nejde upgradovat seprom do laserů

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem elite.soldier, 24/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,dnes jsem zjistil že nejde upgrade sempronu do laserů,chová se to stejně jako kdyby jste chtěli sempronem upgradovat generátory pohonů,do raket to jde normálně,do štítů také momentálně mam v laseréch 5 797 795 sempronu čím to může být??
     
  2. Tiez to skumam, a hladam nieco ohladom toho na foru, aj som chcel polozit otazku ale si ma predbehol. Skusal som aj iny browser...nejde to. mam pocit ze to bigpoint obmedzil...ja mam necelych 4,5 M a tiez to nejde. Ked som to nehral posielal som si len do lode. Ja len dufam ze to neobmedzili len na 1 M...Ak by to bola pravda to obmedzenie je to velmi nestastne riesenie :(
     
  3. Honzin

    Honzin User

    Ahoj já zkoušel taktéž mám v laser 300000 a dvěma šutry jsem upgradoval zatím funguje.
     
  4. Zdravím, mám nějak 2,8 mega v laser. a 1,5 mega v raket. nejde ani jedno!!Možná nějaká chybka!:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Nope, vyzerá to tak, že to je nový update. Počkajte do poobedia bude to asi vyhlásene, práve to preberám s BP na Discorde aby som sám tomu chápal čo presne a ako to obmedzili
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ak sa jedna o update je to velice spatny vtip :(
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  7. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Áno je to update a bude to vyhlásene počas dňa, maximálny počet kameňov v laseroch je obmedzený na 1m. Ak hráč ma viac, tak jednoducho tam nič ďalšie nevloží, musíte byť pod 1m aby ste mohli znovu upgradnuť ale stále len do 1m a nedokážete tam mať viac.

    Viac informácií sa všetci dozvieme v oficiálnom oznámeni keď bude.

    UPDATE: to čo máte v laseroch teraz vám ostáva...
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
    -baghira2- a Kindly tohle ocenili.
  8. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Zaujímavé,keď nehrám tak si pravidelne posielam a mám ho niečo cez 2 miliony.len dúfam,že sa zas nenájdu chytráci,ktorý to dokážu,ktorí to dokážu prekabátiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. no parada asi BP nezaujima, ze takyto update sa hracom nepaci ze?
     
    Naposledy upraveno: 24/1/19
  10. jaritko

    jaritko User

    Štandardné riešenie od BP - Nevieme si poradiť s pár podvodníkmi, tak pokazíme hru všetkým. Predpokladám, že ďalším krokom v rámci vyrovnania medzi hráčmi bude oficiálny *** a naklikavačka od BP.
     
  11. Povies mi, ako to vyriesilo problem s tymi hracmi, co tam maju 500 mega + ?
    Nemal ten update prist skor ?
    Nebudem hrat 1 rok, co je cca 10 mega strel a ako poctivy hrac si to nemozem naposielat, lebo BP...
    Výborne...
     
  12. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Zase logika BP v akci :) Jen uškodit poctivým hráčům..protože těm, co mají Milardy sepromu to stejně zůstane.. ale pocitvým jen uškodíme :) nehraju teď aktivně..a tak si posílám seprom..a teď mám po ptákách? Ať jdou někam.. :) pak se diví, že ta hra umírá.. tleskám.
     
  14. -=Ringo=-

    -=Ringo=- User

    Super, už sa nemusím prihlasovať do hry, keď nemám chuť hrať a chcel som si poslať len seprom. Paráda za uľahčenie rozhodovania, snáď sa mi skorej podarí skončiť s touto hrou :eek:)
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -=Ringo=- - posielat mozes promerko a predavat.

    »®ЯЋΞb∑Ł®« - ak chcu robit tie nove ulohy, musia sa sepraku zbavit :) Nuz dali limit ako dali, nemozeme to ovplyvnit. Jedine v odozve komunity uviest nespokojnost hracov s touto aktualizaciou.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Osobne si myslim ze to je dobre riesenie niektory ten seprom aj obetovali a zacali od nuly ale niektory nie a stale ho maju a mozu robit nove lasery a stale budu mat miliony .

    MOZNO by nebolo zle dat vsetkym seprom v strelach na 1mil a zobrat to tym ktory maju 500 mil.
    Takto by sa hra vybalancovala este viacej. Tz ak mas nula dostanes 1mil ak mas 500 mil budes mat 1 mil . A ty ktory si naposielali 7ci10 mil sepromu lebo nehrali co je to proti 500 mil kvoly bugu ?
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    V ofiku napsali:Aktualizácia: Nové limity pre lasery, rakety, generátory a štíty: Lasery, rakety, generátory a štíty majú z technických dôvodov limit 1 000 000.
    Ten výraz : z technických důvodů je doufám pouze chyba v překladu ?
    Kdy tato technická chyba skončí?

     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/1/19
  18. Korben

    Korben User

    Prečo chyba v preklade? Jednoducho z technických dôvodov. Technický dôvod môže byť ten, že toto bol asi jediný najvhodnejší spôsob, ako zabrániť bugovaniu sepromu do laserov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    To, že nejsou technicky zdatní v BP, tak musí naštvat hráče, kteří hrají poctivě a mají účty třeba jenom na bojování a ne na farmení?
    Ještě by mohli vyřešit bugování kreditů. Bugování GG. Místo, aby řešili věci, které tuto hru ničí, tak prostě dělají, to co dělají.
    P.S. Tak si nabugují mega občas a ne miliardy? To zní logicky.
    Tak doufám, že v hlášení jim napíšete, že hráči to přijali s velkým nadšením a jen čekají, jaké další omezení nám přinesou nové synchronizace?
    A otázka zní stále stejně : kdy tento technický problém vyřeší, nebo odstraní?
     
  20. pecko

    pecko User

    no minule som rozmyslal mal som cez 4M a potom prisli nove misie a som si povedal fakt tolko sepromu nepotrebujem, ja som vsak nie presvedceny ze to urobili kvoli misiam, dufam ze ak bude bug s promeriom a budem mat tam nad 1miliardu kreditu tak to daju na rovnu miliardu :) a uridium tiez (nie na miliardu :)). proste tento upgrade je zbytocny. ale aspon nieco tam hore robia :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.