Zpetná vazba HELIX 14.4.2017 - Nepripísaný uridium bonus

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jessie, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. id v podpise
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Pᗣᗧ•••Nαrcis•• a kedy si kupoval uridium? Pretože vraj si si podľa záznamov nič medzi 12.4 a dneškom nekupoval žiadne uridium.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Kupoval cez dve SMS dňa 16.4. Prvá sa započítala ale druhá v čase 18:16 nie. Tu je záznam od operátora. To je to čo som písal v mojej téme že mi to započítali a uridium nikde. S podpory odpísali nezmysel že platba ešte nieje overená u operátora a pritom bola overená a účtovaná hneď. A ticket si hneď uzavreli aby som im náhodou radšejneposlal screeny, tak ich pošlem sem. Ak sa vám to vystéme neukazuje tak vidno že bugy niesu len v hre ale aj "vo vnútri"

    [​IMG]

    [​IMG]

    Screeny jsem ti dal do spoileru ;-)

    Preposlane.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/17
  5. Ła_Muerte

    Ła_Muerte User

    ID : 76698756

    Kúpil si 75k uridia a dostal si bonus 225.000 uridia tj. 300.000U čo ti sedí. 400%
    v pohode nejak sem spatne pocital ale vim ze se nezapocital slevvý kod :)
     
    Naposledy upraveno: 19/4/17
    Jessie tohle ocenil(a).
  6. krbdt

    krbdt User

    ID: 166721371
     
  7. ID 169029866 neobdrzeny balicek premium kupovan vcera kolem 21:31
     
  8. Borat

    Borat User

    ИΞЯΘXSШK prosím prečítaj si názov diskusie. S týmto musíš ísť na podporu hry :)
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  9. chapu a kdyz nejsou schopny odepsat?
     
  10. Borat

    Borat User

    ИΞЯΘXSШK podpora cez víkend málokedy odpíše. Treba počkať do pondelka.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  11. aha dobre ale ja na to specham ze tak doufam ze bude nejakej bonus jinak to kaslu
     
  12. Mayhem__

    Mayhem__ User

    Vcera, 9.7., som si pocas Helixu kupil uridium. No to mi prislo len v povodnej hodnote, bez bonusu.
    ID 168507152
    P.S: Vidim, ze uz podobna tema existuje, tak som nechcel zakladat novu a pisal som aj na podporu..
     
  13. Warden

    Warden User

    Mayhem__: Pokud jsi psal na podporu, tak prosím vyčkej na jijich odpověď. Jen si prosím zkontroluj v Bilanci (najdeš ji pod odkazem Uridium na hlavní stránce), kdy přesně ti bylo Uridium připsáno. Jde jen o to, aby nebyl problém v tom, že jsi Uridium kupoval na poslední chvíli a systém to nestihl.
     
  14. Mayhem__

    Mayhem__ User

    Uridium som kupoval tesne po 18:00, ako zacal helix. A zaujimave je to, ze ucko mi prislo len dnes rano o 08:09, kedy uz helix neplatil.
     
  15. Warden

    Warden User

    Mayhem__: Jaká byla platební metoda? Nebyl to převod? Dokonce jsme tu již řešili zatoulané SMS.
     
  16. Mayhem__

    Mayhem__ User

    Ano, bolo to prevodom
     
  17. Borat

    Borat User

    Mayhem__ uridium ti prišlo preto ráno lebo BP ráno dostalo od tvojej banky peniaze. Najlepšie je platiť cez PSC ak chceš mať uridium hneď. Aj cez prevod to môže trvať dlhšie a najmä keď banka robí údržbu.
     
  18. Mayhem__

    Mayhem__ User

    Takze s Uridiom naviac sa mozem rozlucit..
    V minulosti som s prevodom nemal problem. Ale tak co uz, cloveka to zamrzi..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mayhem__ - ale pri bankovom prevode je napisane, ked ukazes na informacie, ze kym neobdrzi BP peniaze od banky, tak ti nepripisu hernu menu a to potrva.
    Posielam ti link aj tu na fore na tuto platobnu metodu:
    Převod z účtu

    Pozor
    : Doba zpracování je asi 3-6 pracovních dnů.

    Tento druh platby nelze použít pro získání bonusu při akci HH a MHH.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    Mayhem__: V pohodě je též placení platební kartou, ani zde nebývá problém se zpožděním. Je mi jasné, že tě to mrzí, i mě se v minulosti stalo něco podobného. Zkoušel jsem se i ptát, zda se ten tvůj problém dá nějak pořešit, ale bohužel ne. Takže příště na to pamatuj a použij buď PaySafeCard a nebo online platbu kreditní kartou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.