Nové misie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem (-bobo-), 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Ahoj, chcem sa spítať že ja mám prijaté misie piratov už 4 kolo a dočítal som sa že to musím dokončiť do Marca tochto roku, ale ja to nestihnem do vtedy dokončiť pirátov úlohy na pirátov to sa nedá zvádnuť a hrám to každý týždeň cez výkendy lebo mne to na PC nejde spustiť a preto chodievam na bratov notebook. Prosím ja nechcem statiť tieto misie dostanem za nich vela uridia ja to nestihnem do Marca splniť čo mám robiť? :( :( :(
     
  2. nič sa s tým robiť nedá buď to splníš alebo o to prídeš jediná možnosť zožeň si ľudí čo ti pomôžu
     
  3. No, také dodělávám piráty 4 stupeň, na cz3, jestli máš stejný server, pomůžu ti, jestli jsi EIC. Mě už zbývá 350 sabů, a pod 200 anihilátorů, vím jak je to pod tlakem těžké:eek:
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    (-bobo-) Dokončit piráty není problém,domluvte se 7 hráčů, dejte si skupinu, a máte to do týdne hotový všechno.
     
  5. jaritko

    jaritko User

    To je teda fakt super, ja rok makám na úlohe Prvý úder (nájsť piranhe a pod. dá zabrať) a teraz keď mi chýba už len 15 BB a potom golovia mi to zrušia. To fakt poteší. A to nehovorím o ďalších úlohách na lode čo mám rozrobené (Vojna firiem, Masaker Goliathov). Alebo sa to úloh na lode nebude týkať?
     
  6. Filthy16

    Filthy16 User

    Hlavně doufám aby ty mise nebyly jako ty vánoční, zdlouhavý a nudný.. a hlavně aby neskrblili jak to má BP ve zvyku .. ::/
     
  7. Zeus

    Zeus Guest

    Týká se všech starých úkolů,tedy i na lodě.
     
  8. vosinoha1

    vosinoha1 User

    podle mě je tohle od BP krok zpět omezit časově úkoly některý odebrat (mě dnes zmizel úkol skylab s odměnou obchodního letounu šetřil sem si ho na později) místo toho aby úkoly přidali například na nové lodě a další úkoly na npc větší levely je maj téměř všechny hotový tak to ořežou no podle mě si BP od hráčů asi moc dobrých slov neuslyší ...a to nemluvím o slibované nové aukci o které se mluví od začátku prosince
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim,ze v oficialnych oznamoch je to jasne napisane,co sa uloh tyka.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.