Tituly CZ1

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Almáreon, 2/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. titul to je vec bez toho by ta hra nesla asi koukam
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

  3. Almáreon

    Almáreon User

    Zohan nevidím důvod to uzavírat.A co ty na titulu?Potom Linda potom zase ty.A zohan a zohanka předpokládám,že to nebyli tvoje účty?Napřed by bylo potřeba zamést před vlastním prahem a nekázat druhým co mají a nebo nemají dělat.V pátek 10.3. kolem 13 hod.na tituly někdo z adminů sáhl a odebral je.Jenže jak jsem psal systém by je mě odebrat,ale neděje se tak a je vidět,že v tom má někdo prsty.Neodebrali se všechny.Jeden se na titulech prohodil a Pajda je tam do dneška jen čas se změnil.Místo minuty jsou dvě.Po pátečním odebrání,ale bylo vidět,že se najednou tituly dostaly do hry a točí se a to byl účel a je to dobře.Tak to má přeci být.Nebo ne?
     
  4. Bože, hádáte se tu jak malé holky o žlutej nápis nad jménem, který nedává absolutně nic :D Ta doba, kdy to vypadalo hezky a bylo opravdu jen několik přenosných titulu je už dávno pryč :) A abych tu zodpověděl pár nejasností, tak ten titul není problém takhle držet třeba měsíc, bo si ten účet s titulem sundáte a pak si ho tam jednoduše vrátíte zpátky. Tudíž se čas počítá znovu a máte dalších 48 hodin :D Na tituly sem nikdy nehrál a většinou, když sem ho dostal, tak sem ho poslal někam dál, ale stejně je to první věc která by mě napadla kdybych si chtěl titul udržet.... :D A pokud ten titul fakt chcete, tak si ho nastavte v achievementech a máte klid ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    1. Nejde mi o titul, jako takový. Jedná se mi o to, že víme už dlouho, že je tam chyba,která je údajně hlášena a oprava je v nedohlednu.
    2. Admin nebo někdo odebral podle nějakého záhadného prověření několik titulů a po upozornění zde na další ,nic nikdo neudělal?
    Ptám se zde - proč nee? Dvojí metr nebo záměr?
    Poprosím o odpověď někoho kompetentního?
    A podle FAQ už vím o 3 chybách, co tam jsou. Držení titulu lze obcházet a měli by tuto hloupost raději zrušit, než opravovat a zanechat pouze titul Legenda.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Almáreon Tie tituly na tych uctoch nezostali, akurat z nejakeho dovodu sa neaktualizovala tabulka titulov. Ty si tam videl rovnake ucty, no realne tie tituly uz nemali. Mazal som to zo vsetkych uctov co boli hore spomenute.

    Zaseknuty je este titul Pan systemu a Boss, tie teraz zmazem. Titul Postrach Phoenix vlastni iny hrac. Ostatne tituly vyzeraju byt v poriadku.

    ZOHAN Zahadne preverenie? Ale vobec, ja som ich preveroval a aj mazal. Tak mi napr. povedz ako sa dostalo 5 titulov na ucty, ktore mali priemerne lvl 8? A este k tomu patrili jednej skupine hracov... Tusim konkretne tvoje 3 male ucty mali nasadene tie tituly.

    Ziadny dvojity meter, ja som tu akurat nebol lebo mam uz vseobecne vela prace. Ak by ti skutocne islo o napravu chyby, mohol si kludne napisat na podporu ak si chcel aby sa tituly rychlo zmazali. Pises o chybe a pritom ju zneuzivate...
     
    Almáreon a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    |Oromë| Mohl bys je smazat i z CZ2 - VlastníctvoBW11,VlastníctvoBW5,VlastníctvoBW,VlastnictvoBW9,VlastníctvoBW2,VlastníctvoBW4,VlastníctvoBW7,VlastníctvoBW6,VlastníctvoBW8,VlastníctvoBW10.

    Jen bych dodal, že BW patří mezi top klany na CZ2.

    Předem díky ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Mas pravdu, stacilo mi preletiet tabulku... je to to iste. Daj nam vediet ak sato tam objavi znova.

    Jak tak pozeram tu CZ2, asi si k tomu sadnem podrobnejsie a zacnem sa hrabat v tych uctoch, pretoze tolko malych uctov uz zavana pushingom a pod.

    No zaujimave zaznamy zostrelov su na tych uctoch, asi sa to bez trestu nezaobide. Dakujeme za upozornenie.
     
    Naposledy upraveno: 22/3/17
  9. Já jsem z Bw a nevadí mi, že jsi ty tituly odebral. Nechápu ale jak je možné, že tituly které byly na malých účtech ještě dříve, než vzniklo nějaké "VlastnictvoBW", tam stále jsou. Promiň, ale když už to děláš, tak pořádně a ne že jednomu to vezmeš a druhému necháš.
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    »UßerWдяяior®« Bolo tam skoro 60% vsetkych prenosnych titulov.. jo a mimochodom nasiel som na niektorych uctoch aj pushing cize este ten budem riesit. Nehnevajte sa ale este tie arogantne nazvy tych uctov su vrchol.

    Ja som zmazal viacero titulov, teraz pozeram, ze sa tam objavili dalsie male ucty, no tie tam vcera neboli. Aktualne mazem aj tie a uz mi trosku brnkate na nervy. Nemam cas to stale kontrolovat.

    Ak to bude pokracovat nezostanem len pri mazani a budem to brat ako zvyhodnovanie druheho uctu a vsetky fiktivne ucty zablokujem.

    A pozor, vyzera to tak, ze pokial zmazany titul neziska iny hrac z NPC, tabulka sa neaktualizuje a zostava tam stary nick aj napriek tomu, ze uz titul nema.

    Ak chcete tituly, tak lietajte na normalnych uctoch a bojujte o ne.


    Osobne je tento problem okolo titulov na viacerych serveroch a pojdem to hlasit.
     
    Naposledy upraveno: 23/3/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    123812 Nemenil.

    Mala nasadeny titul v dobe znicenia? Nepreskocil na teba?

    Ono ocividne je tam viacero chyb.. titul by si mal dostat ak ho mala v dobe znicenia nasadeny.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    |Oromë| V pohodě, asi nějaká drobnost, titul měla, pak se hodil na NPC a po pár minutách jsme našli hráče s tím titulem, pak už na mě přeskočil... takže ok :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Borat

    Borat User

    Vyriešené.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.