Urídiová banka

Diskuze na fóru 'Popisy/glosář – Herní bible' zahájená uživatelem Punisher, 8/5/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Urídiová banka

    V hre je momentálne ponuka na naplnenie urídiovej banky, ktorú po naplnení môžete otvoriť za 2,29€ a dostanete 34 500 urídia. Balíček je možné zakúpiť iba raz za 48 hodín.

    Ikonku urídiové banky nájdete v hracom okne v pravom hornom rohu (viď obrázok)
    bank.png

    Princíp:

    Plnením denných úloh hromadíš uridium v banke. Akonáhle máš dostatok bodov, banka sa otvorí.

    Skúsenost:
    Porobil som teda denne úlohy, aby som mal dostatok bodov na otvorenie urídiovej banky. Avšak nie je to nič výnimočné, je to zhruba toľko ako keď si kúpite urídium počas Helixu a ešte k okrem toho musíte splniť denné úlohy. Za mňa je to úplná zbytočnosť, pretože jediné využitie vidím asi len v tom, že keď si chcete kúpiť účko, aby ste obdržali 50% booster (streda, sobota, nedela), tak nemusíte čakať na helix, ale môžete si to účko kúpiť počas celého dňa s násobkom akoby helixu a obdržíte booster až na 5 dní. Samozrejme môžete si kúpiť 5 000 uridia aj za 1,49€ bez helixu a dostanete booster, ale je to o dosť menej ako za 2,29€ a ešte k tomu len na deň máte 50% booster a pri využití urídiového banku mate 50% booster na 5 dni, pokiaľ je ovšem v ponuke.

    DO.jpg

    DO 2.jpg

    DO 3.jpg
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/7/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.