Úlohy v hre - zoznam

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Sid, 20/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Osobní vendeta


    Popis MMO:
    Ha! Arth Brodnov, známý průmyslový magnát, musí své bývalé zaplatit tučné odškodné za to, že ji falešně obvinil ze sympatizování z Helixem. Patří mu to! Mám to pro tebe pár skutečných sympatizantů Helixu. A neboj, nejsou mezi nimi mé bejvalky!

    Popis EIC:
    Skandál! Průmyslový magnát Renan de l'Eauclaire byl uznán vinným z pomluvy, když svou exmanželku falešně obvinil ze sympatizování s Helixem. Jak opovrženíhodné! Mám tu pro tebe seznam skutečných sympatizantů Helixu. A neboj, nejsou na něm žádné exmanželky!

    Popis VRU:
    Ale ne! Průmyslová magnátka Julissa Yamanaka byla veřejně pokárána a odsouzena k pokutě za falešné obvinění svého ex-manžela ze sympatizování s Helixem. Jak ostudné! My máme naštěstí políčeno na skutečné sympatizanty Helixu. Posílám ti seznam a neboj, nejsou na něm žádní exmanželé!


    Přehled:

    [​IMG] Znič nepřátelské Venom, Spectrum, Solace, Diminisher, Sentinel 0/4
    [​IMG] na nepřátelské mapě
    [​IMG] nesmíš zemřít

    Odměna:
    BZ 84377000
    Čest 10000
    Uridium 10000
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    ZAČÁTEK ZPRÁVY


    Popis MMO:
    VELITEL M. PETTERSON MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI. DOTAZY NEBUDOU PŘEPOSLÁNY. NOVÝ ÚKOL: ZNIČ 1000 STÍHAČEK. PODEJ HLÁŠENÍ PO DOSAŽENÍ KVÓTY. KONEC ZPRÁVY.

    Popis EIC:
    VELITEL R. CROWLEY MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI. DOTAZY NEBUDOU PŘEPOSLÁNY. NOVÝ ÚKOL: ZNIČ 1000 STÍHAČEK. PODEJ HLÁŠENÍ PO DOSAŽENÍ KVÓTY. KONEC ZPRÁVY.

    Popis VRU:
    VELITEL V. ARKADIUM MOMENTÁLNĚ NENÍ K DISPOZICI. DOTAZY NEBUDOU PŘEPOSLÁNY. NOVÝ ÚKOL: ZNIČ 1000 STÍHAČEK. PODEJ HLÁŠENÍ PO DOSAŽENÍ KVÓTY. KONEC ZPRÁVY.


    Přehled:

    [​IMG] Znič Interceptor 0/1000

    Odměna:

    BZ 84000000
    Uridium 10000
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    Výslech


    Popis MMO:
    K čertu! Něco takového nechci už nikdy zažít! Jeden můj starý známý byl zatčen kvůli „podezření z kolaborace s Helixem“. A mě odvlekli k výslechu! On a pletky s Helixem? Nesmysl! Hmm, leť zatím sestřelit pár brouků. Já musím chvíli v klidu přemýšlet.

    Popis EIC:
    Při duších Pacifiku! Něčím takovým si už nikdy nechci projít. Můj synovec Archibald byl zatčen kvůli „podezření z kolaborace s Helixem“. Pochopitelně mě také vyslýchali. Archibald by neublížil ani mouše! Poslyš, jdi dělat něco užitečného. Já musím chvíli přemýšlet.

    Popis VRU:
    Při Minervě! Doufám, že něco takového nebudu muset už nikdy absolvovat. Můj kolega z jeslí, Draven bin Kuusela, byl zatčen kvůli „podezření z kolaborace s Helixem“. Draven u Helix? Nesmysl! Hmmm... Nech mě chvíli osamotě. Musím přemýšlet.


    Přehled:

    [​IMG] Popořadě

    [​IMG]Znič UberMordon 0/100

    [​IMG]Znič UberDevolarium 0/25

    [​IMG]Znič UberLordakium 0/25

    Odměna:

    BZ 84000000
    Uridium 7200
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Schválené cíle


    Popis MMO:

    Zajímavé! Podle všeho existuje neoficiální seznam cílových osob na výplatní pásce Helixu. Zatraceně. Musím se ujistit, že na něm není také Daffid – to je jeden můj starý známý. Včera dokonce sbalili a zabásli moderátora MMO Galaxy News. Také kvůli pletkám s Helixem. Žijeme v šílené době.

    Popis EIC:
    Podle všeho existuje neoficiální seznam potvrzených sympatizantů Helixu. Musím zjistit, jestli na něm není také můj synovec Archibald! Všechno je poslední dobou postavené na hlavu. Už jsi slyšel o moderátorovi Earth News Network? Včera byl zatčen a obviněn z kolaborace s Helixem!

    Popis VRU:
    Ukázalo se, že černá listina má ještě neoficiální dodatek, který obsahuje jména usvědčených sympatizantů Helixu. Musím se ujistit, že na něm není také můj kamarád Draven. Všechno se děje tak rychle ... včera byl dokonce zatčen moderátor pořadu VRU Progress Report kvůli podezření s podpory Helixu!


    Přehled:

    [​IMG] Znič nepřátelské Pussat, Spearhead Elite, Vengeance Lightning 0/4
    [​IMG] na nepřátelské mapě
    [​IMG] nesmíš zemřít

    Odměna:

    BZ 84377000
    Čest 10000
    Uridium 10000
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    Nejde o to, co znáš ...


    Popis MMO:
    Dělám si starosti o svého kamaráda Daffida. Jak se mu v tom lapáku asi daří? Poslyš ... já vím, že je to divný dotaz, ale nemáš náhodou nějaké konexe na vyšších místech? Někoho, kdo by utrousil dobré slůvko nebo tak. Uvítám každou pomoc ...

    Popis EIC:
    Pilote, měl bych na tebe neobvyklou prosbu: Neznáš náhodou někoho na vyšších místech, kdo by se přimluvil za Archibalda? Dělám si o něj starosti. Pro takového svatouška, jako je on, musí být vězení hotové peklo! Uvítám každou pomoc.

    Popis VRU:
    Dělám si o Dravena starosti. Poslyš, neznáš náhodou někoho ve Vnitřním Kruhu? Snažím se zburcovat všechny své kontakty na vyšších místech, ale pomalu mi dochází možnosti. Draven se nikdy nedostal do žádných problémů, takže si dokážeš představit, jak těžké to pro něj musí být ve vězení.


    Přehled:
    [​IMG] Znič nepřátelské Goliath Surgeon, Citadel Elite, Goliath Centaur, Goliath Saturn 0/4
    [​IMG] na nepřátelské mapě
    [​IMG] nesmíš zemřít

    Odměna:

    BZ 84377000
    Čest 10000
    Uridium 10000
    Kredity 200000


     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Anonymní nabídka


    Popis MMO:
    dnes ráno mě vytrhla ze spánku anonymní zpráva. Někdo tvrdil, že mi může pomoci s tou záležitostí s Daffidem. Jen doufám, že to není nějaká lest... nechci skončit jako ta herečka Gwen. Šestnáctihodinový křížový výslech není žádná sranda!

    Popis EIC:
    Dostal jsem anonymní zprávu od někoho, kdo mi prý může pomoci. Nejspíš to budu muset risknout a doufat, že to není nějaká past. Nebo bych mohl skončit jako ta slavná herečka Lupita. Šestnáctihodinový křížový výslech není žádná legrace!

    Popis VRU:
    Hmm! Někdo mi poslal anonymní zprávu a nabídl mi pomoc v tvé záležitosti s Dravenem. Samozřejmě nic není zadarmo, ale budu to muset risknout. Jen doufám, že to není nějaká past. Nechci skončit jako ta herečka Luxx, která strávila 16 hodin u křížového výslechu.


    Přehled:

    [​IMG] Znič Vagrant 0/200
    [​IMG] na mapě LoW

    Odměna:

    BZ 84000000
    Uridium 800
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    Anonymní dobrodinec


    Popis MMO:

    Můj dobrodinec rozhodně nemarní čas. Nepotřebuješ vědět, o koho jde. Kdyby šlo všechno do háje, nechci aby to odnesli taky Sršni. Dobrá, tady jsou jeho pokyny: Splň je bez reptání, a budu tvým dlužníkem. Nejprve potřebuje zabezpečit svoje zásobovací trasy.

    Popis EIC:
    Identita mého dobrodince musí zůstat v tajnosti. Je to pro tvé vlastní bezpečí. Zatím nemám důvod pochybovat o jeho úmyslech. Pomoz mi splnit jeho požadavky a budu navždy tvým dlužníkem. Spoléhám na tvou diskrétnost. Nejprve musíme zabezpečit jeho zásobovací trasy.

    Popis VRU:
    Identita mého dobrodince musí zůstat utajena. Je to pro tvou vlastní ochranu. Zdá se, že to myslí vážně. Tady je seznam věcí, které musím zařídit výměnou za jeho pomoc. Spoléhám na to, že mi s nimi pomůžeš, a pochopitelně na tvou diskrétnost. Nejprve musíme zabezpečit jeho zásobovací trasy.


    Přehled:

    [​IMG] Znič nepřátelské Aegis, Aegis Veteran, Aegis Elite, Spearhead Veteran, Spearhead Elite 0/4
    [​IMG] na nepřátelské mapě
    [​IMG] nesmíš zemřít

    Odměna:

    BZ 84377000
    Čest 10000
    Uridium 10000
    Kredity 200000
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/11/17
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Klid před bouří


    Popis MMO:
    Čím dál tím více stoupenců Helixu je zatýkáno každý den. Představenstvo nabádá k zachování klidu. Jsem si jistý, že se situace brzy stabilituje. Pro nás se nic nemění – musíme zredukovat populaci nakažených brouků. Tím prokážeme svou loajalitu k MMO, jasné?

    Popis EIC:
    Počet zatčených sympatizantů Helixu roste každým dnem. Vedení firmy vyzývá obyvatelstvo ke zdrženlivosti. Jsem si jistý, že se situace brzy uklidní. My si musíme hledět svého a prokázat svou loajalitu regulováním populace nakažených vetřelců.

    Popis VRU:
    Nemine jediný den, aniž by nebyl někdo zatčen pro kolaboraci s Helixem. Vnitřní kruh nabádá ke zdrženlivosti. Jsem si jistý, že se situace brzy uklidní. My musíme mezitím dělat svou práci a regulovat populaci nakažených vetřelců. Tím prokážeme VRU svou loajalitu.


    Přehled:

    [​IMG] Znič Outcast 0/50
    [​IMG] na mapě LoW

    [​IMG] Znič Hooligan 0/10
    [​IMG] na mapě LoW

    [​IMG] Znič Century Falcon 0/3
    [​IMG] na mapě LoW

    Odměna:

    BZ 84000000
    Uridium 14610
    Kredity 200000
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Závěrečný úkol levelu 21

    Deus Ex management


    Popis MMO:
    Už jen pár sestřelů pro mého dobrodince a Daffid bude volný. Jeden cíl tě bude obzvláště zajímat – zdá se, že na druhé straně brány o tobě kolují ošklivé pověsti. Teď máš možnost zjistit, co je na tom pravdy. A pokud jde o Daffida ... dostat ho z černé listiny nějakou dobu potrvá, ale díky tobě bude brzy zase spát ve své posteli. Tak mě napadá, jestli všechen ten humbuk okolo Helixu není jen výsledek staré dobré hysterie.


    Popis EIC:
    Už jen pár sestřelů ve prospěch mého dobrodince a Archibald bude volný. Pokud jde o tebe – zdá se, že na druhé straně brány o tobě kolují pěkně ošklivé pověsti. Prověř to! Co se týče mého synovce, jeho vyškrtnutí z černé listiny je už jen otázkou času. Brzy se bude moci vrátit domů ke svým rodičům. Pěkně špinavá záležitost! Tak si říkám, jestli to proti-Helixovské hnutí není jen důsledek obyčejné hysterie.

    Popis VRU:
    Už jen pár sestřelů ve prospěch mého dobrodince a Draven bude volný. Jeden z cílů tě bude obzvláště zajímat – vypadá to, že na druhé straně brány o tobě kolují nepěkné fámy. Pokud jde o mého starého přítele, jeho vyškrtnutí z černé listiny je jen otázkou času a brzy se bude moci vrátit do své laboratoře. Tak si říkám, co když je to anti-Helixovské hnutí jen důsledek hysterie? Znepokojující myšlenka ...



    Přehled(EIC):
    [​IMG] Znič Century Falcon 0/3
    [​IMG] na mapě LoW


    [​IMG] Znič Battleray 0/25

    [​IMG] Znič Evil You 0/1
    [​IMG] na mapě GG Kronos


    Odměna:
    BZ 10500000
    Čest 10000
    Uridium 50000
    Kredity 1000000
    Havoc 1
    Booster cooldownu 1


    Podmínky pro přijetí úkolu:

    Splň tyto mise:

    Agresivní protilátka
    Vzdálení příbuzní
    Lovecká licence
    Potížisté
    Sváteční lovci
    Oko za oko
    ZAČÁTEK ZPRÁVY
    Výslech
    Anonymní dobrodinec
    Klid před bouří
     
    Naposledy upraveno: 16/12/15
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    M.A.S.Q.U.E. úkoly
    Hlásí se Scaramouche


    Popis:
    Zdravím tě! mé jméno je Scaramouche a jsem mluvčím koncernu M.A.S.Q.U.E.

    Náš exkluzivní kontrakt nedávno vypršel a své nanotechnologie hledáme uplatnění na veřejném trhu. Nestojíme o žádné nepříjemnosti s vetřelci, zatímco budeme upgradovat naše loděnice, a ty jsi nám byl doporučen jako spolehlivý skušební pilot.


    Přehled:
    [​IMG] Znič Kristallin 0/20
    [​IMG] Nepoužívej žádné rakety

    Zůstaň 10 minut na mapě 4-5

    [​IMG] Spůsob škody lodím Lordakia 0/50000
    [​IMG] Neznič žádné lordakia

    [​IMG] Znič Lordakium 0/10

    [​IMG] Znič Devolarium 0/10

    [​IMG] Znič Saimon 0/35

    [​IMG] Znič uber Saimon 0/5

    [​IMG] navštiv mapu 4-4 na souřadnicích 123/87

    Pokoř cílovou vzálenost na mapě 4-4 0/4500

    [​IMG] Vyhni se jakýmkoliv škodám 0/500000

    Odměna:
    Čest: 1000
    Uridium: 3500
    BZ: 800000
    Kredity: 480000
    RSB-75: 2000




     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Sponzoruje M.A.S.Q.U.E.


    Popis:
    Maska? Ale, to je jen takový reklamní trik, dalo by se říct naše obchodní značka. tvá práce na mně udělala dojem! Najmout tě bylo správné rozhodnutí.

    Vlastně mám pro tebe jeden tip: jakožto oficiální sponzor speciální sezóny UBA 2016 nabízí M.A.S.Q.U.E. jako jednu z cen exkluzivní design pro letouny. S tvými schopnostmi by ses ve startovním poli určitě neztratil!


    Přehled(EIC):

    [​IMG]
    Popořade

    Navštiv mapu 2-8


    [​IMG] Znič StrauneR 0/30

    [​IMG] Sbůsob škody lodím Lordakium 0/50000
    [​IMG] Neznič žádné Lordakium

    [​IMG] Znič Kristallon 0/10

    [​IMG] Znič Sibelonit 0/35

    [​IMG] Znič Lordakia 0/40
    Na mapách 1-5, 2-5, 3-5

    [​IMG] Znič uber StrauneR 0/5


    Navštiv mapu 4-1
    Navštiv mapu 4-2
    Navštiv mapu 4-3

    [​IMG] Znič Uber kristallon 0/5

    [​IMG] Nesmíš zemřít

    Odměna:
    Čest: 1000
    Uridium: 1000
    BZ: 800000
    Kredity: 480000
    Zelený klíč ke kořisti: 3
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    Prědnostní dodavatel

    Naše továrny jsou téměř připraveny. Navzdory všem bezpečnostním opatřením se pirátskému loďstvu podařilo objevit naše zásobovací trasy. Mohu se spolehnout na tvou pomoc?

    A aby toho nebylo málo, jeden z našich exkluzivních prototypů byl ukraden. naposledy byl viděn v prostoru brány Kronos. dokázal bys ho získat zpét? Nebude to procházka růžovým sadem, takže se měj na pozoru: Neradi bychom ztratili tak perspektivního zákazníka takhle brzy! tak na naši plodnou spolupráci!


    Přehled:

    [​IMG] Nesmíš zemřít

    Popořadě:

    [​IMG] Znič protegit 0/50

    [​IMG] Znič Kristallin 0/20

    [​IMG] Znič Barracuda 0/15

    [​IMG] Znič Annihilator 0/10

    Navštiv mapu 2-1

    Odměna:

    Čest: 1000
    Uridium: 2500
    BZ: 800000
    Uber raketa: 100
    Kredity: 480000
     
  13. Borat

    Borat User

    Anihilace anihilátorů

    Popis:

    Jakmile trochu polevíme v pozornosti, Annihilatoři toho využijí a nastěhují se do našich sektorů. A my se pak musíme do těchto sektoru vracet a znovu a znovu je vysvobozovat z jejich spárů. Pokud podstoupíš tuto hlídkovou misi a vyčistíš cestu pro naše lodě, budeme ti neskonale vděční. Požadujeme vysoký počet sestřelů, ale odměny tomu budou odpovídat.


    Přehled:

    [​IMG] Znič Annihilator: 10500​

    Odměna:
    BZ: 350 000 000
    Čest: 20 000 000
    Uridium: 325 000
    Odemkne titul (modrý): Vrah Annihilatorů
     
  14. Borat

    Borat User

    Stíhání stíhačů

    Popis:

    Interceptory v našich sektorech začínají být vážným problémem. Objevují se bez varování a působí chaos a destrukci na našich zásobovacích trasách. Je čas udělat jim čáru přes rozpočet tím, že výrazně zredukuješ jejich počty. Bude to zdlouhavý úkol, ale odměna bude odpovídající. Jistě budeš souhlasit.


    Přehled:

    [​IMG] Znič Interceptor: 65 000​

    Odměna:
    BZ: 425 000 000
    Čest: 17 500 000
    Uridium: 150 000
     
  15. Borat

    Borat User

    Čistka Protegitů

    Popis:

    Je čas vzlétnout a eliminovat vetřelčí hrozbu dřív, než se vymkne kontrole. Protegiti se prý množí rychleji než pozemští králíci, takže si udělej čas a zařaď je na seznam ohrožených druhů. Chceme po tobě kompletní vyhlazení jejich populace, ale abych byl upřímný, nic jiného si ani nezaslouží, a pak jsou tu odměny. A ty stojí za to!



    Přehled:

    [​IMG] Znič Protegit: 35 000​

    Odměna:
    BZ: 425 000 000
    Čest: 17 500 000
    Uridium: 150 000
     
  16. Borat

    Borat User

    Zaostřeno na krychle

    Popis:

    Pilote, podle naší analýzy neměli být v tomto sektoru žádní Cubikoni. Jsem rád, že tomu tak není, a proto jsme se rozhodli udělit speciální titul každému z vás, komu se podaří tohoto nepřítele zničit a ve zdraví se vrátit. Vím, že to nebude snadné, ale odměny budou stát za to.



    Přehled:
    [​IMG] Znič Cubikon: 3 500​

    Odměna:
    BZ: 750 000 000
    Čest: 30 000 000
    Uridium: 350 000
    Odemkne titul (modrý): Zabiják Cubikonů
     
  17. Borat

    Borat User

    Ticha sabotáž

    Popis:

    S přibývajícím počtem Saboteurů roste nutnost redukovat jejich počty pro dobro naší firmy a celého lidstva. Nemůžeme předvídat, kdy do našeho sektoru vyšlou další přepadový oddíl, takže pokud se o ně postaráš, odměna tě nemine.



    Přehled:
    [​IMG] Znič Saboteur: 17 500​

    Odměna:
    BZ: 350 000 000
    Čest: 20 000 000
    Uridium: 325 000
    Odemkne titul (modrý): Popravčí Saboteurů
     
    xpepanx tohle ocenil(a).
  18. Borat

    Borat User

    Uber-masakr

    Popis:

    Ty si tým pilotom, ktorého potrebujeme. Kontrola nahlásila, že Uber Protegit sa stáva čoraz pálčivejším problémom. Postavil sa totiž na čelo ostatných Protegitov ako mocný vodca. Dokáž im, že si z nich ľudstvo nerobí ťažkú hlavu. Zredukuj ich počty a vráť sa vyzdvihnúť si odmenu.



    Přehled:
    [​IMG] Znič UberProtegit: 250​

    Odměna:
    UCB-100: 350 000
    RSB-75: 75 000
    Dodatečná energie: 10 000
    Odemkne titul (stříbrný): Uber-zabiják
     
  19. Borat

    Borat User

    Eradikace

    Popis:

    Ukaž, co v tobě je, a zlikviduj každou nepřátelskou loď, na kterou narazíš. Každá loď, která nelétá pod naší vlajkou, musí být zničena. Pomůže nám to upevnit naši roli coby dominantní organizace v této galaxii a současně uštědříme konkurenci lekci, na jakou hned tak nezapomene. Souhlasíš?



    Přehled:
    [​IMG] Znič nepřátelské hráče: 10 000​

    Odměna:
    BZ: 500 000 000
    Čest: 25 000 000
    UCB-100: 1 000 000
    Odemkne titul (červený): Postrach nepřátel
     
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Denná úloha - Zradca v našich radoch

    Popis:
    upload_2020-9-27_1-48-5.png

    Prehlad:
    [​IMG] V poradí:
    [​IMG] Znič Mordon 0/5
    [​IMG] Znič Saimon 0/15
    [​IMG] Znič Streuner 0/10
    [​IMG] Ukonči túto misiu za 1 deň​
    Odmena:
    BS: 10 000
    Kredity: 100 000
    Uridium: 1 000
    Česť: 1 000
    Zelené kľúče koristi: 1
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.