Jakou loď si mám vyrobyt z montáže?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ║╦ąm€n╦h║, 3/1/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou loď mám vyrobit první?

Anketa uzavřena 10/1/18.
  1. Cyborg

    7 hlasy(ů)
    53.8%
  2. Mimesis

    4 hlasy(ů)
    30.8%
  3. Hammerclaw

    2 hlasy(ů)
    15.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. No já někdy hodím zmrazák a skrátka jako by ho minul
     
  2. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: Z vlastní zkušenosti vím, že pokud máš více jak 20 dílků Zeuse, klesá cena velmi pomalu. Stane se, že cena vydaná na klíče ti již nesníží cenu Zeuse tak, aby se to vyplatilo. Abychom pokročili dál, ta cena co píšeš je se slevákem nebo bez?

    -baghira2-: Odpověď je jednoduchá. Tartaruse má a nic ho nestojí. Pusat nemá a stojí ho spoustu Uridia. Sice získá dva lasery, ale ztratí momentálně rychlost a hlavně HP (má méně než polovinu HP jak Tartarus). Když útok neodhadne a soupeř použije motýla, zmrazku a případně schopnost singularita poté co hodí emp, tak ani na port nedolétne. S Tartaruskou má šanci to přežít. Proč bych mu doporučoval loď, za kterou bude platit a nic mu nepřinese.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Cena za Zeuse je bez sleváku
     
  4. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: Osobně bych to načasoval tak, že bych se snažil nashromáždit co nejvíce uridia. Pak bych si koupil slevák za 46 Kč, koupil Zeuse a zainvestoval do upgradů letounů (snažil bych se je všechny posunout co nejdál) na hodinu upgradů. Ta bude 19. ledna v 19:00 a pak by to byla sleva 55% pokud máš i prémko. Vše bych upgradoval na 100%. Pokud bys měl například 400.000 U tak slevák ti ušetří 100.000, což znamená, že za 46 Kč máš 100.000 U, což je velmi slušná cena. Osobně bych na to šel takto a slevák pořídil před tím 19. lednem a pak to vše zrealizoval.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Premium nemám ale nevím jestli mám cpát do hry peníze
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ║╦ąm€n╦h║Pokud u hry chceš nějaký čas vydržet, tak prémko a sleva je základ. Díky tomu nemáš problém být za pár měsíců na stejné úrovni jako tvý spoluhráči ;)
     
  7. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: To ti neporadím, zda zainvestovat do hry peníze, záleží na tom, jak jsi na tom s časem a s financemi. Těch 46 Kč není mnoho na to, kolik času ti to ušetří. Když půjdeš do nějakého multikina, tak za dvě hodiny zábavy dáš 4x tolik. Kdyby jsi do toho šel, rozhodně to chce ale mít našetřeno Uridium a mít plán do čeho to investuješ.

    Toto není pravda, zmrazka nevyřadí schopnost Tartaruse. To dokáže jen Spearhead svojí schopností JAMX.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden někdy když hodím zmrazák tak jak kdyby minul nebo by vůbec nezapůsobil na toho daního hráče
     
  9. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: Mražák nemusí vždy trefit, navíc, pokud pošleš mrazící raketu když on dá ISH, tak se netrefíš zcela určitě.

    Máš ještě nějaký dotaz k výběru lodí a k tomu kam se posunout?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Jj Pusat najrýchlejšie pukne na mape. Jeden mix a pusat nieje.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Píšeš, že Surgeona máš.

    6. Goliath Surgeon Mám

    Síce nemá špeciálne schopnosti, ale na GG a farmenie npc sa náramne hodí.
    Nemusíš ani kupovať prémko a slevák. Na jeden užitočný booster postačí 10 000 Ur.

    - Ak si vyexpíš peta na 8 úroveň, potom stačí si dokúpiť trojkové mechanizmy do neho.
    A spolu s kaminou zo skylabu (promérium, seprom), potom dokážeš veľké veci.
    Aj zvládnuť nástrahy brány Kuiper, viem že to Surgeon veľmi hravo zvládne.
    - Taktiež sa s ním ubrániš nejednému nepriateľovi z inej firmy. ;)

    Popritom môžeš zbierať ten olej na montáž Cyborga. S ním npc pukneš jedna radosť.
    V petovi mať kamikadze na tretej úrovni, je veľmi veľká výhoda, oproti npc v GG. :)
    Za predpokladu, že ešte nemáš zakúpenú formáciu motýľ. Dobrá je aj vŕtačka. ;)

    P.S.: †яOssΞ†® keby si aspoň raz, písal k danej téme. Ako to autorovi tejto témy vôbec pomohlo?
    Práveže nijak. Vidím, že ináč to nevieš, len útočne.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/18
  12. Pomohlo mu to v tom aby nedával na tvoje rady. Sú bezpredmetné. Pusat je a aj bude v tejto hre jednohubka.

    Olej ma len z karanteny takže ak nemá skupinu na QZ nemá olej. Na farmenie je najlepší solace. Ma dmg, heal a netreba sa mu chodiť opravovať.
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Pomalý Solace, no iste. Prečo mu potom, rovno neporadíš ešte Spectruma, Aegisu a ešte pomalšieho Big Boya?
    Niektorí zas, radia úplne nepoužiteľnú Mimesis. Fakt užitočné rady. o_O

    Momentálne najsilnejšie a najlepšie lode v hre sú: Cyborg, Tartarus, Surgeon, a ešte Diminisher a Venom.
    Nakoľko vedia dať nepriateľovi alebo npc, veľmi vysoké poškodenie, priamo do trupu lode.

    Taký Solace sa ani Diminisherovi neubráni, ak zapne svoju schopnosť. Nakoľko mu tým poriadne stiahne hp.
    A + ak mu zamixuje do toho rsb a bielu. Ak sa Solace nedostatočne bráni, zabije ho aj kamikaze na 3 úrovni.
    Za predpokladu, že mu bolo predtým, poriadne a drastickým spôsobom stiahnuté hp.

    Autor témy sa pýtal na taký druh lode; ktorý je dobrý, ako na farmenie npc a rovnako tak,
    aj na obranu, pred nepriateľmi z iných firiem. Po pravde, musí sa vedieť aj aktívne brániť, aj
    keby lietal na tartaruske alebo surgeonu.
    A popritom si postupne skladal z montáže Cyborga.
    Nakoľko táto hra, vždy ostane akčnou strieľačkou, a to sa na nej bohužiaľ nezmení. :);)
     
    Naposledy upraveno: 10/1/18
  14. Warden

    Warden User

    Prosím ostatní, aby se zdrželi diskuze a autora se ještě jednou optám, zda má ještě nějaký dotaz k tématu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Ako chápem ta v živote si tie lode nemal a ani nebudeš mať preto ich tak nenávidiš a nevieš aké sú fajn.

    Pusat - Má 16 laserov, ale malo hp preto ak hráč nevie točiť npc tak sa bude často opravovať. Zbytočne pretecu boostre.

    Solace - Má 15 laserov, 10% viac štítu, schopnosť Nano oprava. Ak hráč nevie točiť npc môže pri npc stať a keď nebude mať HP tak použije schopnosť. Schopnosť ma malý cooldown a preto dokáže hráč stále farmit.

    Diminisher ma schopnosť na účinok na štít a nie na HP takže stačí empa a mask a dimik ma po schopnosti + po štíte z časti.

    Solace, solace a stále solace.


    Takže Baghira začni tu hru aj hrať a potom môžeš zmysluplne radiť a už je len na autorovi ako sa rozhodne a čo si zvolí.
     
  16. Baghira Surgeona momentálně používám ale max dmg x1 mám 12k, pet lvl mám 9 kamikatzi lvl 3 olej taky zbírám ale ted nemohu chodit že jak se blíží dominance tak nikdo moc nechce chodit, a pro trosset solace mi přijde jenom pro ty hráče který už maj všechno
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: Solace ti pomůže napravit chybu, pokud přepneš pozdě z jedné konfigurace na druhou. Hodně hráčů skončí tím, že jim dojde HP a štíty ještě mají. Ono je to totiž dáno i zpožděním na internetu, kdy si myslíš, že přepínáš včas a ve skutečnosti konfigurace přepneš pozdě, když jsi dostal již plný zásah do HP. Pak máš třeba na kruhu hodně štítů, ale HP skoro žádné a Solace si je může doplnit. Ale tuto loď máš, takže je jen na tobě, zda ho vyzkoušíš. Osobně na farmení je skvělá Aegis (dá se vydražit), ale to jsem ti již psal. Chceš ještě něco rozebrat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Tak že to shrnu:
    z montáže si mám vyrobit Cyborga.
    Kupovat loď teda zatím nebudu.
    Investovat do darkorbitu asi za investuje na premium a na slevák.
    Používat budu asi Surgeona.

    A letoun Zeus si mám teda koupit nebo ne?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ║╦ąm€n╦h║ - osobne som Zeus nekupoval, kym som porobil zety a kappy, z ktorych padaju kluce, tak som mal plno klucov a z bedni mi popadali casti na Zeus;) Ked uz budes mat full havoc aj herkules a vsetky kluce pouzijes a bude ta cena pri zlavovom baliku a premku primerana, tak pripadne pouvazovat o dokupeni zvysnych casti a postaveni zeusky.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. Warden

    Warden User

    ║╦ąm€n╦h║: Jelikož jsi již full Havoc, tak já na to mám názor, co jsem ti již napsal:

    Jinými slovy, máš-li klíče, sbírej bedny, jinak šetři urko na 19. ledna. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.