Oznámení Nová aktualizace „Dminishing Returns“

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem pyяø•uиsтøppαblє, 19/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pro případ, že to někomu uniklo, a nebo nesleduje discord, dnes proběhla aktualizace s následujícím popisem:

    We’re introducing a new system: „Dminishing Returns“. It’s quite simple: The longer a player is online, the less rewards the player gets. Usual players with „normal“ online times won’t be affected. This is an update that includes anti-botting mechanics.

    Představujeme nový systém: „Dminishing Returns“. Je celkem jednoduchý: Čím déle je hráč online, tím menší odměnu bude dostávat. Běžní hráči s „normálním“ herním časem nebudou nijak ovlivněni. Tato aktualizace obsahuje mechaniku zabraňující botování.

    Má někdo z týmu nějaké doplňující informace jak to funguje? Saimon jako obvykle nebyla moc (vůbec) sdílná :mad::D

    [​IMG]
     
  2. Juráás

    Juráás User

    Místo starýho, dobrýho permanentního banu, každymu kdo to jen zapnul, nahazují hloupost, která nám má zavřit hubu? Když k tomu připočtu, že byly doby, kdy jsem jezdil na (zde doplň návykovou látku, šňup šňup) a točil kuby 12 hodin v kuse a takových hráčů je zde mnoho a akorát je to omezí tak se mi chce grcat.
     
  3. Také mi přijde, že tohle není nejšťastnější řešení. Bohužel nám nikdo nedoplnil informace a toto oznámení je značně obecné, takže můžeme jen doufat, že v té poslední větě se schovává nějaká kouzelná mechanika :D
     
  4. ***Janci*** protože bych na toto téma rád diskutoval -> Diskuzní koutek a zjistil nějaké informace třeba i od hráčů ;) Pokud to moderátorům bude vadit, téma můžou zamknout, tak se za ně nesnaž dělat jejich práci, když k tomu nemáš žádné pravomoci. Děkuji
     
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jen mě zaráží, že pracovník BP napíše tuto větu?
    To BP tímto přiznává, že žádný systém na odhalování nepoctivých hráčů neexistuje?
    Je zarážející, že nepoužívám žádný program první, druhé, ne-li třetí strany a podle pracovníka BP, pokud létám více než hodinu denně, tak nejsem ''běžný normální'' ?

    To ***Janci***?? Jakožto nejvýznamnější uživatel fora, který zná dokonale pravidla fora a všechna jeho zákoutí i vlákna, tal se musím zastat nového významného uživatele, který také samozřejmě zná pravidla dané sekce :) Diskusia je otvorená, ale každý nech vyjadrí svoj názor k danej informácií nie celkovo váš postoj k hre a pod.) , proto se rozhodnul vytvořit toto nové téma, protože se chtěl určitě vyhnout
    případnému OT?
     
  6. Arya

    Arya User

    Otázky máme my i ostatní moderátoři z jiných týmů, bohužel jak a co funguje se nedozvíme. Na otázku pro přesnější informace bylo odpovězeno, že cituji "Nepodáváme žádné další informace, abychom se vyhli tomu, že systém je pro uživatele a vývojáře botek příliš průhledný".

    Téma může zůstat otevřeno, pokud se nám zase nezvrhne v obviňování a hádky.
     
  7. Arya takže zase interní informace? Tak to je hezké, ale jak to bude s boostry na čest a bz za peníze, nebo GG o víkendu nám nikdo neřekne :( Snad tu někdo sdělí své postřehy ze hry a hrubý odhad toho jak to funguje si uděláme sami.
     
  8. Perňa

    Perňa User

    Tady máš hrubý odhad: jsou tam 2 snížení z původní hodnoty a to na 80% první odpočet pak na 60% druhý odpočet, když jsem po druhém odpočtu zkusil jít do brány, tak mi to za NPC dávalo 100%, bránu jsem neproletěl celou, sledoval jsem hlavně sibelony a devolarium. Otázkou je jestli po tom když budu dělat v neděli celý den hades se mi ten odpočet bude počítat také, to doufám, že ne.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Otázka na adminy? To BP změnilo i V.O.P když nebudou banovat systémem ''detekované'' nepoctivé uživatele?
    Potom nerozumím V.O.P?
    Asi to může být pouze chybička v překladu, protože takový uživatel, může být detekován, ale může být omezen, ale nemůže být zabanován, protože je to jen zakázáno a přísně zakázáno, ale BP přiznáno, detekováno, ale netrestáno?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - naposledy, ked som to hodil do plena na discorde OP a Saimon, tak som bol vyhodeny, takze odpoved sa nedozvieme asi :)
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    To ''naposledy'' mám chápat jakože jsi se ptal na to samé co já, nebo je to staršího data ten dotaz?
    Mě z toho logicky vyplývá, že používat programy všech stran jsou zakázané a pokud tě záhadný script zachytí, tak mi to pouze sníží odměnu a mohu vám směle říct, že odměna z cubikona se asi nesnižuje a proto jsou teď mapy x-6 plné mechanických pilotů?
    P.S. Někdo, kdo se se mnou podělí o levnou VPN a licenci? mnohem díky BP, tak to je to, na co jsme se tolik těšili a úplně jste s těmi nepoctivci opravdu ''zatočili''. A program zapnutý v gg taky odměnu nesnižuje. Co více si přát ne?;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  12. Kazy

    Kazy User

    Už jsem chtěl založit nové téma,ale naštěstí byl Pyro rychlejší,tak jsem rád,že tu tady takové téma je. Samozřejmě i ve mě to vyvolalo spoustu otázek. I když se dalo čekat,že žádný systém prostě neexistuje a tak se jednoduše vymyslí nějaké omezení,co bude platit pro všechny a nazdar. Pro mě by to bylo omezení leda tak o víkendu,kdy se společně točí brány (Za předpokladu,že by se to vztahovalo i na brány,jak bylo již zde ve vlákně napsáno)

    Ze zahraničí (Anglie,Německo), kde mám pár kamarádů, se linou názory ve smyslu,že to jednoduše BP přerostlo nad hlavu a teďka se to snaží zachránit. Nyní jsme ve fázi,kdy je z téhle hry pouze důl na prachy a toto řešení jen odrazuje od hraní. Kdyby mi někdo řekl o nějaké hře,kde se spoléhají na udavače z řad hráčů (a že nám to čechům jde dobře :)) ) a nebo řešení ve stylu ´´omezíme všechny a budeme doufat,že se přestane podvádět´´

    Takový názor rozhodně sdílím,protože jako člověku,který sice nevidí do hloubky problému, to prostě a jednoduše sedí jak zadek na hrnec.

    Nechci říct,že by si hráči BP platili,ale lépe řečeno, podporují BP dostatečně na to,aby takové problémy nebyly.

    Je mi absolutně jedno,co si kdo dělá a čím se v liště podporuje...Ale jako hráč nemám náladu koukat na hodinky,jestli u toho náhodou nesedím o víkendu déle,než by mělo být normální. BP si něco nechalo přerůst přes hlavu a mě do toho tahá?

    Pokud se bude šít záplata na všechny,bez rozdílu,tak si může přidávat v platební oblasti balíčků,kolik chce...Za chvilku už po té hře nezbyde ani ten důl a já jim to přeju :)

    Zedník
     
  13. Perňa

    Perňa User

    Tady aspoň vidíte, že to na to co všichni 6 let čekali nakonec dopadlo tak jak dopadlo.

    Bigpoint nemá odvahu a ani nemůže botery nějak významně potrestat, prostě společnost se nemůže připravit od 70% zisku ze hry, která už tak sotva vydělává. Tak to je a bude, idea, že je bigpoint zabanuje nebo jim dá nějaké výrazné odpočty je v tuto chvíli již celkem úsměvná, ale pořád se tady najdou takoví, kteří budou pevně bojovat do konce sil a nechají si od bigpointu mazat med kolem huby výměnou za to, že budou pro bigpoint zadarmo dělat. ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/19
    rada1967 tohle ocenil(a).
  14. josef402

    josef402 User

    to me po...:confused:a ja si rikal ze me us nemůžou prekvapit:rolleyes:a zasej me dostali :p:p:p vetsi hovadinu us nevymysleli o_Oo_Oo_Ous mají tak vyhuleny palice ze se mi chce blut:cool: tak ze o vanocih nebude co delat v telce stejny ho... :eek:jako 30let dokola :confused:takze za to abyh si to tu uzil tak budu kraceny:p:p:p:p:p:pani us nemam pomalu zajem co nadeli na vanoce:(:(:(:(:(ja jim poslu zarovku at se jim v mokovicih rozsviti:oops::oops::oops:
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - pytal som sa to pred par mesiacmi. Takze az tak stareho data to zas nie je. Jedneho casu dokonca hraci tlacili na OP, ze kedy vybanuju podvodnikov, vtedy padlo na discorde strasne vela banov, ked sa hraci dozadovali spravodlivosti a OP prestal chodit na discord, lebo to nezvladal ten napor. Ja som uz davnejsie vravel, ze bud treba vymenit ludi alebo myslenie, pretoze hra velmi upada a novacikov nepribuda, naopak veteranov ubuda. Myslim, ze zlomovy bod bude novy klient. Ak ani potom sa nespravia poriadky, tak to uz bude jasne, kde skonci tato hra.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak se mi zdá, že ten, kdo překládal to cz/sk V.O.P., tak pouze asi špatně přeložil několik slov jako je program,b o t, pomůcka a podobně. BP v anglickém jazyce má napsáno, že piloti se dělí na ty co mají a ty, co nemají nenormální on-line časy hraní.
    Akorát jsem tedy ještě nepochopil tuto větu z ofika :
    Tato aktualizace obsahuje mechaniku zabraňující botování.
    Jak tedy zabraňuje hráčům ''botovat''? Nemá tam být spíše, že detekovaný hráč bude omezen odměnou?
    Podle toho, jak to vypadá na mapách, tak tento mechanismus nikoho nezabránil.;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Punishere? A to nemáte v týmu nějakého mladého, jazykově vybaveného admina, co by se na discordu zeptal znovu pověřených pracovníků BP, když jsou schopni detekovat uživatele zakázaných mechanismů a je to přísně zakázáno a podle V.O.P. by mělo být i trestáno, tak proč se tak neděje a že hráči by na to chtěli nějakou odpověď a né jen to jejich strohé : interní záležitost?​
     
  17. Zatím to má 30 zhlédnutí, tak se čiňte :D
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - na to netreba jazykoveho znalca, aby sa niekto na to opytal. Zial zakazali nam rozoberat temu programov/botov. Kvoli tomu ukoncili viac modov, ze bojovali za hracov a nenechali to len tak a zvysok sa utiahol do uzadia a vacsina uz na discord ani nechodi, lebo to moc vyznam nema. Aj ja som sa na to pytal, ze ci plati teda VOP, ked hraci pouzivaju beztrestne programy a bol som upozorneni na to, ze tema botov/programov je na discorde tabu a to plati aj pre modov. Vacsina z nas tu uz nie je takmer vobec kvoli hre, ale skor ludom.
     
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nechci tady být za zpátečníka, ale připomíná mi to dobu, ve které jsem prožil skoro polovinu mého života a z komunikace modů a BP se podle mě stává fraška, protože ve VOP se o botech píše, v ofiku se taky o botech píše, je to přísně zakázáno, ale toto téma je tabuizováno a netrestáno?
    Jen se tedy zeptám? Kde se to stahuje, abych to mohl otestovat, jak mě v tom BP bude zabraňovat?
    Panenko skákavá? Kam ta hra spěje?;):p:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. Je mi zcela jasné, proč a kvůli jakým lidem zůstáváte v týmu a já jen mohu poděkovat za Vaši vytrvalost i trpělivost.:)