velke skody od piratov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ◄ĢΔΜΞ♣Ø√ΞЯ►Șvķ, 2/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobry den dnes si všimam že pri strielani piratov mi extremne mizne štit...Aky to može biť problem ..mam tento problem iba ja alebo aj ostatny hrači...[​IMG]
     
  2. Nebouchla u tebe baracuda?
     
  3. nie určite nie to každe npc mi tak bere ale iba občas aj sabouter aj anihilator ten dokonca cez 60 K aj som sa odhlasoval ...ale robi mi to len na 5-2 som zistil... totje takystil že strielam interceptora bere mi cca 400,400,400,400 a bum cez 50000 a zas 400
     
  4. No, ono se tak nějak nedoporučuje u hry zapínat FB a YT, dělá to problémy, tak mně napadá, jestli tohle není právě jeden z těch případů... i když mi přijde 50k střely od interceptora i tak dost. Navíc se momentálně doporučuje používat jiný prohlížeč, než Google Chrome, poslední dobou zlobí :)
     
  5. Fb a Yt mi beži stale počas hry ,pripojenie mam velmi dobree a nikdy som nemal s tym problem. použil som aj ccleaner mno ved neviem skočil som na 5-3 a tu to už nerobilo tak je dobre ...Dufam že to bola len nejaka chybička a už to bude ok.. no je to dost a hlavne ked som slabši a mam 104 k stitu :D
     
  6. mozno u teba buchla barakuda alebo to bola graficka chyba.
     
  7. jop graficka chyba a buchali tam jedna za druhou cele dve hodiny ...nn tak to nebolo ...
     
  8. Na cz2 máme podobné problémi někdy na 5-3 padaj i pecky 75,000 z ničeho nic... ato i třeba neddělaj ale furt jenom něco bouchá a furt... to aby člověk vyhodil repráky z okna :D
     
  9. Spartakus

    Spartakus User

    To může být i položená mina. Na 5-3 jsou vidět blbě.
     
  10. Spartakus pozri si foto...pisal som že mi to robi len na 5-2 nikde inde...nevadi prežijem aj bez 5-2ky hadam to časom zmyzne...dikk
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

  12. Spartakus

    Spartakus User

  13. Spartakus tak to si specialní exemplář.. jinat to dělá všem.... jestli teda hraješ cz2 :-*
     
  14. Spartakus

    Spartakus User

    Hraju a intery zabíjím po desítkách i ostatní piráty. I když spoustu pirátů zabiju dříve, než vystřelí. A druhá půlka nestřílí skoro vůbec. Hlavně Sabotéři.
     
    Naposledy upraveno: 2/1/15
  15. Kubino

    Kubino Guest

    Problém s NPC na pirátoch (neviditeľné NPC) bol hlásený a riešený.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.