Kompetentnost herní podpory?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 19/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Dobrý den. Vyskytl se ve hře problém, tak jsem ho nahlásil v hlášení bugů a za 48 hodin žádná odpověd? Včera večer jsem psal na podporu hry a jejich odpovědi, konkrétně p. Robert mi odpovídal tak, že jsem nabyl dojmu, že si ze mne dělá pouze legraci a dělá mu to asi velmi dobře u srdíčka. Po urgenci mi napsal znovu něco o tom, že jsem dostal to, co jsem dostat měl, odeslal mne na forum a ticket uzavřel? Uzavřeno s tím, aniž bych se k tomu mohl vyjádřit a vyvrátit jeho mylné tvrzení.
    Jednalo se o to, jaká kořist mi vypadávala z obsidiánových beden s kořistí.
    [Ticket#2016121837014591]
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/hlasenie-bugov-chyb-v-hre.107492/page-2
    post 26
     
    siux tohle ocenil(a).
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZOHAN Popadalo ti snad vsetko co tam je, Blaze venom, Solace a aj Cicada, boostre, LF4ky a podobne atd. atd. Sice je tabulka, no to neznamena, ze tam obcas padne aj blbost.

    Ziadnu chybu tam nevidim. Presiel som ti cely log zozbieranych klucov, obsidianske bedne ti davali normalne odmeny.

    Presiel som si aj ticket, normalne si dostal odpoved, ze z bedni padaju aj bezne veci.

    Tato chyba nie je hlasena ani v nasom systeme, ani inde na forach a bedne si nezbieral len ty...
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Takže mi napíšete, že občas vypadne blbost?
    Na hlavní stránce je vidět, co má vypadávat z těchto beden..
    https://ctrlv.cz/qymI
    Potom na foru zveřejníte faq k této akci a mě z beden vypadává něco jiného? Kde je napsáno, že má vypadnout z těchto beden i něco jiného? Minimálně se jedná o klamání zákazníka tím, že nepodává někdo zcela přesné informace.

    btw. a odpoved z podpory, že jsem obdržel miny a ty jsou zapsány v tabulce k akci, tak tam miny opravdu nevidím, nebo vy ano?

    Ještě dodám třeba některé věci, které mi vypadly z těchto beden.
    třeba mi vypadnul nano. kondenzátor nebo munice x3, rakety a ee?
    čím se tedy liší zelené a zlaté bedny od jiných?
    BP prodává tyto klíče za reálné peníze a nikde nevidím reklamní slogan, že vypadne i blbost? A to není apríla , že jo?

    A ještě jedna věc: bylo vyrobeno 0x klíče k obsid. kořistím nebo tak nějak to tam je?
    Takže poučení pro mne je neustále dělat screeny ve hře a každou věc kontrolovat a jen hledat chybičku v překladu a chyba je na mé straně.
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
  4. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    to je hlúposť, taktiež som si pozeral konverzáciu a dostal si od podpory úplne normálnu slušnú odpoveď.

    S ktorým dropom z bedni máš presný problém?
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    18.12.2016 - 18:21[​IMG]Obdrženo: 0x recept Stavební plán: Obsidiánové mikročipy
    [​IMG]
    Toto nahoře zkopírováno mám ve výpisu v deníku.

    Proč tedy není nikde uvedeno toto:
    obsah obsidiánových beden obsahuje i předměty, které jsou i v zelených bednách.
    Tato věta, kterou mi sdělili v ticketu nikde na hlavní stránce v textu v bulletinu nevidím a ani v tabulce k akci ve faqu toto není uvedeno.
    Proč asi?
    Konkrétně mi padaly věci z obsidiánových beden stejné jako ze zelených nebo zlatých beden při akci zeus, konkrétně munice,rakety a ee a i hardware do montáže?

    A k tomu Robertovi, napsal mi, že jsem dostal miny, které jsou uvedeny v té tabulce a já tam ty miny nevidím, tak se asi každý díváme do jiné tabulky a pak mi uzavře ticket, že to bylo vyřešeno?

    Přišel jsem ještě na jednu věc? Pokud spočítám procentuální šanci na vypadávání věcí z beden uvedených v tabulce, tak se dopočítám k číslu 100 procent? Tak jaká je procentuální šance, že mi vypadne někdy a občas nějaká jiná tzv. blbost?
    Tak netuším, kde je tedy chyba?
     
    Naposledy upraveno: 19/12/16
    siux tohle ocenil(a).
  6. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    siux názov témy je zavádzajúci ako taktiež samotný príspevok, od hernej podpory dostal správnu a slušnú odpoveď a zďaleka nie takú ako popisuje. Príspevok vymazaný, zbytočne sa snažíš zapojiť do témy, ktorá sa ťa nijako nedotýka takto len vznikajú hádky a spamy kde si každý chce povedať názor v každej téme.


    Môj názor bol ten, že z tej bedne ti môžu občas padnúť aj iné výhry ako len tá čo je napísana v tabuľke.
    Micro-Tranzistor2-49%
    to je myslím ono, myslím.

    Muníciu aj rakety do raketomu tam máš ak ide o tie. Ak ide o normálne máš výpis z denníku kedy si dostal presne niečo iné aby som to dohľadal? Kľudne ti pri 9 EMP podľa mňa môže padnúť aj nejaká bočná munícia, ktorá nie je v tabuľke, nikdy som tieto platené debničky nezbieral takže neviem na 100% povedať či ti padne len 9x EMP a nič viac. Prípadne sa mohlo stať, že ti PET zobral extra energiiu zz boxíku popri tom ako si zbieral?

    Daj mi nejaký log kde ti spadlá munícia alebo extra energie. Pretože si jediný, ktorý hlási tento problém. Čo som pozeral, ti tam v každom logu padlo niečo čo je v tabuľke ako napr. loď a pod.

    ak mám byť presný podpora ti odpísala, že k tomu čo je v tabuľke ti môže aj padnúť niečo pomimo, ako som písal ja, že ti padne EMP a dostaneš k tomu "bočný bonus" nejaké míny. Alebo si otvoril bedničku v ktorej bolo 5 mín, 5ee a 5x3 munície?
     
  7. Korben

    Korben User

    Je úplne zbytočné sa rozčuľovať. Vždy platilo a aj určte stále platí, že z bední je možné dostať všetko a okrem iného aj to, čo je v popise. Do popisu sa neudávajú všetky veci ktoré môže hráč získať, ale udávajú sa len predmety, ktoré sú naviac okrem iného dostupné v bedniach.
     
    sr*mitos*tt a -baghira2- tohle ocenili.
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Když někdo zveřejní tabulku, kde součet v procentech je 100 procent, tak nevidím možnost, aby vypadávalo cokoliv jiného. Já se zatím nerozčiluju,však mě znáš, chci jen dosáhnout té pravdy jenom.
    Získal(a) jsi 1 Nano-kondenzátor.?? to jsem sebral 17.12.2016 v 15:55
     
  9. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Čo som pozeral po fóre hráči tu vypisovali ich logy a pod a nikto nepovedal nič na to, že by mu tam padlo niečo čo nemalo. Aj ja som si prezrel tvoje záznamy a všetko tam vyzerá byť podľa tabuľky. Taktiež iné fóra a nikto nič na to nemal. Podľa nás nejde o chybu, a ak ti z toľkých debničiek čo si zobral 5x padla nejaká munícia, hoc ju tam nikde nevidím z debničiek tak myslím si, že si na tom stále dosť dobre.

    napr.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-obsidianske-boxy-s-koristi.107953/#post-895886
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/diskusia-obsidianske-boxy-s-koristi.107953/#post-895912


    Vyskúšal by som či to ešte robí ale tie debne už viac v orbite nie sú dnes.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 19/12/16
  11. TRIXT

    TRIXT User

    ZOHAN: Ahoj Zohane, osobně jsem též zkusil koupit klíče k těmto bednám na jednom slabém účtu a popravdě to byly vyhozené peníze. Spousta munice a hardware, který mi byl k ničemu a nic jiného, ale neřešil jsem to. Podruhé bych do těchto beden neinvestoval. ;)
     
  12. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ”ČęrvęnýĐraķ„ Ani jedno z toho ti nezdelil pracovník podpory pokiaľ viem. Si už druhý spoluhráč zakladateľa čo sem prišiel provokovať. Ďalej tieto príspevky budem mazať. Nebudem sa tu snažiť niečo riešiť a medzi tým sem príde celý klan pridávať svoje "názory"

    ZOHAN pozriem sa na to bližšie a môžem sa spýtať. Zatiaľ som sa pýtal zahraničných modov a povedali mi, že ti nie vždy musí padnuť len to čo je v tabuľke, občas môže aj niečo iné ale samozrejme ako si písal nie je to nikde napísane.
     
  13. TRIXT

    TRIXT User

    Jessie: Ve většině případů mi padlo to co je v tabulce, ale byly to ty předměty, kvůli kterým jsem klíče rozhodně nekupoval. Jednalo se o hardware, vzhledový design letounů, SREG booster, seprom (některé věci opakovaně) a jediný zajímavější předmět a to EMPy. O taháky typu formace, lodě, LF4, havoky či Zeus jsem nezavadil. Tedy, nezískal jsem nic, co se nedalo získat mnohem levněji. Navíc i občas padla obyčejná munice, jen ve větším množství. Holt, na štěstí se nesmí spoléhat. ;)
     
  14. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    TRIXT ja som pozeral denník ZOHANA a je pravda, že tam má napr. kde ani jedná vec nie je v tabuľke pre obsidianske boxy. Ani mne to nedáva úplne zmysel, samozrejme som toho názoru, že ti to môže padnúť ale na jednej strane je taktiež zavádzajúce, že 100% tabuľka pre box a padne ti niečo úplne iné. Ja som tie debny taktiež nebral kedže nie sú zaujímave pre mňa. A toto moc väčšie množstvo munácie nie je podľa mňa.

    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - MCB-25 (804)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - ACM-1 (6)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - Mina přímých škod (3)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - MCB-50 (124)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržel jsi extra-energii pro galaktické brány (4)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - LCB-10 (62)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - LCB-10 (10)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - MCB-25 (31)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obdržen předmět: Munice - MCB-25 (5)
    [​IMG]
    18.12.2016 - 21:47[​IMG]Obsidiánový mikročip použit.

    V Každom prípade som to nahlásil a keď sa vyjadrí nejaký vývojar hry na to tak Vám dám vedieť.
     
    Ranger[CM] a TRIXT tohle ocenili.
  15. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Podľa slov vývojara boxy fungujú ako majú.

    Pokiaľ dostaneš niečo čo už vlastníš a nemôžeš mať 2x tak dostaneš jednú random odmenu ako si dostal, muníciu a pod. Takže všetko funguje ako má a nie je v tom problém.

    MCB-25 750 to 870

    ACM-01 6 to 8

    DDM-01 3 to 4

    MCB 50 120 to 180
    2 Nano Condenser x1
    3

    High Frequency Cable x2

    Nano Case x2
    4 Prismatic Socket 1
    5

    PLT-3030 90 to 100

    MCB-50 330 to 360

    Xenomit 55 to 60
    6

    Collection Reward Booster 1 hour

    Extra Energy 3 to 4

    Xenomit 20 to 25
    7

    Collection Reward Booster 1 hour

    Jump Voucher 1 to 2

    MCB-25 200 to 300
    8

    Collection Reward Booster 1 hour

    SAB Mine 2 to 3

    MCB 50 200 to 250
    9

    MCB-50 450 to 500

    PLT 2021 90 to 100

    SAB-50 300 to 350

    Xenomit 35 to 45
    10

    Xenomit 20 to 30

    Logfile 1 to 2

    Jump Voucher 1 to 2

    PLT-3030 20 to 30
    11

    Collection Reward Booster 1 hour

    Log File 1 to 2

    Xenomit 10 to 25
    12

    PLT-3030 90 to 95

    MCB-50 300 to 350

    Xenomit 30 to 35

    PLT-2021 72 to 80
    13

    Extra Energy 2 to 3

    MCB-50 420 to 475

    PLT-3030 60 to 70

    Jump Voucher 1 to 2
    14

    PLT-2026 120 to 130

    MCB-25 1200 to 1300

    DDM-01 3 to 4

    Máš ešte nejaké otázky k tebe ZOHAN?
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Podrobně jsem si to pročetl a proštudoval a konečně jsem se tedy k něčemu propracoval. Opravdu si cením Vašeho zájmu o tuto věc a vidím, že název tématu zase nebyl tak zavádějící? Zavádějící je spíše přístup BP, že láká reklamou a neuvede v bulletinu celou pravdu o akci. Samozřejmě ,že by to šlo udělat trochu jinak s cílem větší spokojenosti platících hráčů, ale to my nezměníme asi?
    Uvedu jeden příklad.
    Jediná věc, co mi může vypadnout z této bedny a nemohu ji mít 2x je asi jen celý zeus nebo formace lyže. Kdyby v logu bylo toto napsáno a já dostal odměnu dle výše uvedené tabulky, tak se tady i na podpoře nemusíme pracně dohadovat o skutečnosti, zda je chyba ve hře nebo není. Zajímavé je (odměna nebo náhrada je 10.000 uridia) když dostanu design na lodičku,kterou nemohu vlastnit 2x, tak dostávám uridium a ne random odměnu. Je tam nastaven hrozný nepoměr mezi celým zeusem a formací lyže. Kdyby toto napsalo v logu nebo v deníku, tak by nemuseli programovat random odměny a dát tedy 10.000 uridia a hráči by byli spokojenější a kdyby tohle věděli, možná by i více investovali do těchto klíčů. Já tu nejsem od toho, abych to kritizoval, ale nemají to prostě tzv. průhledné na první pohled.
    Když prostě vytvoří tabulku věcí, které padají z beden, tak to má být kompletní a dotáhnuté až do konce.

    Děkuji všem zúčastněným za projevený zájem a trochu dost , tak vzácné věci, jakou je volný čas v tomto období.
    Dostal jsem, co jsem dostal z těch beden a nikdo mi nevyvrátí mou pravdu. Bohužel ji nemohu dokázat a vím, že už ty bedny sbírat nebudu.

    Jen bych nahlásil vývojářům, aby v logu nebo v deníčku naskakovala informace o tom, že jsem našel něco(celý zeus,formace) a místo toho jsem dostal něco jiného dle random tabulky.

    Děkuji. howgh
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  17. S-core

    S-core User

    Ostatne ja patrim mezi ty, kteri nadavaji za to co jim vypadne tim myslim (srot) at uz zeleny,zlaty,cerveny modry, ale vzdy jsem je nejdriv zkusil :) Myslim si, ze kdyby tam bylo vypsany uplne vse co z toho pada tak by ten seznam byl asi penekud delsi, takhle tam dali jen to nejcenejsi. Takze jsem nevahal a par bedynek zkusil pac tyto jsem videl prvne a muzu vam rict, ze ja byt spokojeny i kdyz padalo sem tam to smeti tak i dobry :) Nejvice Mne potesil Zeus a Surgeon. :)
     
  18. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN svoju nespokojnosť som vyjadril s Bigpointom aj ja, vyjadrenie je, že to funguje ako má. Mohol si teoretický ešte dostať za designy tie dodatočné dropy. Osobne netuším prečo za to nepadne tých 10k uridia ale to je rozhodnutie BP a pravdepodobne to pripravovali podľa nejakých tabuľiek a niekto to schvaľovať musel nevymysleli si to z brucha ale ja do toho nevidím.

    Ohľadom informovanosti, nedá sa vždy myslieť na všetko, to viem aj ja kedže pracujem v podobnom smere a na niečo sa stále zabudne ale je pravda, že niektoré informácie sú buď podané troška zle alebo chýbaju a vznikajú potom dohady.

    Tak verím, že ti aspoň niečo pekné padlo z debničiek hoc netuším čo si tam hľadal podľa toho akú máš hodnosť, musíš mať takmer všetko :)

    Prajem teda príjemnú hru a mrzí ma táto situácia

    Vyriešené
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.