Zasekávání hry

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »┼REBEL┼«cz-21lvl, 29/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, chci se zeptat jestli to někomu také dělá.
    Jsem na mapě, přepnu okno na hlavní stánku například..(dělá to i u ostatních),
    vrátím se na mapu a hra je kompletně zaseklá. Když ukážu myší na něco tak klasicky reaguje ale hra je prostě zaseklá. Ovladače mám aktualizované, prohlížeče také.

    ID : 84922751
    Server : CZ2
     
  2. riversnake

    riversnake User

    Nazdar mne to robi ciez, kompletne mi to sekne. Mam ale pocit ze to moze robit chrome, skus ist cez iny prehliadac ja momentale chodim cez mozillu a zatial je to ok.
     
  3. Warden

    Warden User

    »┼REBEL┼«cz-21lvl: Než se přepneš zpět do herního okna, přepni se na hlavní stránce na takovou záložku, kde se nepoužívá flashplayer, např. Skylab. Dej vědět, zda se něco změnilo a zda se ti i poté herní okno zasekává.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    A skontroloval si takisto Flash Player? Tuším, že predvčerom prešiel na verziu 26.0.0.131 z predošlej 25.0.0.131
    Možno, že je to tým. Po jeho preinštalovaní, doporučujem resetnout celý komp. Pak by to již mělo naběhnout.
    Doufám, že to vyřeší alespoň část tohto problému.
    - Kdyby ne, pročisti si komp. Ccleanerem. Také to pomáha.

    P.S.: Změnit prohlížeč moc nepomůže; spíš osoží přeinstalace toho, který současně používáš. ;)
     
    Punisher tohle ocenil(a).
  5. Warden, tak jsem to zkusil a nic.
    Flash player mám údajně aktuální, ccleaner spuštěn a stále nic. Měnit prohlížeč se mi moc nechce no :-D .
    Ale když vyhodim mapu do nového chrome okna (zvlášť od ostatních tak to nedělá.
     
  6. Badmaniak

    Badmaniak User

    Když jdeš do jiného okna, hra vypadne (to je aby hráči neafkovali na paladku a podobně).
    Normálěn to hodí Nové spojení, tak asi je problém v tom, že tohle ti nevyskočí a hra se jeví jako kdyby fungovala, přestože spojenís e serverem je vypadlé.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -Neptun-

    -Neptun- User

    Tohoto problemu jsem si vsiml uz vcera pri jine flash hre. Dnes na DOcko to zamrzalo tez. Pomaha relog stranky, ale je to otravne. Tez chrome...
     
  8. Vůbec si nepochopil můj problém :D
    -------------------------------------------------------------
    Když se Vám to zasekne tak dejte "Obnovení z maximalizace" - Je to vedle křížku v pravo. a pak maximalizace..Odsekne se to :D Ale je to hrozný.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/6/17
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  10. Badmaniak

    Badmaniak User

    Napsal jsi že myš funguje ale hra je zamrzlá, takže jsem to pochopil dobře, jen jsi to asi špatně popsal. Pokud hra funguje, ale je zamrzlá, ale dá se v ní pohybovqat, tak to značí špatné spojení se serverem.
    Pak se tedy omlouvám za špatnou radu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.