GG Delta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °╣•∑•Ω•®•▼•€•$•Θ•╠°, 23/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám jednu otázočku.... potom môžte túto tému uzavrieť....
    Je mi jasné, že ak chcem zo GG získať nejakú časť z brány Delta, musím postaviť Alfu, Betu a Gammu. Ale prešiel som Alfu a ak postavím Betu a Gammu, dostanem možnosť získavať časti aj z Delty alebo musím odznova postaviť aj Alfu?
    A prosím Vás, nenapíšte mi sem: duplicitná téma a pod..... stačí aby ste mi na to jednoducho odpovedali a kľudne si to uzavrite....
    THX
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak to vies zle,lebo mozes spravit branu Delta bez toho,aby si mal ukoncenu akukolvek inu branu.V GG mas na stavanie delty osobitnu sekciu.Kliknes na branu delta a potom klikas na EE,aby ti davalo casti pre deltu.To iste plati aj u ostatnych branach okrem kronosu na ktoru treba splnit brany a Alfa,Beta,Gama su spolu v zrebovani na diely.
    Snad je to uz jasne.
    Este nejake otazky k teme?
     
  3. Nie.... To som fakt zle pochopil.... Ale ďakujem, aspoň už v tom mám jasno.
    :):):)
    Môžte uzamknúť
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Som rad,ze v tom mas uz jasno;)
    Inak pozor na vyzvy k uzamknutiu,staci napisat,ze uz nemas dalsie otazky alebo si spokojny s odpovedami,atd...
    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.