Emperor Lordakium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Axis, 27/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Axis

    Axis User

    Ahoj,
    hneď na začiatok Vás poprosím, kto sa chce k tomu problému vyjadrovať nech si to celé najprv prečíta nech zas každý nehovorí rôzne od veci prípady ako sa to včera stalo na globale CZ1. Včera 26.12. sme šli do hadesky. Pekne sme urobili 1. vlnu teda aj Emperor Sibelon šiel hneď dole. Niet divu boli sme tam ôsmi. Pustili sme sa do druhej vlny, tá tiež išla hladko kým neprišiel Emperor Lordakium. Toho sme strielali, keď išiel do radiačky a urobil svoje kópie tak sa mu doplnil štít. Tak sme ho tam jednoducho nepustili, točili sme ho v strede kým sme mu nestiahli celý štít. Ale zo života sme mu nič neubrali ( totiž ubrali ale hneď sa mu to doplnilo raz 80k inokedy 500k počas točenia v strede). Keď sme do neho bez štítu strielali už 20 min, začali sme sa všade vypytovať čo s tým. Potom sme si mysleli že mu ten život aj dopĺňajú naše rakety ( teória), tak sme ich vypli, no nič sa nezmenilo. Tak sme ho nechali ísť do radiačky aby si urobil klony no tým sme dosiahli len to že sa mu doplnila približne 1/3 štítu, život nie lebo ten mal stále plný. Tak nás to omrzelo a zničili sme sa. Písal som aj s administrátorom- moderátorom, ktorý nevedel čo s tým, vraj nech skúsim fórum. Spáchané škody: ja osobne som prišiel o 3 životy ( jeden som musel kúpiť -10k U.) . Všetci sme prišli o elitnú muníciu, ďalšie životy, 40 min. hrania a pol FCS ban k tomu ( od 2 do 30 dni). Má niekto riešenie tohto bugu= nesmrteľnosti Emperor Lordakium???
     
  2. Sid

    Sid Guest

    Je to jednoduché, nesmíte ho pustit do radiace, ale také ho nesmíte obklíčit, pořád se musí pohybovat. Klonování je nutnost, ke klonování dojít musí, jinak toto NPC neporazíte.

    Probíráno několikráte a to již i na starém fóru. Skoro by se chtělo říci kdo umí umí kdo neumí .... :)
     
  3. Axis

    Axis User

    Takže z tvojej odpovede mi vyplývajú podmienky ako že nesmieme ho pustiť do radiačky čo sa ti hneď vylučuje s tou poslednou že klonovanie je nutnosť bez ktorej ho nedáme. Smola skúsili sme obe možnosti ako si si mohol prečítať vyššie. Ďalej NPC sa stále pohybovalo, strielalo po nás spomalovačky. Takže kto "umí" aspoň trochu čítať tak vie že sme to skúšali.
     
  4. Sid

    Sid Guest

    Kdo umí číst, jistě četl, že nesmí být obklíčen, což jste ho na 100% obklíčit museli, to je totiž druhý případ, kdy si opraví HP :)

    Mimochodem klonovat se umí i mimo radiaci, v radiaci se mimo okamžitého naklonování i opraví.
     
  5. Axis

    Axis User

    Čiže mi chceš povedať že sme stáli okolo NPC, ono strielalo do nás a pritom si doplňalo HP??? Omyl sme ho naháňali po celej mape leteli za ním, keď sa blížil k radiačke tak sme ho predbehli a odrazli iným smerom. HP mal stále plne.
     
  6. hm zajimavé toto číst byl jsem v hades a taky jsem pohořel v 2dvojce ale ne tímto problémem ale nevybral jsem si dobré hráče pak jsem tam zustal sám a to nedáš jsem zvědav jak toto vyřešíte pak si přečtu tak zatím
     
  7. Logan

    Logan User

    Axis precitaj si aj nejake postrehy od spoluhracov:

    Diskuze
     
  8. Die

    Die User

    Je to proste bug, nam se to taky stalo, strhli jsme mu stity a co se poprve naklonoval, tak uz furt dokola doplnoval HP o 180 K...at jsme dali cokoliv, nakonec jsme to vyresili buchnutim v radiacke a novym vstupem do brany, pak uz to bylo v poho... A jeste bych chtel nahlasit nevim spis je to jen spatne pripojeni nebo neco podobneho, ale v poslednich dvou hadeskach mi cca kazdych 10 minut zamrzne okno a papa na zakladnu, tedka jsem kvuli tomu ztratil branu a neocekavam vraceni.. ale chtel bych se zeptat jestli se to taky nekomu nestava, protoze se mi to deje v poslednich 5 dnech a jen v brane hades, vsechny ostatni brany jsou v poho, takze nevim...
     
  9. Uranos

    Uranos User

    aj my sme ho dlho ničili stále sa opravoval cca 20-30 min ale potom sa už tak často neopravoval a opravil len par tis. života ktoré sme mu rýchlo stiahli a nakoniec pukol ale bol to boj a minuli sme kopu munície
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval,povazujem za dostatocne zodpovedane.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.