NEKLIKEJTE NA ODKAZ!!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 10/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Nepřikazoval sem mu to, nýbrž jsem ho žádal. Chápu to.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kenny - pokial obdrzime nejake informacie od BP pre hracov,tak sa to snazime obratom vlozit na forum,aby boli hraci informovani.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    Já vím, vážím si toho. Promiňte, sem na nervy. Kamarádovi byl odcizen účet, druhý se na něj nemůže přihlásit..
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Kamarát nemá klikať na odkazy a myslieť si, že niečo dostane zadarmo. V tom je problém totižto, v ľudoch.
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Hlavně by mě zajímalo, kdo s tím začal, a okrádá ty účty. Podle mě je to někdo, komu se v realitě moc nedaří, tak se musí obohacovat, přiživovat od někoho jiného..
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Nebudeme tu riešiť kto je zlodejom a ani čo ho k tomu vedie, toto nie je psychologické fórum. Celkovo kto niečo ukradne nie je čestný človek.
     
  7. xmens

    xmens User

    Je to ten odkaz poslaný od ORbit teamu ako offic ponuka? !


    A ešte mám dotaz k akcii "razor" - tema je uzamknuta - no nikde som sa nedočítal - čo s tým KODOM čo obdržím - mám ho - no netuším kam ho zadať ? !
    Dik za odpoved
     
  8. Korben

    Korben User

    Nie , nieje to odkaz od DO teamu.
    Ohľadom kódu to je už OT a v tejto téme sa to preberať nebude. Prečítaj si tému ktorá sa tomu venovala , tam to určite nájdeš.

    OT post zmazaný, udelené body . Tak tam to nieje ? Čo tak naozaj čítať témy ? Tak že sa najprv nauč čítať a až potom si tu na niekoho krič !
    Toto je čo ?

    Post zmazaný, no vidíš, je to tam viac krát. Treba len čítať.
     
    Naposledy upraveno: 16/5/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.