Sinchronizace LOGu ?!

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem **rozárka**, 28/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Nechcem brať nikomu ilúzie, ale chyba bola hlásená skôr, ako bola založená táto téma, o ktorej v BP, s najväčšou pravdepodobnosťou ani nevie.;) Ide len o to, že sa chyba dostala na radu, z dlhého zoznamu hlásených problémov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Ja som bol nadšený ako rýchlo BP opravuje chyby. Tak prečo nám ničíš radosť :D ?
    Ale teraz im to netrvalo dlho aj skylab už sa spamätal. Ako je to možné že niečo prestane len tak ísť ?
     
  3. Moc jsi me nepresvedcil Korbene. Souhlasim s tim co psal Badmaniak. ;)
    Warden to podle me nahlasil, navic prilozil i screeny a tohle tema je tu ani ne 2 tydny a najednou je chyba opravena. Chyba je ve hre vice jak rok, mozna 2 ja nevim, tohle tema je tady 2 tydny a najednou je chyba opravena, no zvlatni to nahoda. :rolleyes:
    Jako jestli vyvojarum tahle chyba prisla jako "mala" tak to teda taky moc nechapu, ale nema cenu se v tom rejpat, hlavne ze to opravili.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Korben

    Korben User

    Imperátor[CZ1], Problém hlásil administrátor inej krajiny, plus hlásenia ďalších administrátorov a ja som tam dopĺňal video. A ešte si prečítaj čo písal moderátor v príspevku #2 ;)

    Edit: presnejšie bol problém nahlásený, od: 2017-03-30 07:29. A od vtedy bolo postupne a opakovane urgované.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. [flav]

    [flav] User

    ja len chcem podakovat ze sa to podarilo opravit :) konecne mam celi monitor haha
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Chyby sa opravuju z hladiska priority. Opravuje sa to najdolezitejsie a postupne sa opravuju dalsie a dalsie veci s nizsou prioritou. ;)
    Su este nejake otazky k teme? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Warden

    Warden User

    Je otázka, zda to nebyla jen náhoda. Spíš to již měli v plánu a naše urgence (dík patří Razielovi) to možná jen popohnali. Ale je pravda, že je to pozitivní zpráva, že to dokázali opravit.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Na tom predsa nezáleží, kto to nakoniec "dokopal" až k riešeniu, nie?
    Dôležité je, že aspoň trochu naplnili to, čo všade tvrdia, že počúvajú čo hráčom vadí, že im záleží na komunite a vedia to opraviť, čo je dobrá správa.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze uz zobrazovanie informacii nie je opozdene ako kedysi, povazujem temu za vyriesenu a uzatvaram ju.

    LOCK!
     
    jan42 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.