Klikanie brán-neskutočný čas strávený pri klikaní brán!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jakub455, 18/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ako klikáte brány,???

  1. 5 EE

    41.1%
  2. 10 EE

    20.5%
  3. 100EE

    60.3%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakub455

    jakub455 User

    Neviem čo BP robí, ale to je už neznesiteľné fakt ked klikaš ABG-s a chceš niečo ušetriť a klikať po 1O, nie po 1OOklikoch (niesom nemec aby som dával do hry 5OO€ mes.)

    Zdá sa mi že či už je to chcené alebo nechcené, tak treba zarobiť peňiažky na hráčoch a zdražiť a zničiť všetko čo bolo dobré...

    Vid. zlavy len 15%, helix 4OO% už nebýva ráno v nedeľu, ale až večer .. prečo asi ? :)

    Pomaly ale isto sa pridám k skupine hráčov, ktorá túto hru zavrhla navždy :confused:
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    U bran co mají 99 a více dílků osobně klikám tak, že klikám po 100 dokud mi nechybí méně než 20 až 18 dílků, poté začnu klikat po 5. Takto klikám tak dlouho, dokud mi nechybí 4 dílky. Pak klikám po 1. Je pravda, že hlavně ta poslední fáze po jedné je hrozně zdlouhavá, protože někdy člověk čeká po kliku vice než 10 vteřin. Osobně se mi ale zdá, že je toto přijatelný kompromis mezi časem a uridiem potřebným na stavbu brány.

    P.S: Do ankety jsem nehlasoval, neb žádná z možností nepopisovala můj princip klikání.

    P.S2: Helix 400 nebo MHH bývaly vždy v neděli večer kolem 19 hodiny. Ranní Helix mi nějak unikl, pokud tedy byl.
     
    Naposledy upraveno: 18/6/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  3. jakub455

    jakub455 User

    Dík za info, a ohľadom klikania ja čakám aj 3Os. tak neviem :)
     
    ☜☆HU☆RY☆☞ tohle ocenil(a).
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Ano jsou výjimky, kdy to trvá opravdu dlouho, ale průměr odhaduji tak na 5 až 7 vteřin. I tak je to hrozně dlouho. Dříve to bývávalo výrazně rychlejší.

    Toto platí u mě pro CZ1.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. -Neptun-

    -Neptun- User

    Vidim, ze nejsem jediny. Ja to kvuli tem prodlevam valim po 100. Klikat ABG po 10 je na vic jak hodinu... Je to des a driv to bylo opravdu o hodne rychlejsi. Nejspis to nijak neurychlim co?
     
  6. Nevím, kolik těch bran děláš, ale mě osobně stačí mít brány připravené na následující neděli, přes týden je částečně dodělat a poslední vlnu dát v neděli.
    Chápu, pokud děláš v neděli 6x alfu, 3x betu a gamu, pak může být problém i když 400% bývá i v pátek.
    Jinak i já registruji, že se klikání zpomalilo na 5-10 sekund.
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. suhlasim koli tomu dlhému klikaniu som vzdal lietat hadesi spravím si 2-3 a koncim je to neznesiteľne a priklanam sa aj ja k jakubovi tiež už ma to nebaví viac zlého ako dobrého je tu na tejto hre ,a tie eventy no katastrofa to už ani neriešim :D mam tu odohráte 3,5k hod ale za posledne dva mesiace som tomu moc nedal ale stále čakám na niečo co ma presvedči zasa hrat na plno ďakujem :)


    PS: na hre už ma baví nič len cubovat a hadesi /no už ani tie hadesi nie, koli tomu dlhému klikaniu (to nevedia niečo vymysliet Ešte dat nejaké monster npc do hry aspoň? :D:D:D
     
  8. svi1

    svi1 User

    Je faktem, že se mi neskutečně prodloužila doba mezi jednotlivým klikáním, ať už klikám po jednom , po pěti, deseti nebo stu. Stále se snažím klikat po 5-ti a když chybí posledních pár dílků tak po jednom, jelikož jsem sobec a nenažranec a nenechám si zbytečně žrát EE nebo uridium klikáním po stovce, ale čím dál tím častěji sklouzávám do klikání 10x - 100x (100 jen na začátku klikání) v rámci ušetření času.
    Prodleva mezi jednotlivým kliknutím byla kdysi u mě cca 3 - 5 vteřin. Nyní často čekám i 15 - 20 vteřin a když se nic neději půl minuty, obnovuji okno a trpím dále :) :)
     
  9. Kerny

    Kerny User

    No to klikanie je fakt sila,keď kliknem tak sa mi to na 10-15 sekúnd sekne tiež,mohlo by sa to nejako prerobiť a včera prvý krát čo sa mi hádesky klikali veľmi zle :eek:
     
  10. A ja som si myslel že mám pomalý notebook...
     
    Łïmïtlεşş tohle ocenil(a).
  11. jakub455

    jakub455 User

    Áno a ide o to že na začiatku hades klikám po 1O a ked mám multi na 3x aspoň tak kliknem 1OO, ale neviem čím to je ale hades klikám čím ďalej drahšie každú nedeľu a pre predstavu robím okolo 3O hades každú nedeľu tak nech mi tu nepíše nejaký moderátor, že je to občasné .. servery preťažené nie sú to asi ťažko :D
     
    ☜☆HU☆RY☆☞ tohle ocenil(a).
  12. Warden

    Warden User

    jakub455: Nemyslím si, že by upravovali pravděpodobnost padání dílků (multiplikátorů) do bran, to se mi jeví prakticky stejné. Občas mám kliku a občas to prostě nejde. Spíše vidím problém v odezvě klikání bran. Je ale možné, že tím, že každou sobotu a neděli dávají pravidelně slevy na brány, tak se klikání bran koncentrovalo na tyto dva dny a tím dochází k přetížení serverů, protože je všichni klikají. Kdo by chtěl klikat za plnou cenu, když ví, že v sobotu a v neděli bude sleva (i když malá). Tímto pravidelným dáváním slev podle mě BP nechtěně servery vytěžuje víc než asi původně zamýšlell.

    Jinak moc nechápu, proč když máš multiplikátor větší než 3, pak klikneš po 100. Předpokládám, že tento multiplikátor zatrhneš a klikneš. Pokud ano, pak není rozdíl, jestli dáš klik za 100 nebo za 10. S klikáním po 10 a zatrháváním multiplikátoru se zvyšuje šance, že něco trefíš, té 100 nerozumím, ale možná jsem něco nepochopil. Já klikám po 100 spíše z počátku, kdy je větší šance, že padne dílek do brány a ne multiplikátor.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak jsem to vyzkoušel na cz1 - 5-8 vteřin a na cz2,3 a globální evropa 1 je to dneska takřka ihned. Vidím tuto zlobu jen a jen v přeplněném hangáru, protože při klikání se asi zřejmě připisuje vše do hangáru a systém hledá dlouho, kam to má zapsat? Přijde mi teda kontraproduktivní, když BP dává do hry miliony designů a novinek a ty zpomalují hangár a klikání bran?
    Ještě něco vyzkouším a dopíšu to sem pak.
    Edit. Zkoušel jsem klikat na různých serverech po 1 kliku a přišel jsem na jednu věc.
    Bez rozdílu, jakou máte výbavu v hangáru(myslím tím množství), tak pokud v GG padne dílek, multiplikátor nebo skok nebo dodatečná energie( tzv. nano plášť),
    tak prodleva je minimální a pokud padne munice, rakety nebo xenomit, tak prodleva enormně narůstá. To mluvím o klikání po jednom dílku. Při klikání za sto, je to pak nekonečné.
    Vyzkoušeno na již výše zmíněných serverech a jiných účtech na cz1.
    Jednoduše řečeno, pokud materializátor GG komunikuje s hangárem, tak prodleva je velká a je úplně jedno, kolik věcí máte v hangáru....
    Poprosil bych adminy , aby se na toto zeptali ,popřípadě mou domněnku vyzkoušeli a nahlásili?
     
    Naposledy upraveno: 20/6/17
  14. Warden

    Warden User

    ZOHAN: Osobně jsem to zkoušel a domnívám se, že to s hangárem asi nesouvisí. I já jsem již delší dobu vnímal stejnou skutečnost jako ty, to znamená, že při padnutí některých věcí byla odezva rychlejší než u jiných. Připadalo mi to, že pokud nedostanu tebou zmiňované věci, algoritmus rozhodování, kterou munici ti systém dá je nepřiměřeně složitý. Tuto moji teorii trochu narušila minulá neděle, kdy padání multiplikátorů nebo dílků do bran začlo mít velmi obdobnou prodlevu (ne vždy), jako padání munice. Určitě se tomu pověnuji ještě příští sobotu a neděli.

    P.S: Zapomněl jsem ti napsat, že jsem klikal jak na účtu s minimem věcí v hangáru, tak na účtu, kde je vybavení výrazně více. Oba účty se chovaly stejně.
     
    Naposledy upraveno: 21/6/17
    jakub455 tohle ocenil(a).
  15. jakub455

    jakub455 User

    a server Warden,? no na GE7 je každý full-ka tak asi aj preto je hangár plný designov, lodí atd.
     
    ☜☆HU☆RY☆☞ tohle ocenil(a).
  16. Warden

    Warden User

    jakub455: Jelikož Zohan hraje na CZ1, testoval jsem to tam.
     
  17. jakub455

    jakub455 User

    skúsil by si prosím ťa 1 nedeľu GE7, ak Vám záleží na hráčoch, tak by ste mali pritlačiť na BP :), teraz mi Korben bude písať, odpoveď typu: "My nie sme zato platený, my sme len "moderátori" ale ja sa bavím s tebou, kedže si tu "nový" a máš motiváciu isto i skúsenosti + nápady + nejaký väčší záujem, keby som mohol kúpim ti pivko ;):rolleyes:o_O
     
    ☜☆HU☆RY☆☞ tohle ocenil(a).
  18. Warden

    Warden User

    jakub455: Podívat se tam asi můžu, ale předpokládám, že situace na většině serverů je obdobá. Jde spíše o to, jestli se dá najít nějaký postřeh, co by mohl pomoci.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jakub455 - keby si bol na fore dlhsie, tak by si vedel, ze kolega Korben je prave jednym z tych, co spravili toho strasne vela pre hracsku komunitu.;) Jeho motivaciou je pomoc hracom ako to robil stale a co sa tyka skusenosti, tak tie ma za roky, ktore venoval tejto komunite hadam najvacsie. Ver mi, ze je jedno, ci je to niekto, co nastupil len teraz, ci sa vratil po case alebo je tu uz roky, kazdy sa snazi vo svojom volnom case a ide nam o jedno a to pomahat hracom, to je nasa priorita. Uz sa tu s tymto opakujeme fakt moc casto, ze robime co je v nasich silach a pokial na nieco nemame pravomoci, tak to mozeme posunut vyssie a viac fakt nevieme spravit. Nie preto, zeby sme nechceli, ale to je uz v kompetencii urcitych pracovnikov BP. Klikanie bran trva miestami fakt dlho, ale su hraci, ktorym to trva kratsie a naopak inym dlhsie a kym sa nepride na pricinu, tak to chvilu potrva. Ja som klikal hadesku s par hracmi dlhsie a niektorym v skupine to slo bez dlheho cakania, lebo ju postavili za chvilku, preto sa musi preskumat pricina, nez sa odstrani, ale urcite sa na tom pracuje. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.