Chyby Hlásenie bugov/chýb v hre

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem Jessie, 11/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. **Horor**

    **Horor** User

    [​IMG]54079926
    server CZ1
    Zdravím,
    po restartu, který byl asi tak před necelou půl hodkou, mi absolutně přestalo fungovat přepínání konfigurací na lodi. Mám stále lehkou konfu a na těžkou nemohu přepnout ani klávesnicí ani tlačítkem. Má někdo stejný problém? S tímhle se vůbec nedá hrát..

    j dala jsem havocy pryč a už jde aspoň nalogovat a přepínat konfy
     
    Naposledy upraveno: 1/2/18
  2. Horor vítaj v klube mam ten isty problem GE4 ID 56250550
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    server cz1
    id 62978493
    Nechci být za škarohlída a zpátečníka, ale díky novince v aukci mám momentálně aukci nefunkční. Po zadání více nabídek mi naskočil captcha jako potvrzení , že nejsem robot. Můžete prosím vzkázat developerům, že nejsem robot a chci hrát hru a ne luštit nějaké hloupé rozmazané obrázky a klikat a hledat a klikat a čekat a výsledek je nulový?
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/02/uSNl.png
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/02/HVcd.png
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/02/PPTa.png
    Dále bych chtěl poukázat na to, že jsem starší člověk a učil jsem se rusky, česky a německy a proto hraji na českém serveru, tak ať jsou novinky v takových jazycích, které umím?
    Toto robotické kolečko jsem zkusil několikrát a výsledek je takový, že mám nefunkční aukci?
    Prostě to asi neumím a budu muset zpátky do školy?

    edit1: Proklikám se žádanýma obrázkama ako cvičená opica
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/02/qnRH.png
    naskočí mi toto
    https://ctrlv.cz/shots/2018/02/02/RvHz.png
    a takto pořád dokola?

    Problém je hláseny.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 3/2/18
  4. [​IMG]4045517 server GE1
    Neustále padá hra, spojení se serverem přerušeno. Na mé straně to není, udělal jsem vše, teď už jen zbývá změnit poskytovatele netu. A na PVP je to docela otravné.
     
  5. chattt

    chattt User

    id 56473292
    chattt
    globální amerika 4

    zdravím už to tady někdo ráno zmiňoval, ale stále nejde přihazovat, pokud jsem přihazoval v aukci moc rychle, tak mi to napíše, že chce ověřit jestli jsem člověk. Naběhnou jako v jiných programech obrázky - zaškrkni výlohy, nebo auta .

    - nejde mi to v opeře tam se mi vůbec nezobrazí ty fotky , v exploreru se mi sice fotky zobrazí, ale i když to zaškrtnu správně, tak mi to nakonec vyhodí, že jsem to neopsal správně :)

    děkuji
     
  6. ID: 161289980
    Server: CZ2
    Popis: Překlep v popisu mise "Skok do neznáma". Namísto "Epsilon" je napsáno "Epislon" ( https://ibb.co/gUPTgH )
    Krok k vyvolání: Kliknout na misi "Skok do neznáma" a přečíst si popis.
    Řešení: Přepsat nesmysl "Epislon" na "Epsilon"
     
  7. [​IMG] 55302375 server GE 1 zdravim nahlasujem nepripisany boster dnes.
     
  8. Ahojte dnes som zbieral červené kluče koristi a zobral som lava chimera a v inventari ju nemám

    18.02.2018 - 07:15[​IMG]Byl použit červený klíč ke kořisti.
    [​IMG]
    18.02.2018 - 07:15[​IMG]Obdržen předmět: P.E.T. design Lava Chimera
    [​IMG] 89757210 server GE 3

    *EDIT: Dizajn sa mi po dlhšom čase pripísal na účet
     
    Naposledy upraveno: 18/2/18
  9. jakub455

    jakub455 User

    [​IMG]168202078
    Server GE7

    Zdravím,

    Mám spravené všetky predošlé akciové misie, no napriek tomu nemám misiu na uber NPC za 4OOlg.

    Pozrie sa mi nato niekto,???

    Vyjadríte sa k tomuto problému niekto kompetentný,??? Prípadne či tento problém malo viacero hráčov?
     
    Naposledy upraveno: 27/2/18
  10. Kejkla420

    Kejkla420 User

    Kejkla420 - Česko1

    Chyba-opravil jsem si letouny v hangáru se mi zobrazovali jako opravené, alé následně po mém zničení zůstal jen jeden
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

    Kejkla420 pokud jsi prisel o letouny napis na podporu hry, kde proveri jestli to bylo chybou a mohou je pripadne vratit.
     
  12. [​IMG]93055557

    Jlikož mě Korben odkázal sem :
    (Ja na to len jedno -
    Hlásenie bugov/chýb v hre
    Korben, Dnes v(e) 5:47 PM)

    TEDY :
    Tak jsem si dlouho myslela, že to jsou Bugy" nebo "Lagy", či jak tomu říkáte,
    ovšem už je to TAK dlouho a nikde na fórku jsem o tom nic nenašla, že už zase "vláknim".... ;)

    Takže : PROČ petík, byť má sběrač, od jisté doby nesbírá ony báááječné surovinky, jako je
    mukosium, "šrot", plasmid atd. ?
    (výjimka je Aurus, ten sběrač slupne :) )
    PROČ, když poletuju po mapách, portnu se, tak se milej petík zasekne v portu ?
    (vypnout + zapnout = to je panečku paliva ...;) )
    PROČ nepicá, když má picat, vypnout + zapnout nestačí, takže relog....o_O
    - totéž i jiný úkony ( snad vyjma sběrače surovin, tam se mi to ještě nestalo :) )

    Nějak petíci zlobí, ... nebo že by "štrajkovali" ? ;)
    ... a jak to tak sleduju = nejsem v tom sama ;):)

    co vy na to ?? ;)

    děkuji za odpověď :)
     
  13. Korben

    Korben User


    Vaše ID a Servernapr. XXXXXXX - Česko 1
    Popis chyby/buguČo najpodrobnejší popis problému
    Kroky k vyvolaniuPopis ako ste danú chybu alebo bug docielili
    Riešenie (Voliteľné)Riešenie bugu, ktoré by mohlo pomôcť developerom (Ako ste na žiadne neprišli, políčko nechajte prázdne)
     
  14. chattt

    chattt User

    [​IMG]56473293
    chattt
    Globální evropa

    zdravím


    psal jsem už na podporu, ale měl jsem to v němčině - doufám, že se to dostane na správný místo. Ale k věci minulý týden jsem přihodil miliardu na spectrum a hle ráno jsem se podíval a miliarda nikde a bylo tam přihozených cca 100 milionů od někoho jiného.
    níže výpis z příhozu
    • 19.03. 00:03 Nabídka zadána - 1,000,000,000 k.
    • 18.03. 23:59 Refundace aukční nabídky (Spectrum) + 1,120,080,000 k.
    ještě přidám výpis z vyhraných aby se předešlo tomu, že jsem to hodil na hodinovou nebo denní aukci. Toto jsem na podporu neposlal...

    20.03.2018 - 07:21[​IMG]Nakoupená laserová munice: JOB-100 (32.252)
    [​IMG]
    20.03.2018 - 07:20[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]
    19.03.2018 - 20:30[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]


    DatumAkce
    19.03.2018 - 18:02[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]
    19.03.2018 - 13:29[​IMG]Výroba Hi-Tech předmětu zahájena
    [​IMG]
    19.03.2018 - 00:05[​IMG]Letoun byl úspěšně upgradován na úroveň 9.
    [​IMG]
    19.03.2018 - 00:04[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 19 dny.
    [​IMG]
    18.03.2018 - 23:57[​IMG]Obdržel jsi 16 cti
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/3/18
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  15. Korben

    Korben User

    chattt, Pozri si svoj účet, ja u teba spectrum vidím.
     
  16. **Horor**

    **Horor** User

    [​IMG]54079926
    CZ1

    Zdravím,
    nepadají krystaly z hades. Tak cca před 10 min jsme dotočili hadesku a nepadly krystaly, přitom dle montáže akce na apok. bedničky trvá.
     
    Naposledy upraveno: 8/4/18
  17. [​IMG]90098314
    CZ2

    Zdravim ,nepadaji mi taky krystaly z hadesek ,udelal sem 2 a nic bude se to nejak resit? dik
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mĘn┬♂$_║☺☻5 - tieto krystaly padaju z hadesiek pocas urcitych akcii na bedne. Z niektorych bran padaju permanentne. Kompletnejsie informacie sa dozvies tu: Krystal rozvratu
    Cize nie je to ziadna chyba.

    PaRazZziTeK - z niektorych bran pada permanentne, cize aj ked nie su akcie na bedne.

    Prispevok som ti zmazal, pretoze keby si klikol na link v mojom prispevku, tak vies, ze ´´Akce znamená, že na mapě jsou následující boxy s kořistí´´ Pokial neboli bedne na mape, tak akcia nebola spustena. Ani udaj v hre o bedniach nebol ani kalendar nedisponoval s tymto udajom.
     
    Naposledy upraveno: 9/4/18
  19. Arya

    Arya User

    Příspěvky smazány. Požádám vás o dodržování pravidel tématu a případné chyby nahlásit podle vzoru.

    TobrukSK, Akce probíhá, pokud jsou bedničky na mapě. Přečti si příspěvek od kolegy, je to tam vysvětleno ;)
     
    pomstačernéhopantera tohle ocenil(a).
  20. [​IMG]

    Zdravím, na serveru GE1,před chvílí jsem narazil na tuto chybu, kdy po výrobě designu Solace, se mi přidal automaticky do oblíbených lodí a přidal i jedenáctý hangár. Byl jsem i ve hře kde skutečně bylo možné přes warp vidět o jednu loď navíc,než je stanoveno.



    Chyba je již hlášená. Ale děkujeme za upozornění. A.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/18