Nefunkčnost bonusu na fotbalovou munici

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™], 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    byl jsem zde odkázán na podporu hry, přepíšu zde naši konverzaci:

    Já:

    Ahoj,

    chtěl jsem si před chvílí vyzvednout nějaký menší příděl munice, který byl slibován po přihlášení přes tlačítko v e-mailu. Byl jsem v tu dobu přihlášený a tak jsem na něj klikl, nicméně i tak to chtělo, abych se přihlásil z novu, přihlásil jsem se a v deníku žádný výpis a žádná munice nepřibyla. Nevím, co je za problém a také proč místo kupónů se přešlo na tuto metodu, je to zřejmě méně spolehlivé... nevím ani kolik munice se rozdávalo (ani to není v tom mailu napsané, jako tomu vždy bývalo), a tak ani nevím, jestli mám být smutný nebo nad tím mávnout rukou. Každopádně snad s tím půjde něco dělat, kupón mi totiž už logicky neplatí...

    s pozdravem,

    Zichmajstr

    ZMAZANÉ

    Takže baby raďte a pokud někdo může v takovém případě obnovit (zaslat nový) kupón, byl bych mu povděčný!!!

    Marek Otýpka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/6/14
  2. Korben

    Korben User

  3. Ahoj Korben, za komunikaci s podporou se nestydím, pokud je to tedy zakázané, pro příště to nějak volně parafrázuji. Na podporu mě neodkázal nikdo, byla to první věc, kam mě napadlo psát... nějaká rada? :)
     
  4. Taky jsem byl prihlasen, kdyz jsem na to klikal, tam problem nebude. Nechtelo to po me prihlaseni a munice se mi pricetla.
     
  5. Aha, tak opravdu nevím, každopádně kupón mi před tím jel a po jeho znovupoužití se na chvíli ukáže tabulka, že už byl použit a hodí mě to na přihlašovací okno, toť vše...
     
  6. Korben

    Korben User

    Tak potom neviem prečo píšeš :
    Urobiť s tým nikto nič nemôže , bonus fungoval tak ako mal , stačilo kliknúť len na správne zobrazenie emailu a bonus by si dostal. Ako to urobiť bolo popísané aj na fóre.
     
  7. Aha sory,

    ne tak to jsem se spletl, mělo to být, že podpora mě odkázala na fórum (to jsi asi mohl vyčíst z toho, co jsem smazal)... (už potřebuju prázdniny, jsem dost jetý za ten rok :oops: ) . Jo a na jaké zobrazení jsem podle tebe kliknul (tam bylo nějaké špatné)? Chceš mi tu říct, že jsem čirou náhodou přehlédl obří tlačítko "Hrát nyní", na které jsem měl podle textu v e-mailu kliknout? A nevěřím, že se mi nedá pomoci, to jednoduše nepovažuji vůbec za možné
     
    Naposledy upraveno: 16/6/14
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. No mám trochu odlišný problém, přepošlu odkaz na toto vlákno tam, tady to v tom případě můžete zavřít, díky :)

    Zichmajstr
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ≈ΖĮ©ĦMαĵŝŧ€®≈[VWV™] - ja som ti len uviedol priklad,ze ohladne problemu s emailom tu uz bola zalozena nejedna tema.Ak si poukazku vyzdvihol/teda klikol si v emaile,tak si pozri,ci ti municia pribudla,pripadne skus pri vypnutom prehliadaci premazat cache,ci sa ti zobrazi.Mal by si mat aj napisane,ze poukazka vyzdvihnuta.
     
  11. ahojte , mě se po kliknuti na tlačitko automaticky založil novy učet a tam se munka připsala.
     
  12. Aha, tak sám tomu nevěřím, ale munice mi kupodivu byla připsána, i když se mi opět po otevření toho "Hrát nyní" zobrazilo okno - "Chyba: Tento kód byl již použit. Kód chyby 714. Přihlaste se jako obvykle v herním okně. Během 0 vteřin budete přesměrováni na webové stránky hry."

    Jako na promo kód jsem klikal na starším notebooku s ne úplně aktuální Flashplayerem a tak, tedy nevím, jestli to na to mělo vliv... Vlákno tedy nechme otevřené, Martin koukám má ještě zajímavější problém
     
  13. sem na to přišel ,sem netušil že ten učet ještě po skoro 3 letech existuje
    martin66196666
    Statistika hry
    Členem od:30-08-2011
    Hrací čas:3 hod.
    Hodnost:
    Šéf-astronaut
    Žebříček:9.967
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.