Fotbalovy bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -xghost-, 5/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Ja ti naozaj neviem , ale tento dodatok je predsa samozrejmosť , Veď predsa aj prváčik na základnej škole vie , že ak má jedno jablko a pridá k nemu nula jabĺk , tak stále bude mať len jedno jablko.
    Tu sa jedná o logické myslenie obyčajného človeka , na to nemusím byť moderátor hry. ;)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- - nehladaj za tym nieco,co nie je :) Proste ty obdrzis uridium ako obycajne za svoje peniaze,ale popritom mozes ziskat este uridium naviac,podla toho ako hra tvoja krajina,teda kolko golov da(ak daju 2 goly,tak mas hodnotu uridka ako cez MHH).Ak to nechces skusat tymto bonusom,tak si kup uridko radsej cez MHH a mas 3-nasobok uridka isty ;) Ten bonus je viacmenej pre tych,co potrebuju surne uridko a nemaju cas cakat na najblizsie MHH,tak to risknu.
     
  3. -xghost-

    -xghost- User

    Začíná se to cyklit.

    Tam se přeci píše, že tebou zakoupené množství uridia se vynásobí počtem vstřelených gólů. Takže, když si koupím 5000U, tak 5000*0=0 (vím že to tak není). Nikde tam není psáno nic o přičítání až na tu první větu, kde se mluví o tučném bonusu. Dále se již mluví JEN o násobení.

    Takže musíš vědět, že koupené uridium se připisuje okamžitě, zatímco všechno z akcí se započítává až potom.

    Edit:
    Punisher: Zprávu jsem psal během toho, co jsi psal ty. To co píšeš ovšem úplně mění věc. Takže když dá můj tým 2 góly, tak dostanu dvojnásobek v podobě bonusu??? To by pak snamenalo, že celkem dostanu trojnásobek (co jsem koupil + 2 násobek bonus).
    Pak by ale věta: "Tzn., že už od dvou branek se množství zakoupeného uridia zdvojnásobuje." měla být spíše "Tzn., že už od dvou branek se množství uridia, které k zakoupenému obdržíte navíc, zdvojnásobuje."

    A rovněž věta předtím: "tebou zakoupené množství uridia se totiž vynásobí počtem branek, které váš tým vstřelí!", by pak měla znít: "k tebou zakoupenému množství uridia se totiž přičte násobek tohoto množství odpovídající počtu branek, které váš tým vstřelí!"
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  4. Korben

    Korben User

    Veď je to v tom popise jasne napísané.

    Edit: Zober si to ako by si dal deťom úlohu z matematiky.

    Príklad: Pro dnešní přátelský/kvalifikační zápas platí násobitel až pro čtyři branky! Pokud tedy zakoupíte 10.000 jednotek uridia, můžete získat až 40.000 jednotek!

    Otázka : 1. Koľko jednotiek urídia získaš ak tvoj tým strelí 3 branky?
    2. Koľko jednotiek uridia budeš mať celkom ak tvoj tým strelí 3 branky ?
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  5. -xghost-

    -xghost- User

    Prosim nedelej ze mne blbce. Takto si myslim celou dobu ze to je. To jen Punisher mi psal, ze pri 2 golech dostanu stejne jako pri MHH. A to je trojnasobek, ne?
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- :D prepáč ale teraz sa musím smiať ja, tvojmu egu. Človek čo je vzdelaný a aj niečo vie (nemá len titul) nemusí písať druhým o tej vzdelanosti, ale to ja som asi moc skromný. Dobre teda, Sheldon ;)

    Teraz ale k veci, chcel si matematiku tak som matematicky vysvetlil, že nultý gól existuje v rovine matematiky avšak nie logiky a reality. Povedaný výraz Nultý gól a "žádný gól" nie je to isté, Sheldon. Ale ja ťa už nemám v úmysle o niečom presviedčať, jednoducho keď človek vie zmýšľať logicky nechápem ako môže potom napísať toto "Ja psal o tom, ze by clovek nedostal nic" - predsa ak si niečo zaplatíš musíš dostať aspoň ten základ nie - nehovoriac o tom, že sa tomu hovorí "futbalový bonus" a ešte som nepočul aby bonus spôsobil to, že nedostaneš ani základ. Preto si, "logicky" prvý čo sa na toto ozval, ostatným to je asi jasné :)

    EDIT:

    Dám to sem ešte raz. Je možné, že kolega Punisher sa pomýlil, on je len človek tak mu to prepáč.

    Příklad:
    • Když hráč koupí 30.000 Uridium a dá 1 gól, dostane celkem 30.000 Uridium.
    • Při 2 gólech dostane celkem 60.000 (30.000 původní nákup + 30.000 bonus)
    • Při 3 gólech dostane celkem 90.000 (30.000 původní nákup + 60.000 bonus)

    • Při 4 gólech dostane celkem 120.000 (30.000 původní nákup + 90.000 bonus)
    • Při 5 gólech dostane celkem 150.000 (30.000 původní nákup + 120.000 bonus)
     
  7. -xghost-

    -xghost- User

    Vite co? Nechme toho. Umyslne jsem sem zadny titul nepsal - pouze svuj obor (to nepovazuji za chlubeni). Navic byl jsi to ty, kdo nechtel, abych toto tu psal, tak nevim, proc v tom pokracujes.

    Nevim, co tu porad plkas o nultem golu. To pochazi od tebe - ja jen psal, ze 0 golu dat lze (=zadne goly) a za tim si stojim - je to i v ukazateli skore (napr 0-3). Vysvetlil jsem, snazil jsem se, byl jsem slusny.

    Pouze jsem chtel pomoct - upozornit na chybnou formulaci. Aby mi to vyslouzilo pouze urazeni od moderatora, to nemam za potrebi (Kubinovo posledni prispevek). Ja v tom jasno mam a kdyz vidim jake mela ma snaha o pomoc vysledky, vezmu si z toho jedine ponauceni: priste uz se obtezovat nebudu. Nevim proc kvuli vlastni nechapavosti musis vytvorit z poklidne diskuse flame. Nazdar ahoj

    EDIT: tak pan Kubino neslysel o tom, ze by se nekde dalo platit a nic nedostat - to asi nehrajes loterie ani bedny apod. Ja take ne, ale predpokladam, ze tyto pojmy znas.
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- - uz to tak teda nie je ako kedysi,lebo co si ja pamatam,tak velmi davno tomu este tak bolo,ze si obdrzal uridko a potom kolko golov dal tvoj reprezentacny team,tak tolko nasobok ti pripisali a mohlo to byt aj 10.

    No musis nas ospravedlnit,kedze dane bonusy sa behom casu mozu menit.Nik ti nedava za vinu,ze si sa ozval,no zvazili sme tvoju poziadavku a odpovedali ti na nu.Koniec koncov,kto vie ako to bude s tymto bonusom dalej,kedze aj on presiel zmenami a obmedzeniami :rolleyes:
     
  9. -xghost-

    -xghost- User

    V poradku. Jak jsem psal drive a jak tu opakuji snad v kazde zprave: je mi uplne jedno jak to je - neplatim ani v MHH a pokud se se serverem, kde hraji nestane zazrak, ani nebudu.

    Ale meli byste si kolegy trochu umravnit. Kubina uz si asi jen tak "neodškatulkuji". A samozrejme jeho posledni prispevek mi natrvalo vyrazne ubere na chuti resit/hlastit/mit snahu opravit cokoli, co se mne primo netyka.

    Klidne to nechte otevreny, treba se este nekdo ozve, ale me uz to nebavi. Akorat to cloveka rozcili :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    -xghost- ja som ťa v žiadnom poste neurazil tak si uvedom prosím ťa čo píšeš. Ironická poznámka nie je urážanie - jednoducho nemám rád "chválenkárov" pritom v realite by som možno schoval do vačku ja teba (nehovorím že to tak je, len uvažujem teoreticky). Ako píšeš ty so mnou tak ja s tebou avšak ja píšem pri všetkej slušnosti.

    To, že stav 0:3 existuje viam, sám som robil niekoľko športov a ako malý aj futbal. Avšak logicky nechápem ako stále môžeš poslať SMS a dostať nič preto, že niekto nedal gól. Buď to nevidíš alebo musíš mať zakaždým pravdu. Nie všetko sa dá brať matematicky.

    Príklad lotéria a bedne je dosť nezmyselný avšak "topiaci sa aj slamky chytá" ja to chápem. Ak si myslel dokonca bedne v hre, tam niečo dostaneš, to, že to je pre teba nič nie je môj problém.

    PS: škatulkuješ ma preto, lebo som nepadol na zadok z tvojej matematiky a fyziky a dovolil som si nesúhlasiť. Ak ti to pridá na dobrej nálede, škatuľkuj si, osobne sa hodiť pod vlak nepôjdem.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -xghost- - ak vidis niekde nejake nezrovnalosti,tak je dobre sa ozvat a potom to na fore posudime,co s tym dalej.Nemusi ta to viac trapit,ze co s tym bude,zbytocne si nerob starosti za nieco,co na teba osobne nema vplyv ako sam uvadzas.Ja som uz tento bonus nevyuzil pekne dlho a za tu dobu sa zmenil,ale vsetko je dane na pravu mieru a myslim si,ze teraz by to malo byt jasne ako tento bonus funguje ;)
     
  12. -xghost-

    -xghost- User

    Tohle v podstate urazka je (ackoliv bez vulgarismu - nehodlam tu definovat rozdil mezi urazkou a narazkou).

    Nikde jsem se nechvalil - jen jsem napsal svuj obor, coz bylo rovnzez po tve "narazce", ze nemam prostorove a logicke mysleni.

    Ze musim mit za kazdou cenu pravdu a neumim uznat svou chybu, je rovnez lež. Viz napr.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskuze-faq-upgrade-predmetu.5104/page-2#post-291324

    To mi prijde jako OT a vnaseni temat z jinych vlaken. Pokud vim tak tam jsem ti (dokonce po precteni tveho pripevku zde a reakci na nej) slusne podekoval za info.


    A naposledy protoze je mi to tu neustale podstrkovano: Nemyslim si, ze pri 0 golech nic nedostanu, jen mi slo o to, ze takovy text jaky tam je, by si nekdo mohl takto chybne vylozit.

    EDIT:
    Punisher: ty jsi rychly, zase jsi me predbehl. Ta zprava mela byt pro Kubina (ale to je asi jasny)

    Kubino: A to s tím škatulkováním bohužel neovlivním - stalo se. To je věc emocí a ne logiky a to ovladat neumim - proste jsi me nastval (nejen, ale hlavne) poslednimi prispevky. Psal jsem to ne proto, abych tě tím urážel, ale proto že mě to mrzí a že vím, že to nedostanu zpátky (věř si tomu nebo ne).
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Toto nemá význam, v poriadku, ak som ťa urazil mrzí ma to.

    Taktiež vec ohľadom bední som písal bez ohľadu na konverzáciu v druhej diskusii, pretože ako príklad to je fakt volovina - ale dobre, poučuj moderátora o vnášaní pričom si to tentokrát len ty zle pochopil :)

    Mňa osobne mrzí ak musím na fóre riešiť nejakú roztržku s hráčom pretože v realite by k tomu určite nedošlo a veci by sa vysvetlili v klude. Taktiež nie som ten typ človeka čo bežne reaguje tak ako som reagoval teraz. Mňa si len "naštval" (nie je to vhodný výraz kedže mňa nič ohľadom hry a fóre nanahnevá) tým "chválenkárstvom", kt. tak vyznelo. Stretávam sa bežne v živote s ľudmi, ktorým keď robím projekt sa nado mňa vyvyšujú lebo mi platia, pritom "rozumom" ich predbehnem a to nie len v oblasti IT a programovania :)

    V tejto téme prosím reaguj a odpovedaj hlavne už len kolegovi Korbenovi, ktorý ako BA môže danú vec keď tak prebrať s BP. On usúdi, ako to dopadne.
     
  14. -xghost-

    -xghost- User

    No budiz. A nepochopil jsem to zle - viz ma posledni cervena veta - tvrdim, ze je tam chybna formulace, ty ze neni, OK.

    Tohle znam - asi bych to nemel psat, ale skolstvi neni v poradku. Btw. tohle bych mohl dle tveho vzoru take nazvat "chválenkárstvom". Ale nenazyvam to tak.

    No nevim. Pokud jsem o necem presvedcen, tak po delsi dobe, kdyz uz me to nebavi porad opakovat a hlavne, kdyz mi oponent argumentuje stale stejne (hodne podobne), tak pak i celkem malou agresi dost vracim. Tuhle jsem se napr. s kamosem skoro pohadal, pac mi tvrdil, ze v rulete, kdyz padne treba 10x cervena, tak je pro dalsi otocku vetsi sance, ze bude cerna.

    Pokud te urazilo to skatulkovani, tak me to taky mrzi. Souhlasim nechat to uz byt :).

    EDIT: PS: odpovezte na tu hadanku odpredtim:
    Napište negaci (opak) k větě: "Všichni přišli na oslavu."
    Prosim, prosim :)
     
    Naposledy upraveno: 6/3/14
  15. mel bych dotazy k tem odmenam kdysi jak bylo cesko ukrajina tak kdyz sem si kupil akci na uridium a oni dali 2goly a ja kupil uridium 30k dostal jsem 90k uridia, dy se to v pravidlech zmenilo bylo ze sis koupil nakup 30k a plus 30x pocet golu a pripsalo s eto na ucet. tedka sem hodne zklamany a tuto akci uz vynecham mega happy uz bude lepsi:(
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    počkať nejak nerozumiem, koľko si teda toho urídia dostal? Píšeš niečo o 90 000.

    Při 2 gólech dostane celkem 60.000 (30.000 původní nákup + 30.000 bonus)
     
  17. Korben

    Korben User

    Prečítaj si Fotbalový bonus .

    -xghost- Nič sa meniť a odosielať nebude. Ak je niekomu niečo nejasné, tak na to tu je fórum a biblia.

    Kým by som na BP vysvetlil o čo ti ide , tak zatiaľ futbal aj skončí. Jednoducho pravidla sú jasne spísané.

    A "nie všetci prišli na oslavu" , alebo , "aspoň jeden na oslavu neprišiel".

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.