KONEC HRY

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 24/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Děkuji všem.

    hru jako hráč končím, došla mi veškerá trpěnlivost. Po spojení je hra nehratelná po všech stránkách, korunku mi dala kruiper minulou neděli-lagy. Dále je to nehratelná hra.

    Absolutně zbytečně kvůli lagům jsem přišel o 3 životy v alfě.. děkuji přitom mám full elit lod.. kdy bez lagů neztratím ani život.

    Prostě hra je nefunkční. Jestli přijde nějaká oprava napište to, možná se vrátím..

    Hru jsem hrál od roku 2011, pamatuji si na vše od CZ2.. Stejně jako skončilo většina legend na CZ2 končím i já.

    Poslední kapka byli lagy, spojení... loučím s Vámi i s forem nebudu psát nic..

    Měj te spokojený život.. já už bez této hry.. škoda že to tak dopadlo.. moji lod odstavím..
    Měl jsem tam vše doposud. Minulý týden jsem dodělal full herkul.
    Ale hrát toto se nedá vůbec..

    Spokojený život at se daří všem :)

    24.9.2018 konec hry Darkorbit..
     
    -Píťa22-, -baghira2- a chattt tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - oprava chyb, lagov ma vysoku prioritu. Ale ako som uz raz pisal, spajanie serverov je obrovsky zasa do hry a zial vyzaduje si to velmi vela prace. Navyse spajanie serverov stale prebieha, ale osobne verim, ze nebude dlho trvat a hra pojde ovela lepsie. Optimalizacia serverov si vyzaduje vela casu a prace, preto musime spolocne vytrvat. ;)

    Dalej nevidim nic na riesenie, takze uzatvaram temu.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.