Návrhy Zpřehlednění mechanismu Pet.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete úpravu mechnismu lokalizace nepřátel?

  1. Ano

    21 hlasy(ů)
    87.5%
  2. Ne

    3 hlasy(ů)
    12.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    Jak jistě víte, tak BP přidalo spoustu nových úkolů. V některých úkolech musíte sundat doslova tisíce NPC. Na lokalizaci těchto NPC používáme Mechanismus lokalizace nepřátel v Petce. Je to skvělá věcička, která ušetří hodiny létání, ale má drobnou vadu.
    Ta vada je na Ubermapě 4-5. Když zapnete Peta, kliknete na Mechanismus lokalizace nepřátel tak vám vyjede sloupec NPC, který se ani pomalu nevejde na obrazovku, navíc je tam tolik NPC, že najít tam to, které zrovna hledáte může být docela obtížné.
    Mě napadlo řešení. Z jednoho sloupce, udělat tři. Jeden na normální NPC, druhý na Boos NPC a třetí na Uber NPC. Po dobu akcí, jako jsou Icy a Roboti by se zobrazila kolonka: speciální NPC.
    Vypadalo by to následovně: Potřebujete lokalizovat např. Uberkristallina. Zapnete Peta, Kliknete na mechanismus lokalizace nepřátel. Kliknete na kolonku Uber NPC a místo toho, abyste tam měli všechna NPC na mapě, tak tam budou jen NPC typu Uber. Tam potřebné NPC najdete jednodušeji.
    Na normálních mapách by byly jen 2 kolonky: Normální NPC a Boos NPC

    Dopad na hru: Malý
    + Pro hráče: přehlednější mechanismus lokalizace nepřátel.
    + Pro klany: Asi žádné.
    + Pro BP: Asi žádné.

    - Pro hráče: Jen si zvyknout na úpravu mechanismu
    - Pro klany: Žádné
    - Pro BP: Programování

    [​IMG]
    jinak se omlouvám za kvalitu obrázku. Není to zrovna jednoduché. Patlal jsem se s tím docela dlouho... :)
     
    Naposledy upraveno: 17/5/14
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Jasný, proč ne, jedná se jenom o malé zpřehlednění. Ale má to háček, mimo uber mapu, kde se vyskytují jen boss a normal NPC by zase hledání požadovaného NPC bylo o něco delší.. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Spartakus

    Spartakus User

    Proto by tam byly 3 kolonky. když potřebuješ normální NPC, tak klikneš na normální a vyjedou ti normální. :) To zdrží tak 2 sekundy. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Spartakus Nj. jenže zas na druhou stranu přesunutí políčka s petem tak abych mohl vybrat NPC taky.. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Spartakus

    Spartakus User

    To je pravda, ale i když dám políčko s Petem až nahoru herní obrazovky, tak mám na Uber mapě sloupec NPCček, až úplně dolů. Než najdu NPC, které chci najít, tak po mě střílí půlka mapy. :) Pro slabší hráče co nemají Aegis, to může být problém.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Spartakus, joj tak to nevím jaké máš rozlišení obrazovky, ale mne vždycky to políčko stačí o kousek povytáhnout :D Ale jako jo, omluva, řeším tu detaily, určitě by tvoje úprava nijak moc nevadila :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Mám otázku, do ktorej skupiny by sa radili akciové NPC ako sú napr. roboti?

    Tento návrh má využiteľnosť len na 4-5 mape to musí uznať každý, na žiadnej inej mape nie je viac ako 6 druhov NPC.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Kubino dobrá připomínka. Pro akce by byla 4 kolonka, která by se zobrazovala jen po dobu akcí. Ještě si s tím návrhem pohraju. :)
    Edit: Už jsem to pořešil. snad je to lepší. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sice vyuzitelnost vidim len na uber mape,ale je pravda,ze je tam kvantum tych NPC a ako sprehladnenie by to bolo dobre.Kto hra na nizsom rozliseni,tak si to okno musi hore dole posuvat a muism uznat,ze to moze byt obtiazne a znervonujuce pre cloveka,ked okolo neho poletuju popritom NPC,pripadne nepriatelski hraci.Kazdopadne vacsina hracov na 4-5 vyuziva tento mechanizmus a urcite by to ocenili.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.