Sběr bonusových boxů.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺, 7/10/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,

    Pamatuji si, že kvůli ,,botům,, mělo být upraveno sbírání bonusových boxů. Aby nešlo sbírat denně 24 hodin, že po nějákem čase bude kořist ubývat víte někdo jak dlouho tedy sbírat denně na PVP mapách, aby to bylo maximálně efektní?

    Děkuji za odpověď
    ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺
     
  2. Toto omezení se zrušilo po hromadném zabanování tzv. "72". Můžeš sbírat jak dlouho chceš a nemělo by se to snižovat. Samozřejmě někdy to padá více, někdy méně. Je to o náhodě. Jde jen o to, jak tě to bude bavit. V závislosti na výbavě si můžeš občas třeba skočit udělat bránu nebo chvilku točit cuby, atd.
     
  3. Korben

    Korben User

    OT post zmazaný.
     
  4. Neviem ako vy ale, mne čím viac boxikujem tým padá menej urka aj energií :'(
     
  5. No mě by to také zajímalo :D Mám takový pocit, že po pár hodinkách to padá míň, ale to může být pouze náhoda.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Su aj nejake cisla?Pretoze som tu zatial precital,ze pada toho menej a tak.Ale chcel by som aj nejake konkretne cisla,ze 1.hodinu zbierania som nazbieral 10 000 uri a 50EE..4.hodinu som nazbieral 5000 uri a 30 EE...8.hodinu som nazbieral 2000 uri a 12 EE..takto nejak by som si to predstavoval,ked uz su nejake domienky ;)
     
  7. Punishere jdu na to :D Dneska budu cely den na PVP tak uvidíme :)
     
  8. Belgam

    Belgam Guest

  9. Jaký o obrázek mám odstranit? a z jakého důvodu?
     
  10. Belgam

    Belgam Guest

    Obrazek co mas zde na foru v profilu. Toto je znak fasistickych jednotek.
     
  11. Ok.. :D:D:D za par hodin dám statistiky ze sběru.
    ---------------------------------
    To je výborný jíný obrázek si tam dát nemohu ani po vymazání cookies :-/
    ----------------------------------
    1.hodina
    17.703Učka
    75 EE
    2.hodina
    11.817Učka
    73 EE
    3hodina
    11.483Učka
    81 EE
    4hodina
    8859Učka
    54EE
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/14
  12. Korben

    Korben User

    Otázne je koľko boxov si pozbieral v každú hodinu.
     
  13. Tak to už po mě nemůžeš chtít počítat. To se vážně nedá spočítat bylo jich hodně a padá víc a víc munice se mi zdá ....

    Sbírám průměrně stejně
     
  14. ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺ přesně jak píše Korben. Záleží to na více aspektech. Jak často si sbíral (jestli celou hodinu nebo ne), kolik hráčů sbírá v danou chvíli na mapě, kolik boxů ti sebere P.E.T., jestli ti ty "velký boxy sebere P.E.T. (pokud máš protokoly na sběr) nebo ty, atd.
     
  15. Poctivě jsem sbíral furt stejně celou hodinu vždy takže to na 99% ubývá... Záleží kolik je hráčů na mapě ?
     
  16. Korben

    Korben User

    ☺☻☻Rafe_McCawley☻☻☺ Ja to po tebe ani nechcem, len to su potom skreslené informácie a ako píše aj tvoj spoluhráč , tak to ovplyvňuje veľa faktorov. Samozrejme že záleží aj koľko hráčov zbiera.
     
    -☺SPÀÇÉ»FĀCÈ☻- tohle ocenil(a).
  17. Čím více hráčů sbírá na mapě, tím více boxů tam je a zároveň se i boxy rychleji objevují.
     
  18. Aha, ale myslím si že 1. a 4. hodina je hodně jasný důkaz že to ubývá
     
  19. [flav]

    [flav] User

    to ze sa ti obcas stava ze menej zoberes ucka na 1 hodinu je samozrejme vsak netrafis na stejny tip boxu stale hodina po hodine ja mam dabl box a priemer za hodku mam od 15000u-22000.horsie je ked tam zapnu hraci nove vecicky a petki sa idu roztrhat potom klesnem aj pod 10000u na hodinu
     
  20. vosinoha1

    vosinoha1 User

    k tomu že v boxech urko a EE ubývá se mohu jen připojit sbírám pořád a vím že toto údajné zrušení omezení sběru je jen pohádka neznám nikoho kdo sbírá aby tvrdil opak, každému odměna klesá takže korbene důkazy o počtu sebraných boxů nebo ještě něco jinýho co jako důkaz chceš je zbytečný první dvě hodiny to je dobré potom to jde dolů a nezáleží kolik lidí je v tu chvíli na mapě a sbírá zkoušeli jsme vše sbíral pouze jeden hráč první hodinu a další den jsme sbírali v pěti lidech a je to stejné odměna po cca dvou hodinách jde dolů víc nemám co dodat...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.