaner ) mas ma za blbeho ???
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. PhenixSSG

    PhenixSSG User

    Musis zacat prvy do miniona a dokoncit ho, preskocenie mapy target zrusi a uz nie je "tvoj"
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Arya

    Arya User

    PhenixSSG, Hráč řeší situaci, kdy se mu písmeno zapsalo do deníku, ale v herním okně jej zaznamenáno nemá. :)

    Alyctro, Dej vědět po ranním restartu, zda se objevilo. Osobně jsem se s tímto nesetkala, ale je možné, že došlo k nějaké anomálii ve hře.
    A příště si odpusť tento tón. Tímto stylem na fóru rozhodně nekomunikujeme. Bylo by dobré, kdybys na to příště myslel.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Alyctro

    Alyctro User

    jaj :) , písmeno samozrejme nemam :) !!! za tón se omlouvám,alebo aj ospravedlnujem . už na to kašlem aj na celú akciu . tento moj uet je nejaký prekliaty :D bo mi stále niečo nejde ( napr mi nejde prepinat munku cez rychlu listu , ale nevaa , nejak bude :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. zdravím, dnes som si kúpil 6 kapslí a premenil ich, v histórii sú zapísané avšak v prevodníku kapslí ich počet nie je, resp. je tam 0. Je to v poriadku ?? lebo som sa pýtal v klane, a iní tam v prevodníku majú prevedený počet kapslí
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Яεđ_Đяαğøη - pri akci je pisane nasledovne: Lístky do loterie budou připočítávány na účty jednou denně pomocí skriptu. To znamena, ze hrac o svoje listky nepride.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem se po delší době dostal na Hitaca. Muže mi někdo z kompetentních vysvětlit proč jsme tam dva hráči a při každém pruchodu každým portálem kterým hitac projde obdržím uridium ve všelijakých částkách které se přičítají aniž by byl minion zničen?..předse nemužu obdržet přes 600 uridia když má polovinu života a polovinu štítu.
    https://ctrlv.cz/E7Dv
     
    Naposledy upraveno: 9/5/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Drift1 Celková odměna z miniona a hitaca se rozděleje, podle toho jaké mu způsobíš poškození a to se ti přičte jako odměna, když hitac přeskočí mapu. Vždy ale musíš počkat než skočí první hitac, pokud skočíš první ty, tak žádnou odměnu nedostaneš :D Když ho nakonci sejmeš, tak už ti ale nepadne celá odměna, ale zase tolik, kolik si do něj nastřílel jak přeskočil portem :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Drift1

    Drift1 User

    To tak nějak chápu ale jsme tam ve dvou hitac proskočí,má polovinu života a kousek štítu.přičte se mi tolik a tolik uridia a další se mi přičte když ho zničíme na další mapě. Tímhle si hráči co to hrají celý den rýžují do aleluja tisíce.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Zloduch™

    Zloduch™ User

    Hitac je vlastně o 2 věcech. 1) měsíční loterie losovaná po skončení hitac a 2) je uridium z hitac :) dá se tím nafarmit obrovské množství uridia v krátké době nicméně pořád tě tam někdo střílí :D
    ------------------------
    Každopádně tím, že se uridium přičítá při každém skoku o žádné nepřijdeš, protože uridium by dostal pouze hráč, který miniona nastřelí, takhle dostane každý, kdo do něj střelil v dané mapě s ohledem na způsobené dmg.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/18
    bhagira22, -baghira2- a WERTIGO1981 tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zloduch™ - nepis viac prispevkov pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit.
    Multipost spojeny.
    Nuz zostrel ku hre patri, predsa len toto nie je farmarska hra, ale akcna strielacka. Raz ty das niekoho dole a raz zasa teba daju dole. To ziskavanie uridia atd... nemoze byt proste prilis lahke a nezaobide sa bez stresu a zostrelov ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Už se ví kdy bude losování?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Taky by mě to zajímalo kdy bude slosování ale možná až koncem týdne u nás na serveru stále ještě Hitac lítají nebo létaly nevím
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Tak to bych nečekal že odměny budou už dnes,BP překvapil.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Vypada na to ze odmeny byly vylosovane

    Odměny získané v loterii Hitac: I-olej (450x) (450):);)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. jaritko

    jaritko User

    V akom čase sa to pripisovalo?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. Honzin

    Honzin User

    17 května 17.17.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    A jako to, můžeš tak přesně vědět? - Kde to bylo psáno? o_O
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).