Oznámení AUTOMATI - dokedy ešte?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by .A..R..E..S., Jul 4, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Prajem príjemný deň.
    Žiadam Vás o informáciu dokedy ešte budeme musieť trpieť automatických hráčov?

    Na GE2, mape 1-7 sú neustále automati:
    Za 14 minút som ich praskol 10x:
    BλSΣTICҠΣT[ІT™] - jedna *
    YazanDeebs//★вк™ - dve **
    JohnDeere♥ - GENERAL

    Aby už aj generál používal automat na NPC to už je sila.
    Dajte si ružové okuliare dole, a pomôžte aby si ich dali dole aj v BP.
    Ja nechcem, aby tento prístup BP sme museli naďalej trpieť.


    04.07.2017 - 05:58Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:58Odstrelil si vesmírneho pilota JohnDeere♥ (MMO).
    04.07.2017 - 05:56Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:56Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:56Odstrelil si vesmírneho pilota YazanDeebs//★вк™ (MMO).
    04.07.2017 - 05:55Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:55Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:55Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
    04.07.2017 - 05:53Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:53Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:53Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
    04.07.2017 - 05:51Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:51Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:51Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
    04.07.2017 - 05:48Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:48Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:48Odstrelil si vesmírneho pilota BλSΣTICҠΣT[ІT™] (MMO).
    04.07.2017 - 05:47Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:47Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:47Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
    04.07.2017 - 05:45Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:45Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:45Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
    04.07.2017 - 05:45Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:45Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:45Odstrelil si vesmírneho pilota BλSΣTICҠΣT[ІT™] (MMO).
    04.07.2017 - 05:44Dostal si 56320 BS
    04.07.2017 - 05:44Dostal si 594 cti
    04.07.2017 - 05:44Odstrelil si vesmírneho pilota BH-Fanaticos (MMO).
     
    -baghira2- and Fazer7λητк like this.
  2. josef402

    josef402 User

    ruzove musíme met mi ;) bohuzel:p oni meji cerne zrcadlovky:cool: protože nic přes ne nevidí :eek: radsi
     
  3. Běž na GE1 na palladium, tam je jich taky plno, ale dají se bezva plnit úkoly na hráče:(
     
    -baghira2- likes this.
  4. Borat

    Borat User

    Ahoj,

    BP sa už vyjadrilo, že nás čaká niečo veľke ohľadom týchto hráčov takže treba bohužiaľ čakať a keďže na tomto fóre odmietam diskutovať na túto tému tak to tu uzatváram.

    Lock.
     
  5. Korben

    Korben User

    .A..R..E..S., Ak by bolo na nás, tak každému jednému podvodníkovi, by sme sformatovali HDD. ;)
     
    sused.FT.raziel and -baghira2- like this.
  6. Punisher

    Punisher User

    .A..R..E..S. - netreba sa snizit na uroven podvodnika, lebo svedci to aj o charaktere cloveka a viem ako aj u nas na servery neznasame takych hracov a odmietame mat hocico s nimi spolocne a strielame ich vkuse len. Treba hrat poctivo a aj ked to vyzera tak, ze sa im dari a maju osoh z podvadzania, tak raz moze prist velka vlna banov a potom mozu lutovat, ze vobec niekedy zapli nieco, co bolo mimo pravidiel ;) A vtedy sa budeme smiat my poctivci, ze dostali konecne po rokoch to, co im patri :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.