Načtení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem CROW, 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. CROW

    CROW User

    Zase to nejde načíst hangar apod. je to na dýl ?
     
  2. Spartakus

    Spartakus User

    Ahoj děje se mi to samé. Server CZ2. Stalo se mi to po půlnoci. Nejde načíst nic, ale na mapu se dostanu. Jdu omrknout aktuálnost flash playeru a dalších věcí.
     
  3. CROW

    CROW User

    Citacia zmazana
    Dej vědět .
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/1/14
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. Spartakus

    Spartakus User

    Congratulations!
    You have the recommended Java installed (Version 7 Update 51).
    You have version 12,0,0,43 installed
    Prohlížeč Opera
    [​IMG]Ping mám špatnej. Ještě dám Speedtest.
    [​IMG]
     
  6. *Morpheus*

    *Morpheus* User

    Je zbytečné to testovat. Nejde to na celém serveru na chatu to nejde nikomu je to od půlnoci. Takže to je chyba někde u BP.

    Nejdou JAVA prvky jako je nákup v obchodě, GG...
     
    BlackFighter*DaDG a CROW tohle ocenili.
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Udaje doplněné, výsledky marné. Když je to rozbité tak asi nic neudělám... :( No nic jdu spát. Snad to do rána naskočí.
    Edit: Jinak jiný prohlížeč jsem testoval taky. Stejný problém, popsaný post nad tímto.
     
  8. CROW

    CROW User

    Nee určitě to je u nas u všech vyčistime naše PC a pojede to. Nic du spat .
     
    Huggog tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja ked kliknem na hangar,tak mi ide(az na vystroj) aj obchod mi ide,aj aukcia,len GG mi nejde vobec zobrazit.Moze byt udrzba serverou,takze treba pockat.
     
  10. FoxPetr

    FoxPetr User

    Tež mám ten samý problém.Chybí půlka startovní stránky,vybavení a gg se nenačtou.Bych na to ani nepřišel,kdybych si nechtěl přehodit lodě a vybavení.To sem si myslel,že za to pro změnu může nová verze opery.
    já čekal a ono nič
    Jen tak mimochodem,jak sem strčit podpis?U to starýho fóra to snad bylo automatický,ne?
     
    Naposledy upraveno: 1/2/14
  11. Obchod je zamrzlý a místo počtu střel, je nabídka na 1-3. lvl. jako u mechanizmů., GG se nenačte vůbec, hangár nejde se dostat na vybavení, hl. stránka bez středového a pravého inforamčního kanálu. CZ3 a taky od půlnoci...
    Co jsem četl, tak je to plošné...
     
  12. Kenny

    Kenny User

    Já to mohu také potvrdit.. Píši si z lidmi, nikomu do nejede na 100% (někomu gg,obchod, vybavení .....)
     
    tzomas* tohle ocenil(a).
  13. Zafod

    Zafod User

    Nejde no, proto je čas na básničku :D


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 1/2/14
  14. Tak začni, kterou básničku si tady řekneme? A když už jsi to nakousl, tak buď charakter a minimálně jednu sem dej, ať trošku rozptýlíme chmůry z rozpadajícího se domečku karet jménem DO :-D

    Tak, šup šup :)
     
  15. Zafod

    Zafod User

  16. Zeus

    Zeus Guest

    Počkejme si po restartu
     
  17. zdravim
    restart uplynul a v hangaru nic nejde koupit,treba eco rakety
     
    tzomas* tohle ocenil(a).
  18. BubliFuCQ

    BubliFuCQ User

    Je možné že jsou tyhle problémy způsobené , třeba tím že přidávaj konečně tu novou aukci ?
     
    tzomas* a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  19. Tak po restartu furt nic...nefunguje nic jak má...zajímavé je, že tohle se děje od nových novinek ve hře, v minulosti se to nikdy nedělo...říkám furt že BP žene tuto hru do záhuby...
    Dokud to bude fungovat jako browser hra tak nemá šanci tato hra přežít...Doufám že do BP přijde někdo chytrej a přemluví je aby to dali na clienta :)
     
    BlackFighter*DaDG tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.