Podpora Spektrální kopí II

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VK3601(P), 1/12/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. VK3601(P)

    VK3601(P) User

    Lodím vetřelců způsobuje tato ničivá zbraň 145 bodů poškození. Vymenil som ich za LF-2 co som mal (100 dmg) a NPCckam davam teraz este menej ako s LF-2 tak ja neviem kde nastala chyba.
     
  2. idem to vyskúšať, lebo si myslím, že ti tu tak skoro neodpíšu :D
    takže kúpil som 8 tých laserov SLL-02 a dmg je cca 1600-2100
    potom som kúpil 8 tých laserov LF-2 a dmg je cca 1000-1400
    takže to vyzerá tak, že ide všetko OK....zrejme bude chyba niekde u teba.....buď si zle vybavil loď alebo také niečo
     
    Naposledy upraveno: 1/12/16
    VK3601(P) tohle ocenil(a).
  3. -Kante-

    -Kante- User

    Já jsem zkoušel SLL3 a v lodi to fungovalo zhruba jak pslali, ale ve stíhačkách a v petu to bylo horší než LF-3. Zkus si je dát jen do lodě.
     
    Naposledy upraveno: 3/12/16
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Spektrální kopí II je lepší jako LF2. Vysvětlení ponouká obchod na hlavní stránce.

    Pro porovnání:

    Spektrální kopí II - Lodím vetřelců způsobuje tato ničivá zbraň 145 bodů poškození,
    ale stejně jako její slabší verze je méně efektivní, pokud je použita proti lidským lodím.


    LF-2 - Silný laser. Způsobuje max. 100 škod jednou střelou.

    Pokiaľ chceš byť prieraznejší voči npc. Musíš ich mať full na palube aj full v stíhačkách.
    Len potom pochopíš ich rozdiel a ich silu.

    Na druhej strane LF3 je lepšia ako Spektrální kopí III.

    LF-3 - Velmi silný laser. Síla střely max. 150 škod na jednu střelu.

    Ak ich máš full ako na palube tak i v stíhačkách & upgradované, tak potom Ti vynahradia všetkú tú námahu s nimi.



    A ak tomu tak nie je, tak potom je chyba niekde úplne inde. Potom je fakt múdre, napísať o tom kompetentným na podpore.
    To je však práca moderátora, len ten Ťa tam môže poslať.
     
    Naposledy upraveno: 2/12/16
  5. Proč by mělo být Spektrální kopí III horší než LF 3 ??? Proti NPC způsobuje škody 175, zatímco LF 3 jen 150. Jistě, proti hráčům způsobuje menší škody, ale na farmení je ideální pro ty, co nedosáhnou na LF 4.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Spektrální kopí III je právě v tom horší od LF3, že proti hráčům způsobuje menší škody.
    A to som pod tím vlastně myslel.

    - Sám sem se o tom včera presvědčil na vlastní kůži, na GE7.
    Právě proto sem si musel proházet výbavu z letounů & obsadit je výhradně LF3.
    Protože mi mnohem hůř šel útok na nepřátelské hráče. A důvodem bylo právě
    to 1x Spektrální kopí III v jednom letounu. Pak šel útok na nepřátelé mnohem lépe.

    Voči npc, mně je to jedno. Tam mi na síle laserů až tak nezáleží, když je můžu točit s odstupem.
    Pokud mě plně netrefí, pořád můžu na něj praktizovat metódu udři a uskoč. Při rychlosti své lodě.
    Pokud vydržím, takové opakované útoky při mé vytrvalosti a húževnatosti, je postupně zničí. A to
    mi na npc úplne postačuje. Asi sem masochista. Lenže vždy mi to tak vyhovovalo a bude vyhovovať.

    Každému presne podľa toho, ktorý spôsob útoku mu na npc úplne vyhovuje.
    Toto je môj spôsob, opakovane a viackrát atakovať, kým už konečne nepadne.
    - Veď koľko ľudí, toľko chutí, koľko názorov a toľko spôsobov. Presne podľa toho,
    koho to ako baví. :);)
     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
    -FIGHTER-(eic)1 tohle ocenil(a).
  7. Mamina71

    Mamina71 User

    Ahoj -Kante- fakt to máš takto otestované proti NPC ?
    Snažím se použít i pár Spektrálního kopí 3 a pár Rozptylových laserů 3 (do full LF4 mám ještě daleko), protože střílím skoro výhradně NPC. /PvP si nechám až překopám SB/.
    LF4 dávám do letounů, ty mám upgradované na 16. lvl, tak to tam má největší smysl.
    Přemýšlím po tvém psaní, kam s těmi SLL-03 - dát je do Surgeona, nebo do PETa ? V PETovi mívám 12x protivetřeleckých protokolů, když jdu na Uberku střílet sám NPC, bylo by škoda, kdyby to nějaký potenciální bug kazil.
    Co ostatní, máte s těmito novými lasery pozitivní zkušenost ?
     
  8. Jack.K

    Jack.K User

    Mohu potvrdit, co psal -Kante-. Spektrální kopí v letounech nebo v Petu opravdu dává menší dmg (menší než u LF3) než když je v lodi a ta dmg je nižší než u LF3. Přitom to kopí III má mít 175 dmg vs 150 u LF3.
     
    Mamina71 tohle ocenil(a).
  9. Ne.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    To -baghira2- : vyzkúšal som silu svých lf-4 na promeriu a udrel som a utiekol a ty s tou bájnou surovinou v pohonoch( že vraj promérium sa to volá?) si neurobil nič? Použil som tvoj štýl a ty nič?
    23.12.2016 - 20:12[​IMG]Sestřelil jsi astronauta Blazing-BhagiRátri (VRU).
    To máš darček k vianocam od flaxáča a tvojho vrelého fanúšika tu na fore .
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    nesnáším_Vánoce (vru) střílet vlastných u Icy ja zbabělé a politovaní hodné.
    Když stříliš vlastných bez waru. Abys věděl, pro tohle nikdy nebudem mít pochopení.

    A s tým se chlubit? Tohle je ubohost. Jakoby nestačilo, to předtím.

    Btw. na rozdíl od Tebe, měl sem povinnosti. Vařit večeri. A vlézt pod sprchu.
    Jinak, by sem se na Štedrý den, osobně sám za sebe styděl.

    Jediného čeho si dosáhnul, že si klesl ještě hlběji než dosud.
    Z úkolu Ledová pomsta sem dal jenom 3 Icy, místo 10. Tvojí vinou.

    - Na Vánoce se neumět správět. Horšího hráče hledat na darku od Tebe, fakt nelze!
    To jedině Ty umíš druhým na darku kazit tyhle svátky. Vlastných nevynímaje.

    P.S.:
    A na rozdíl od Tebe střílim pouze lodě nepřátelských firem, nikdy ne do vlastních řad!
    Natolik sem nestratil chrbtovou kost jako Ty. A v tom vidím, dost velikú markantnost!

    A nechci, aby sem Tě víc neodsuzoval; nežli teď. Protože to považuji za neodpustitelné.
    Nesnášim jedině takové nemorální jedince jako si Ty. Také dávněji dovolil,
    aby mě
    Bateman (eic) opakovaně a vícekrát střílel na 3-4 mapě & při tom byl u toho, a vůbec
    nic proto neudělal. Čiže nezasáhnul. I když Bateman tehdy činil pushing, teda bezpráví.

    Postav se ku tomu jako chlap a omluv se. I když by sem tú omluvu, jenom velice težko přijmoul.
    Generál-začátečník štvrtá pozice v tabulce top 10; a hlavně, že nemá ani špetku slušnosti. cz1.
     
    Naposledy upraveno: 24/12/16
    angelexit tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsie neozval a odpovedi tu bolo dost, tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.