Kupony

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ničitel-eisr, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mam takoví dotaz proč mi nepřichází kupony ani žádný zprávy od bigpointu??

    Děkuji za odpověd
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Mam nastaveno a stejně nic nechodí. Hlavně ty kupony mě mrzí :(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. mam nastavené a stejně nic nechodí :(
    ------------------------
    Zkuste mi poslat ten kupon s tim hangárem uvidíme jestli to pude.


    A na koho se mam obrátit stím at to pošle ten kupon???

    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 24/2/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ničitel-eisr - my nic neposielame,ked uz sme pritom.Pozeral si aj v spamoch,pripadne nemas preplnenu postu??
    Nepis prispevky pod seba,ale pouzivaj funkciu UPRAVIT.
    Multipost spojeny.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum
     
  7. Jsem dal upravit, ale toho si zas nikdo nevšimne
     
  8. Nedal inak by tam nebolo to --------------------- ale k teme skús urobiť všetko podla rád :)
     
  9. Jsem vše udělal a nic :( a upravil jsem to
     
  10. -Arcturus-

    -Arcturus- User

    ;) ;) ;)kupony nechodí každému ;) ;) ;) ;) ;)
     
  11. A jak mi můžou chodit??
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ničitel-eisr - pisal si aj na podporu,ci nie si na blackliste?To je pravda,ze kupony nechodili kazdemu.Co sa tyka upravy prispevkov,tak asi si si neprecital link,pretoze prispievat mozes,ale nie dva prispevky hned po sebou od teba aby boli,chapes?
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Tak ak máš všetko nastavené a aj tak maily nechodia, asi ti chodiť už ani nebudú. Ešte sa ťa spýtam, na akom serveri máš mail?
     
  14. Sid

    Sid Guest

    Ničitel-eisr kolega se neptal na herní server, ale na tvého poskytovatele emailu, což může být například seznam.cz nebo gmail.com atd.
     
  15. seznam.cz
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Doporučujem používať gmail.com. Ako bolo povedané, treba si prezrieť všetky zložky, t.j. filtre, kôš, spam.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ničitel-eisr - ak si spravil vsetko,aj sa vsade v emailoch pozrel ako ti radil kolega a nenasiel ziadny email s kodom od BP,tak si potom zmen poskytovatela emailu a uvidis,ci ti budu konecne chodit emaily.

    Este nejake otazky k teme?
     
  18. Logan

    Logan User

    Ničitel-eisr este by ma zaujimalo ci Ti nepride ani mail ak si napriklad vyziadas zabudnute heslo??
    (dufam, ze pozeras spravny mail :D )
     
  19. jo pozoruju a ne ani to mi nechodí. Jen když napíšu na podporu tak mi to příde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.