Zpetná vazba Crazzy cubikon

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by jan42, Jan 19, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jan42

    jan42 User

    Ahoj, rád bych veděl jestli BP ještě někdy plánuje akci crazzy cubikon, byl bych rád kdyby tu akci pořádali častěji, možná by pak i přibila aktivita , protože tato akce je skvělá a rád bych vědel proč už není tak často :/
    Zkuste to BP navrhnout nebo to posunout někomu s vyššíma pravomocema aŤ se tato akce znovu zrodí :)
     
  2. Borat

    Borat User

    Táto akcia bola dočasne vypnuta. Či ešte niekedy vôbec bude je len na Bigpointe.
    Možno po spojení serverov ju dajú, ale nespoliehal by som sa nato.
     
    -baghira2- likes this.
  3. jan42

    jan42 User

    A nevíš proč ? Trochu mě to štve :( jedna z mála akcí která za něco stála, konečně když už mám PC na to aby se mi to nesekalo tak tu akci zruší
     
  4. Borat

    Borat User

    No akcia obsahovala chyby takže to bol dôvod jej vypnutia a teraz Bigpoint má na starosti iné veci ako opravovanie akcie.
    Časom sa možno dočkáme toho, že akciu znova spustia.
     
    -baghira2- likes this.
  5. Co třeba odůvodnění přidání questu na 35k protegitů který by se takto dal udělat během 2-3h ? :D
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Borate? To co tady píšeš ve vláknu je oficiální vyjádření od BP, nebo je to jinak?
    A pokud akce obsahovala chyby, tak se tam zeptej, konkrétně jaké?
    To, že protegiti lítají po celé mapě i u normálních kubikonů, je taky chyba?
     
  7. Borat

    Borat User

    Na crazy sa pýtalo viacej moderátorov a odpoveď bola je tam chyba a aká nikto nám nepovedal.
    Ďalej protegiti sa nemajú rozletiet po celej mape a táto chyba už bola hlásena.
     
    jan42 and -baghira2- like this.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    K tomu, mám len 1 otázku. Či budú z toho vyvodené dôsledky voči hráčom, ktorí takto lacno
    zostreľovali protegity po celej mape, bez toho; aby ich ohrozoval celý húf? Len na to, sa pýtam.

    Pretože som si všimol, že protegity rovnako lietali po celej mape x6 aj mimo tejto akcie.
    Nakoľko by mala nastať aktualizácia; pri ktorej, úplne všetké crazy cuby, cuby a protegity fixnou.

    Od toho sú však vyššie postavení, rozumiem. Dúfam, že to posuniete vyššie. Vďaka.

    EDIT: Borat Vďaka za vysvetlenie.
     
    Last edited: Jan 20, 2018
  9. Borat

    Borat User

    Hráč nemôže byť potrestaný za toto. Proste je to len drobná chyba krásy a preto určite za také niečo tresty nebudú.
     
    -baghira2- likes this.
  10. jan42

    jan42 User

    Jestliže zrušili akci crazzy cubikon , protože lítali po celé mapě tak by logicky měli zrušit i normal cubi když je tam stejná chyba, a jestli mají jiné věci na starost tak bych jím radil nejprve opravit ty crazzy cubi aby se lidem co to hrají neopakovali dokola pořád ty samé akce... tím že to opraví dřív zabaví lidi a pak mají čas na to dělat tu důležitější práco. a pochybuju o tom že na té důležité práci budou pracovat všichni... mužou pověřit jednoho nebo par lidí aby vyřešili ty cubi ;) lidem se to tak bude líbit víc :D jako jestli to budou opravovat až třrba za pul roku tak to bude strašné :( to nevydržím další pul rok bez této akce... jo a jestě na tom vydělají :D když takhle akce bude ja si koupím premko abych mohl davat kaminy.
     
  11. Chyby ve stylu lag silných a hráčů co si na této akci dělaly tzv. pushing několika násobně zničení jednoho hráče tak se ani nedivím že to vypnuly. udělaly dobře. alespon něco k něčemu bylo.
     
    -baghira2- likes this.
  12. jan42

    jan42 User

    Nevím o čem mluvíš... ale kvůli tomu vypnout akci ? to by museli vypnout všechny
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    jan42 Prosím, pro příště použi funkci opravit / EDIT.
    Nepíš pod sebe více příspěvků. Děkuju.

    I když, si se snad mohl překlepnout 2x.
    A v tom případě, Tě to omlouvá. ;)
     
    jan42 likes this.
  14. jan42

    jan42 User

    Jej promiň nějak se mi zasekl internet a nechtělo to postnout a pak mi to tam hodilo 2x ten samej příspěvek, jdu to smazat
     
  15. Misia na protegitov nesplnitelna , a strielať mesiac v kuse protegitov? nie dik
    Nech to pridaju , jedina akcia čo za niečo stala.
     
    -baghira2- likes this.
  16. Punisher

    Punisher User

    krtko458458458 - mesiac? Co mam spoluhracov, tak to do jedneho tyzdna spravili :) Momentalne je prioritou spajanie serverov, takze ak aj pridaju spat crazy cuby, tak to tak skoro urcite nebude.
     
    -baghira2- and jan42 like this.
  17. jan42

    jan42 User

    i když to přidají za rok tak já budu za rok mít lvl na to aby sem mohl prijmout misy na ty protegity takže...
     
  18. Borat toto je tak ulhané a sprosté.. všichni víme dobře proč tu akci dali pryč, stejně jako double x4 v gg asi po půl roce.. Myslím že není třeba dále lhát. Kdyby tam byla doopravdy nějaká chyba, už dávno by ji opravili a nebo by jsme věděli jaká chyba zde "je/byla"
     
  19. Borat

    Borat User

    MrTrueThomCZ tak nám povedz pravdu. Ja som len poskytol to čo bolo povedané. Či to je pravda alebo nie to nemôžem povedať.
    Pokiaľ je niekde chyba nikto nie je povinný ju hlásiť hráčom. Proste akcia sa vypla a na oprave sa pracuje.
     
    -baghira2- likes this.
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    MrTrueThomCZ Myslím, že nie je potreba to zahmlievať. Rovnako ako double x4 v gg, tak aj Crazy Cuby
    sú výhodné pre hráčov. A práve o toto im ide. Pretože všetkého čoho sa chytia, je momentálne a fakt,
    v neprospech hráčov. Tak ako všetko v tejto hre.

    Borat chápem, že sa Ti táto kritika rozhodne nepáči. Ale bohužiaľ, momentálne je tomu tak.
    Zrovna tak R-Zone a UBA, dokedy sa ešte budú opravovať? Do nekonečna? Trvá to už minimálne
    viac než polrok, čo sa tam už nedá vstúpiť bez toho, aby sa tam hráč nezasekol. Klamať sa nemá.

    - Prečo hráčom nepoviete priamo na rovinu, že BP chce zruinovať túto hru, pretože už mu neprináša
    žiadne zisky. Nakoľko je viac stratová ako zisková. A netvrď, že sa to opraví v pomerne skorej dobe.
    Pretože ani to nemusí byť pravdou, stačí si spomenúť ako neskutočne dlho trvali opravy na lov lodí.

    - Crazy Cuby, boli bohužiaľ, len ďalšie na rane. Bez pozlátka, stačilo sa ku tomu, len úprimne priznať.
    A bez akéhokoľvek zavádzania, či menenia témy; ak je to práve Vám, tak veľmi nepríjemné. Bohužiaľ.

    P.S.: Za OT sa patrične ospravedlňujem.
     
    Last edited: Jan 22, 2018
    jan42 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.