Hangár -> Výbava

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem {-FΣNIIX-}, 6/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, potřebuju poradit ohledně vybavení v hangáru... Když se mi začne načítat výbava tak mi pokaždé vyskočí tabulka: Vyskytla se neznámá chyba. Obnov stránku vybavení kliknutím na tlačítko Restart. Když to provedu tak mi to tam vyskočí znovu a znovu... Už nevím co s tím... Dík za odpověď
     
  2. Zkus to otevřít v jiném prohlížeči nebo se odloguj a zase naloguj
     
  3. v chromu ani v mozile mi to nejde....
     
  4. Me to funguje normalne. Zkus vycistit pc. Mas aktualizovany flashplayer a javu?
     
  5. Korben

    Korben User

  6. mě to taky nejde ani po tomto
     
    *Łαđy♥Кucį* tohle ocenil(a).
  7. taky mi nejde se dostat do hangaru celou dobu bez problemu jen dneska ne jestli to není tím update v hangaru sem mel asi 70kusu cpu na munici tera dneska zmizela i v lodi
     
  8. Korben

    Korben User

  9. nenašel jsem tam nic nového
     
  10. Korben

    Korben User

    Ja som ani nikde nepísal, že tam je niečo nové, ja som len napísal že tam je všetko. Sú tam všetky rady a je tam napísané aj to čo máš robiť v prípade ak ti nič nejde.
     
  11. Dobré ránko,
    také mi nejde od včerejška hangár, vyzkoušela jsem výše uvedené odkazy na pročištění,promazání,aktualizování a níc, když se přihlásím na malý účet tak mi hangár jde, když se přihlásí přítel, také jde, zkusila jsem se přihlásit na druhém ntb kde lítá přítel a má to v pořádku, já zase né, takže chybka nebude v našem ntb, ale někde jinde asi O:)
     
  12. Belgam

    Belgam Guest

    O problemu se vi a resi se.
     
    {-FΣNIIX-} tohle ocenil(a).
  13. doufám že to bude brzo nechce se mi litat jen se spearheadkou :/ neda se s tim farmit pri 5-ti laserech :/
     
  14. Korben

    Korben User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.