Nelze utect z pvp.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 18/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdarec, uz delsi dobu se mi stava, ze kdyz do me nekdo strili na pvp a ja mu utecu se sperheadem a pak se chci portnout, tak ve chvili kdy se portnu do me strili i kdyz je dalek a nelze se portnout. Kdybysme meli stejny lode, tak to pochopim, ale kdyz on ma golika a ja sperheda a utecu mu, tak to nechapu...
     
  2. Mne sa daco take stava ked nicim votrelcov v branach. Proste utekam a zrazu ony na minimape zastanu a zacnu do mna kilit aj ked ja som na minimape daleko. Ten system mi prste lagne a nezareaguje ze ja som od nepriatela daleko.
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  3. V bráně se mi to taky několikrát stalo, pomohlo EMP, nebo při útěku změnit směr letu - najednou zásahy ustaly. Fakt je, že když se mi to stalo poprvé, tak mě někdo sundal přes celou mapu, protože ty zásahy ne a ne přestat. Zajímalo by mě, co viděl na svém monitoru ten dotyčný hráč - asi jsem stál na místě :rolleyes:
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Zalezi,ci letite na miesto klikanim cez minimapu,ci na hernej obrazovke,kedze pokial drzite lave tlacidlo a pomocou neho letite,tak vam to v tu chvilu moze lagnut a vy stojite,aj ked sa vidite ako letite,ale pokial klikate na minimapu,tak tam letite a nemali by ste ostat na mieste.Hlavne v brane odporucam pouzivat minimapu,ked vidite,ze NPC zastanu.Priapdne aj PET je dobry signalizator lagov,ked zastane niekde,to znamena,ze ste tam a mate,no a samozrejme sa nepohybujete.
     
    †°ºHead**Hunterº°† tohle ocenil(a).
  5. No to je prave ten problem... Ja pouzivam minimapu, ale kdyz se chci portnou a nejde to, viz. popsano vyse, tak minimapa prestane fungovat.. :D Takze ja musel drzet leve tlacitko, ale nezvlad jsem uniknout... ultramask se nabíjel... :)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Skúšal si dať tesne pred portovaním EMP?

    Btw. tu musela nastať len chyba v zobrazení, t.j. videl si sa inde ako si bol kvôli odozve či nejakým výpadkom po trase či serveri pretože na PVP lietam a portovať ide ak som mimo dosahu strelca.
     
  7. Nezkousel, ale asi bych utekl, kdyby fungovala ta minimapa, proste na ni zbesile klikam a nic no. To by nemelo byt pomalym netem ne?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Imperátor[CZ1]- tak urcite aj tvoje pripojenie zohrava ulohu.Hlavne,ked mas rychlejsiu lod a proste ta hrac dobehne,preto sa odporuca klikat na minimapu a ked nejde,to je horsie,raz sa mi toto tusim uz stalo,ze mi neslo kliknut na minimapke.Tak som vypol hru,udrzbu PC spravil a uz mi to slo v pohode.
     
  9. na starom pc sa mi to stavalo bezne. pc mi nestihal spracovavat data zo sietovky a dochadzalo k oneskoreniam. cize moja grafika mi ukazovala ze som pri porte ale ked som dal opravu na mieste tak som bol pomaly v strede mapy :)
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.