Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nepopsaný list (Nepodpísaný list)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Další zpráva od Grumpyho: „Loni mi jeden z vašich ptáků střílel před příď, jako bych byl nějaký brouk! Tehdy jsem měl v posádce samé zelenáče a jednomu z nich se podařilo zničit mou vysílačku, takže jsem se nemohl identifikovat jako člověk, a má loď nenese žádné firemní logo... Logo nedělá člověka. To byste si měli zapamatovat!“

    Popis EIC:
    Další zpráva od Grumpyho: „Loni mi jeden z vašich ptáků střílel před příď, jako bych byl nějaký brouk! Tehdy jsem měl v posádce samé zelenáče a jednomu z nich se podařilo zničit mou vysílačku, takže jsem se nemohl identifikovat jako člověk, a má loď nenese žádné firemní logo... Logo nedělá člověka. To byste si měli zapamatovat!“


    Popis VRU:
    Další zpráva od Grumpyho: „Loni mi jeden z vašich ptáků střílel před příď, jako bych byl nějaký brouk! Tehdy jsem měl v posádce samé zelenáče a jednomu z nich se podařilo zničit mou vysílačku, takže jsem se nemohl identifikovat jako člověk, a má loď nenese žádné firemní logo... Logo nedělá člověka. To byste si měli zapamatovat!“

    Přehled:
    [​IMG]Splň 2 z následujících úkolů
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/1
    [​IMG]Znič Devolarium. 0/5
    [​IMG]Znič Mordon. 0/22
    [​IMG] na mapě x-4
    [​IMG] Zůstaň kratší dobu než 1:00:00
    Odměna:
    BZ 133 300
    Uridium 58
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Trpělivost a rozptýlení (Trpezlivost a rozptylenie)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    „Jak dlouho vám to ještě potrvá? Pohněte si, nebo vás popoženu! He, he!“ Mám Grumpyho rád, ale jeho zprávy odvádí pozornost od práce. A té máme až až, takže je prozatím vypínám. Když je řeč o práci, na našich radarech se objevil boss Devolarium...

    Popis EIC:
    „Jak dlouho vám to ještě potrvá? Pohněte si, nebo vás popoženu! He, he!“ Tenhle Grumpy mi začíná trochu lézt na nervy. Na chvíli zablokuji jeho vysílání. Momentálně máme na práci důležitější věci než s někým klábosit. Třeba tenhle boss Devolarium...


    Popis VRU:
    „Jak dlouho vám to ještě potrvá? Pohněte si, nebo vás popoženu! He, he!“ Mohla bych si s Bručounem povídat celý den, ale momentálně si nemůžeme dovolit žádné rozptylování. Máme dost svých starostí. Co kdybychom začali s tím bossem Devolarium, který se objevil na radaru?


    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Devolarium. 0/1​

    Odměna:
    BZ 133 300
    Uridium 50
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Plány a provokace (Plány a provokácia)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Poslední boje byly tvrdé! Musíme se přeskupit. Pokus se poštvat poskoky Sibelonů proti VRU a EIC. Tak bychom mohli získat trochu času. Jdi naštvat pár Mordonů a nechej je odvést špinavou práci za nás! Grumpy může počkat. Vzkazuje, že prý si mezitím zahraje pár kol pasiáns.


    Popis EIC:
    Musíme nasměrovat pozornost vetřelců jiným směrem. Jdi vyprovokovat Mordony v sektorech pod kontrolou VRU a MMO. Až se poskoci Sibelonů pověsí na jejich piloty, budou si ti naši moci odpočinout. Po těch posledních bojích se musíme přeskupit. Grumpy může počkat. Prý si mezitím zahraje pár kol pasiáns.


    Popis VRU:
    Hrubá síla není vždy nejefektivnějším řešením. Pokud by se nám podařilo nasměrovat pozornost vetřelců proti našim nepřátelům, mohli bychom získat tolik potřebný čas na opravy. Jak? Vyvolej rozruch v sektorech MMO a EIC a poštvi Mordony proti jejich pilotům. Grumpy může počkat. Prý si mezitím zahraje pár kol pasiáns.

    Přehled:

    Odměna:
    BZ 133 300
    Uridium 100
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Čisté úmysly (Čisté úmysly)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Dobrá. Piloti ostatních firem široko daleko mají plné ruce práce s vetřelci. Je čas přenést boj do domovských sektorů nepřítele! Sršni, vezměte si příklad z Grumpyho zelenáčů a jejich mota: „Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci.“

    Popis EIC:
    Velmi dobře. Piloti ostatních firem jsou doslova na roztrhání. Nesmíme však usnout na vavřínech! Nastal čas přenést boj do domovských sektorů nepřítele! Škorpióni, vezměte si k srdci Grumpyho moto: „Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci.“


    Popis VRU:
    Dobrá práce! Piloti ostatních firem neví, kam dřív skočit. Toho musíme využít! Přenes boj do domovských sektorů našich nepřátel. Naše Kobry by se mohly nechat inspirovat Grumpyho motem: „Čisté úmysly, pomoc potřebným a pokrok skrze spolupráci.“


    Přehled:
    [​IMG]Znič nepřátelské hráče. 0/1
    [​IMG] na nepřátelské mapě x-4
    Odměna:
    Čest 1 000
    BZ 133 300
    Uridium 1 000
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    -baghira2- a *pursuer* tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Bezpečnostní riziko (Porušenie bezpečnosti)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Každý pilot firmy MMO zná své povinnosti: „V případě hrozby válečného zajetí aktivuj autodestrukci.“ Přesto se někteří nezkušení piloti, nebo zelenáči, jak jim říká Grumpy, nechali zajmout Saimony, a těm tak padly do rukou citlivé informace, včetně našich komunikačních kódů. Získej je zpět!


    Popis EIC:
    Každý v EIC ví, co musí udělat tváří v tvář hrozbě zajetí: Aktivovat autodestrukční sekvenci a zabránit tak nevyhnutelnému. Vinou zbabělosti některých pilotů, nebo zelenáčů, jak jim říká Grumpy, kteří se nechali zajmout, se Saimoni zmocnili našich komunikačních kódů. Získej je zpět!


    Popis VRU:
    „V případě hrozby válečného zajetí, aktivuj autodestrukční sekvenci.“ – toto pravidlo by měl znát každý pilot VRU! A přesto se někteří rekruti – zelenáči, jak jim řídká Grumpy – nechali raději zajmout a vyzradili nepříteli důležité informace. Mimo jiné naše komunikační kódy! Získej je zpět!

    Přehled:
    Odměna:
    BZ 133 300
    Uridium 100
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Exogorth (Exogorth)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Zpráva od Grumpyho: „Nechci rušit, ale objevil se menší problém. On vlastně není tak malý... má několik set metrů na délku a několik desítek metrů v průměru. V asteroidu se zabydlel, ehm, obří červ! Katapultoval jsem zelenáče v záchranném modulu, ale-“ Co to sakra...?! Blíží se Sibeloni! Grumpy bude muset počkat...


    Popis EIC:
    Grumpy se nás pokouší kontaktovat: „Nechci rušit, ale objevil se menší problém. On vlastně není tak malý... má několik set metrů na délku a několik desítek metrů v průměru. V asteroidu se zabydlel, ehm, obří červ! Katapultoval jsem zelenáče v záchranném modulu, ale-“ Poplach...! Blíží se Sibeloni! Grumpy musí počkat...


    Popis VRU:
    Zpráva od Grumpyho: „Nechci rušit, ale objevil se menší problém. On vlastně není tak malý... má několik set metrů na délku a několik desítek metrů v průměru. V asteroidu se zabydlel, ehm, obří červ! Katapultoval jsem zelenáče v záchranném modulu, ale-“ Moment, co to...? Oh! Blíží se Sibeloni! Grumpy bude muset chvíli počkat...

    Přehled:
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/5​

    Odměna:
    BZ 133 300
    Uridium 50
    Kredity 100 000
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Závěrečný úkol levelu 10
    [​IMG]
    Největší oběť (Najväčšia obeť)

    Popis MMO:
    Udělali jsme vše proto, abychom horníky ochránili před Sibelony. Teď musíme dostat Grumpyho a jeho záchranný modul pryč od tohoto červy prolezlého šutru! „Jsme připraveni zvednout kotvy. Mám tu ta slíbená data o vetřelcích. Pospěšte si,už mi ze všeho toho rozčilování teče krev z nosu!" Pozor, nepřátelské loďstvo na radaru! Dostaňte Grumpyho a jeho posádku do bezpečí za každou cenu!

    Popis EIC:
    Udělali jsme vše pro to, abychom Grumpyho a jeho posádku ochránili před Sibelony. Teď je musíme dostat pryč od tohoto červy prolezlého šutru! „Jsme připraveni zvednout kotvy. Mám tu ta slíbená data o vetřelcích. Pospěšte si,už mi ze všeho toho rozčilování teče krev z nosu!" Pozor, nepřátelské loďstvo na radaru! Dostaňte Grumpyho a jeho posádku do bezpečí i za cenu vlastního života!


    Popis VRU:
    Ochránili jsme horníky před Sibelony a dalšími nebezpečími. Teď jim musíme krýt záda během jejich útěku z tohoto exogorthy prolezlého asteroidu! "Jsme připraveni zvednout kotvy. Mám tu ta slíbená data o vetřelcích. Pospěšte si, už mi ze všeho toho rozčilování teče krev z nosu!" Pozor, blíží se další vetřelci! Dostaňte Grumpyho a jeho posádku do bezpečí za každou cenu!

    Přehled:
    [​IMG]Popořadě:
    [​IMG]Navštiv mapu 4-2
    [​IMG]Posbírej 10 bonusových boxů. 0/10
    [​IMG]Navštiv mapu 4-2
    [​IMG] na souřadnicích 116/40
    [​IMG]Navštiv mapu 4-2
    [​IMG] na souřadnicích 20/20
    [​IMG]Navštiv mapu 4-2
    [​IMG] na souřadnicích 40/95
    [​IMG]Navštiv mapu x-4
    [​IMG]Znič Mordon. 0/15
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/1
    [​IMG]Použij 2 500 střel laserové munice. 0/2 500
    [​IMG]Způsob škody lodím Boss Sibelon. 0/30 000
    [​IMG]Tvá loď musí být zničena
    [​IMG] na mapě x-4
    [​IMG]Leť k řídícímu centru
    Odměna:
    CPU slotů 1 1
    Čest 3 500
    BZ 270 000
    PLT-3030 100
    Uridium 2 500
    Kredity 20 000

    Podmínky pro přijetí úkolu:

    Splň tyto mise:
    • Horníci v nesnázích
    • Sobecké zájmy
    • Potíže s kontaktem
    • Starý bručoun
    • Náš nejstarší nepřítel
    • Náš nejstarší přítel
    • Nepopsaný list
    • Trpělivost a rozptýlení
    • Plány a provokace
    • Bezpečnostní riziko
    • Exogorth
     
    Naposledy upraveno: 5/7/14
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Level 11

    Karanténa (Karanténa)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Nejprve Devolarium obtěžovala horníky a teď vyvolávají rozruch v našem sektoru! Postarej se o ně. Pokud jde o Grumpyho a jeho lidi, žádný dobrý skutek nezůstane bez trestu. Zdá se, že horníci zavlekli na velitelství nějaký virus. Museli jsme je umístit do karantény.


    Popis EIC:
    Devolarium, které před tím obtěžovala horníky, nás teď napadají v našem sektoru! Postarej se o ně! Mimochodem, Grumpy a jeho lidé museli být bohužel umístění do karantény. Zdá se, že si s sebou z toho asteroidu přinesli nějaký virus.

    Popis VRU:
    Grumpy a jeho lidé byli nakažení nějakým virem, ale neměj obavy. Umístili jsme je do karantény, kde o ně bude dobře postaráno. Ty se mezitím postarej o ta Devolarium v našem sektoru. Nejprve obtěžovala horníky a teď si vyskakují na nás!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Devolarium. 0/5​

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 55
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Čestná stráž (Čestný sprievod)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Novinky z karanténní stanice: Virus se zdá být více nepříjemný než nebezpečný. Krvácení z nosu, závrať, ale tím to končí. Zpět k důležitějším věcem: Zničená Devolárium doprovázela bosse Devolarium. Hodně štěstí při lovu!

    Popis EIC:
    Virus, který se nakazili horníci, je naštěstí neškodný. Krvácení z nosu, horečka, závrať - toť vše. Teď k důležitějším věcem: Ukázalo se, že zničené Devolarium byla předvojem bosse Devolarium. Pověřuji tě vedením uvítacího výboru!

    Popis VRU:
    Ten virus je naštěstí neškodný. Krvácení z nosu, závrať, zvýšená teplota, ale nic víc. Mnohem větší starosti mi dělají Devolarium. Ty zničené exempláře byly předvojem bosse Devolarium. Pojďme ho přivítat, jak si zaslouží!

    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Devolarium. 0/3​

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 55
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Vesmírný bordelář (Vesmírny bordelár)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Přistihli jsme pilota EIC, jak do našeho sektoru odtahuje vysloužilé lodě a nechává je tam! Copak jsme nějaká skládka?! Vysvětli mu neuvážlivost jeho počínání. Na druhou stranu, představenstvo potřebuje otestovat nová děla. Ty vraky by mohly posloužit jako dobré cvičné cíle!

    Popis EIC:
    Drzost VRU nezná mezí! Už nějaký čas sledujeme jednoho jejich pilota, jak do našeho sektoru odtahuje staré, vysloužilé lodě. Copak jsme nějaké vrakoviště?! Nauč ho způsobům! Na druhou stranu, vedení firmy chce otestovat nové zbraně a vraky by mohly být vynikající cvičné cíle.

    Popis VRU:
    Přistihli jsme pilota MMO, jak do našeho sektoru odtahuje vysloužilé lodě a nechává je tam! Copak ti marnotratní horníci nikdy neslyšeli o recyklaci? Dej jim lekci! Hmm, když o tom tak přemýšlím: Vnitřní kruh potřebuje otestovat nová děla. Vraky by byly ideální cvičné cíle!

    Přehled:
    [​IMG]Znič nepřátelské hráče. 0/1​

    Odměna:
    Čest 800
    BZ 213 000
    Uridium 800
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Budoucí expanze (Budúca expanzia)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Naše síla spočívala vždy v našich lidech, ale na Marsu už začíná být plno. Hledání nové planety pro kolonizaci je tudíž logickým krokem. V tom nám pomůže prototyp nového děla. Ale nejprve se postarej o ty sibelonské čmuchaly v našem sektoru!

    Popis EIC:
    Prototyp nového děla sehraje důležitou roli při budoucí expanzi EIC. Země měla být centrem mocného vesmírného impéria lidí, ale Cuperovo marťanského povstání tento sen roztříštilo. V budoucnu se možná stane realitou, ale dnes se musíme postarat o Sibelony, kteří nám klepou na dveře!

    Popis VRU:
    Vnitřní kruh naplánoval rozsáhlou expanzi. Venuše je krásné místo, ale v tomhle solárním systému začíná být příliš těsno pro nás, dvě omezeně smýšlející firmy a vetřelce, kteří nás neustále ruší při výzkumu. Příkladem budiž Sibeloni, kteří se zrovna objevili na mém radaru...


    Přehled:
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/3​

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 55
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Úklid (Upratovanie)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Jako první budeš mít tu čest otestovat prototyp na „živém“ objektu. Tady máme krásný cíl. Nejspíš s dalším haraburdím ve vleku! Apropos... nevstupuj do nákladového prostoru, jinak prototyp nebude fungovat. Proč? Bezpečnostní předpisy. A teď už leť!

    Popis EIC:
    Pohyblivé cíle jsou pro testování zbraní vždy lepší než stacionární. Tady máme dobrovolníka. Nejspíš s dalším haraburdím ve vleku! Prototyp už byl zabudován do tvé lodi. Hlavně nevstupuj do nákladového prostoru, jinak nebude fungovat. Splň své rozkazy, pilote!

    Popis VRU:
    Testování zbraní je efektivnější, když se cíl pohybuje. Naštěstí se právě blíží nepřátelská loď. Nejspíš chce u nás vyložit další haraburdí! Prototyp byl zabudován do tvé lodi, stačí jen stisknout spoušť. Hlavně neotvírej nákladový prostor, jinak nebude fungovat. Proč? Bezpečnostní důvody. Tak lovu zdar!


    Přehled:
    [​IMG]Znič nepřátelské hráče. 0/1​

    Odměna:
    Čest 800
    BZ 213 000
    Uridium 800
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  13. Kubino

    Kubino Guest

    Falešné obvinění (Falošné udanie)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Ten poslední cíl byla záchranná loď? Povídačky! Ti prohnaní úhoři z EIC se nezdráhají použít každý propagandistický trik, když stojí proti přesile! A naše zbraň že je na bázi plynu? Taky nesmysl! Pusť to z hlavy. Co mi dělá starosti, jsou tihle noví vetřelci.


    Popis EIC:
    Tvůj poslední cíl že byla záchranná loď? Nesmysl! VRU se uchyluje k všemožným lžím, když jim jde o krk! Stejně tak absurdní je jejich tvrzení, že naše zbraň distribuuje plyn! Už na to nemysli a raději se postarej o tyhle nové vetřelce. Mám z nich špatný pocit...

    Popis VRU:
    Nějaký problém? Tvůj poslední cíl že prý byla záchranná loď? Nesmysl! Nikdy bychom neposlali Kobru proti civilnímu cíli! Ti intrikáni z MMO ti napovídají cokoliv, jen aby si zachránili krk. Pusť to z hlavy. Mám pro tebe něco mnohem zajímavějšího: nový druh vetřelců!


    Přehled:

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 55
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Favorité (Favoriti)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Noví vetřelci si říkají Sibelonité, na počest svých pánů, Sibelonů. Není divu, že veškeré naše pokusy o diplomacii selhaly, takže je čas přejít k plánu B. Pal dle libosti! Mám taky dobré zprávy: „EIC oplakává první oběti virové nákazy.“ Pojmenovali ji epidemie krvácejícího nosu...

    Popis EIC:
    Noví vetřelci jsou oblíbenci Sibelonů a říkají si Sibelonité. Chce se mi zvracet! Veškeré naše pokusy i diplomacii přirozeně selhaly, takže je čas přejít k plánu B. Pal dle libosti! A teď dobré zprávy: „Vru oplakává první oběti virové nákazy.“ Pojmenovali ji epidemie krvácejícího nosu...

    Popis VRU:
    Noví vetřelci si říkají Sibelonité, na počest svých pánů, Sibelonů. Při našem prvním kontaktu zahájili bez varování palbu na naši výzkumnou loď. Oplať jim stejnou mincí! Mám také dobré zprávy: „MMO oplakává první oběti virové nákazy.“ Pojmenovali ji epidemie krvácejícího nosu...

    Přehled:

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 90
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Zrádci jsou všude (Zradcovia sú všade)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Pamatuješ si tu loď EIC, která tvrdila, že je na záchranné misi? Ve skutečnosti měla vyzvednout trojici xeno-virologů pracujících pro naše oddělení výzkumu a vývoje. Ti proradní bastardi ukradli citlivá firemní data. Dostaň je zpět! Dva ze zrádců jsme už vystopovali. Po třetím stále pátráme!

    Popis EIC:
    Pamatuješ si tu loď VRU, která tvrdila, že je na záchranné misi? Ukázalo se, že měla vyzvednout trojici xeno-virologů pracijících pro naše oddělení výzkumu a vývoje. Tihle zrádci ukradli citlivá firemní data, která musíme za každou cenu získat zpět. Dva z vědců jsme dokázali vystopovat. Po třetím stále pátráme.

    Popis VRU:
    Pamatuješ si tu loď MMO, která tvrdila, že je na záchranné misi? Ve skutečnosti se měla setkat s trojicí xeno-virologů pracujících pro naše oddělení výzkumu a vývoje. Tihle zrádci ukradli citlivá firemní data, která musíme získat zpět za každou cenu! Dva z virologů jsme dokázali vystopovat. Třetí nám stále uniká!

    Přehled:
    [​IMG]Znič nepřátelské hráče. 0/2​

    Odměna:
    Čest 1 000
    BZ 213 000
    Uridium 1 500
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Biologické zbraně (Biologická vojna)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Po celém Marsu lidé trpí krvácením z nosu a představenstvo varuje před útoky biologickými zbraněmi. Ti bastardi z EIC a VRU, to je proti Lunární konvenci! A jako by to nestačilo, Devolarium si z našeho sektoru dělají soukromou střelnici!

    Popis EIC:
    Naše oddělení pro styk s veřejností varuje před útoky VRU biologickými zbraněmi - to je porušení Lunární konvence! Ze Země již přichází zvěsti o množících se případech krvácení z nosu. A jako by všeobecná panika nestačila, neustále nás napadají Devolarium!

    Popis VRU:
    Ze všech našich kolonií přichází zvěsti o množících se případech krvácení z nosu. Hrozí všeobecná panika! Nasadila snad proti nám MMO biologické zbraně? To je proti Lunární konvenci! A aby toho nebylo málo, Devolarium stupňují své útoky v našem sektoru!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Devolarium. 0/15​

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 60
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Opurtunističtí útočníci (Príležitosť na útok)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Blíží se k nám flotila vetřelců! Nejspíš si myslí, že nás epidemie oslabila a nedokážeme se ubránit. Ale to se přepočítali. Uvnitř našich žil proudí krev prvních kolonistů! My se nevzdáme! Sršni, postarejte se o vetřelce, zatímco budeme distribuovat protilátku!


    Popis EIC:
    Loďstvo Devolarium je na cestě sem. Nejspíš si myslí, že nás ta virová epidemie oslabila, ale neberou v úvahu žihadla Škorpónů! Vyřiď vetřelce, ať se mohou naše lékařské týmy soustředit na distribuci protilátky bez obav o vlastní životy!

    Popis VRU:
    Blíží se vetřelci! Evidentně se domnívají, že jsme následkem virové epidemie oslabeni. VRU má ale v rukávu eso v podobě vás Kober! Našemu oddělení výzkumu a vývoje se podařilo syntetizovat protilátku. Drž nám vetřelce od těla, zatímco ji budeme distribuovat!


    Přehled:
    [​IMG]Znič Boss Devolarium. 0/3
    [​IMG]Znič Devolarium. 0/3​

    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 60
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  18. Kubino

    Kubino Guest

    Pirátský signál (Pirátske vysielanie)
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Pokud tvé přístroje zachytí podezřelé zprávy, ignoruj je! Ten přeběhnuvší xeno-virolog vysílá na všech frekvencích lži, které nejrůznější podvratné živly šíří dál! To ale není to nejhorší! Ještě větší problém momentálně představují Sibelonité a jejich pánové!


    Popis EIC:
    Na slovíčko: Pokud tvé rádio zachytí nějaké podivné zprávy, ignoruje je. Ten přeběhnuvší xeno-virolog vysílá na všech frekvencích lživé zprávy, které nejrůznější podvratné živly šíří dál. Na to teď ale nemáme čas! Musíme se soustředit na Sibelonity a jejich pány!

    Popis VRU:
    Copak nemají všichni revolucionáři a jiné podvratné živly nic jiného na práci, než o nás šířit tyhle lži? Pokud tvé přístroje zachytí některé z těchto překroucených zpráv, pak věz, že je to dílo toho zrádcovského xeno-virologa! Ignoruj je! Máme dost starostí se Sibelony a jejich poskoky!


    Přehled:
    [​IMG]Splň 1 z následujících úkolů
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/10
    [​IMG]Znič Boss Sibelonit. 0/10
    Odměna:
    BZ 307 400
    Uridium 400
    Kredity 110 000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Závěrečný úkol levelu 11
    [​IMG]
    Přední linie (Predná línia)

    Popis MMO:
    /*!//„-opakuji: náš výzkumný tým při MMO pracoval na té protilátce už od minulého roku! Někdo se snažil virem zaměřit pouze EIC-"/!**// -slyšíš mě?! Odpověz! Sláva, tady jsi. Copak jsem neříkal, že máš podobné zprávy ignorovat? Jsou jen propagandistické žvásty! Soustřeď se na náš hlavní problém: Vetřelci zničili naši novou skokovou bránu. Musíme zjistit, jak se o ní dozvěděli. Zajisti sektor dokud nebudou naše těžké křižníky připraveny ke skoku!

    Popis EIC:
    /*!//„-opakuji: náš výzkumný tým při EIC pracoval na té protilátce už od minulého roku! Někdo se snažil virem zaměřit pouze VRU-"/!**// -slyšíš mě?! Hlas se! Ah, tady jsi. Konečně. Nepřikázal jsem ti snad podobné zprávy ignorovat? Jsou jen propagandistické žvásty! Momentálně máme větší problém: Naše nová skoková brána byla zničena vetřelci a my nevíme, jak se o ní mohli tak rychle dozvědět. Zajisti sektor, dokud nebudou naše těžké křižníky připraveny ke skoku!

    Popis VRU:
    /*!/"-opakuji:náš výzkumný tým při VRU pracoval na té protilátce už od minulého roku!Někdo se snažil virem zaměřit pouze MMO-"/!**//-haló?!Sláva,tady jsi.Copak jsem neříkala,že máš podobné zprávy ignorovat?Jsou jen propagandistické žvásty!Momentálně máme větší problém:Naše nová skoková brána byla zničena vetřelci a my nevíme,jak se mohli o ní tak rychle dozvědět.Zajisti sektor dokud nebudou naše těžké křižníky připraveny ke skoku!


    Přehled:
    [​IMG]Popořadě:
    [​IMG]Znič Sibelon. 0/10
    [​IMG]Znič Boss Sibelon. 0/3
    [​IMG]Znič nepřátelské hráče 0/10
    [​IMG]Navštiv mapu 4-4
    [​IMG] na souřadnicích 205/129
    [​IMG]Zůstaň 5:00
    [​IMG] na mapě 4-4
    Odměna:
    Hellstorm 500
    Čest 3 800
    BZ 575 600
    Uridium 3 000
    Kredity 220 000

    Podmínky pro přijetí úkolu:

    Splň tyto mise:

    • Karanténa
    • Čestná stráž
    • Budoucí expanze
    • Favorité
    • Biologické zbraně
    • Opurtunističtí útočníci
    • Pirátský signál
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/14
  20. Kubino

    Kubino Guest

    Level 12

    Marťanská hádanka
    [​IMG]
    Popis MMO:
    Firma MMO nemá tento úkol k dispozici.


    Popis EIC:
    Ten nešťastný incident se skokovou bránou vyžaduje důkladné vyšetření. Zdá se, že MMO má interní problémy se sabotéry, kteří jednají na vlastní pěst. Jako by MMO samotná nepředstavovala už tak dost velký problém! Utkej se s jejich loděmi a vyslechni jejich piloty!

    Popis VRU:
    Destrukce skokové brány ve spornému teritoriu si zaslouží naši nejvyšší pozornost. Zdá se, že MMO má interní problémy se sabotéry, kteří jednají na vlastní pěst. U společnosti, která si svéhlavosti cení více než pokroku, mě to ani nepřekvapuje! Musíme získat více informací. Vyzpovídej jejich piloty!

    Přehled:
    [​IMG]Znič lodě firmy MMO. 0/3​

    Odměna:
    Čest 1 000
    BZ 565 000
    Uridium 1 000
    Kredity 120 000
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.