Vánoční event - akce, brána

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by •ŞĦΘCK▪, Nov 26, 2018.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Krásný večerní den,

    nevíte kdy začíná milovaný vánoční event ? čili brána...boxy apod.

    Děkuji moc ;);)
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  2. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    aktuálně nejsou informace o vánoční akci. Brána obvykle bývá 11.12. a akce začátkem prosince. Pokud to takto bude i tento rok, budou informace na foru těsně před začátkem akce.
     
  3. Aha aha, a bude Vánoční kalendář ? zas;)
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  4. Arya

    Arya User

    Vydrž, vydrž a všechno se dozvíš. :)
     
  5. tak jasně že jo ...ale těším se na to celý rok ;););).. a nedá mi to kdybych veděl přesné datum :rolleyes::rolleyes:..

    Jinak díky ;);).
     
    Last edited: Nov 27, 2018
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    •ŞĦΘCK▪ také se na to teším. Zvlášť na ledovou bránu se Skollem v den 11 prosince 2018.

    K této vánoční téme, mám jenom jedinou otázku. Budě vůbec v prosinci létat npc Santa?
    - Pokud ano, ocenil bych informaci v ktoré dni a hodiny, vůbec poletí? Moc bych to věděl.
     
    Last edited: Nov 26, 2018
    •ŞĦΘCK▪ likes this.

  7. jo NPC santa by mě taky zajímal moc :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Last edited: Nov 26, 2018
  9. ten titul chci: vesmírný grinch, asi nejlepší titul....takové morbidní jako jako je zabiják cubikonů, popravčí saboterů ne...

    ALe toto je mega titul :rolleyes::rolleyes::rolleyes:..

    Dotaz:
    O masopustu nebo jiných svátečních příležitostech se může objevit jako
    Disguisor

    to je kdo ?? prosím

    Ale na santu je potřeba speciální munice ne ??
     
    Last edited: Nov 27, 2018
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

  11. Punisher

    Punisher User

    Uz onedlho by mali byt informacie ku Skoll-ovi atd... Netreba byt taky nedockavy :)
     
    -baghira2- likes this.
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na santu speciální munice není potřeba.

    Mě na GA5 před rokem stačila jenom x2 munice a raketky.
    Pokud jej stříliš na x2 mapě, je to příliš snadné. Na x8 je velice silný.
    Platí to jak na santu, tak na disguisora. Osobní skušenost.

    Síla i odměna se vypočítává koeficientem: X-2 50%, X-3 75%, X-4 100%, 4-X 150%, X-5 200%, X-6 300%, X-7 400%, X-8 500%
    Na -=[ 1100101 ]=- obyčejná munice a rakety nestačí. Na něj platí pouze CBR munice a CBR rakety.
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/npc-zoznam-vsetkych-votrelcov-v-hre.279/page-2#post-5749

    Jediná silná zbraň všetkých 3 binárnych robotů je tá, že mění polaritu směru letu Tvé lodě, pokud má minimum hp.
    Osobně sem to vyřešil tak, že pokud chce ujsť vlevo nebo vpravo; zadám opačný směr s myšou, než proti kterému uniká.
     
    Last edited: Nov 27, 2018
    •ŞĦΘCK▪ likes this.
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Tak takový fígl mne doposád nenapádňul. Mnohem díky za kóšer info.
    P.S. Tak a může konečně vypuknout advent.
     
    Juráás and svi1 like this.
  14. Pojdme to zapnout třeba hned 1.12 ;););).. to bude mega mega :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    Hlavně ty dárky, klidně celý měsíc na mapě :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  15. Mě by spíše zajímalo jestli se někdy bude opakovat ta ledová brána která se vyráběla ze šrotu a byla umístěná na 1-1. Našetřeno 1 300 šrotu na ni ,ale pochybuju že po těch bugách a podvodech co tam někteří dělali,že ji někdy ještě dají :( 3-4 roky nebyla--tak asi v propadlišti vesmíru skončila . Škoda škoda .
     
    -baghira2- likes this.
  16. Arya

    Arya User

    •ŞĦΘCK▪, no já nevím jestli si tady někdo dárečky zaslouží. :D:p

    Jen vydržte. Až informace o akci přijdou, bude to tu :)
     
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nakolik již začal advent a také sobota 1. prosince, moc bych potřeboval vědět, či dnes budou vůbec létat santové.
    Velice ale opravdu velice, by sem to potřeboval, co nejspíš vědět. Opravdu, velice o tuto informaci Prosím.
    - Také čas, v které hodiny a vůbec poletí. Abych nečekal zbytečně do další soboty. Moc o to Prosím. Předem Děkuji.
     
  18. Zloduch™

    Zloduch™ User

    No kalendář zcela evidentně nezačal :D co se týče eventu uvidíme, ale odměny stejně nepředpokládám nic extra...
     
    pepouch and -baghira2- like this.
  19. Chci se zeptat, někteří hráči mě tvrdí že mají event bránu na mapě x-4 na středu.

    Zde je fotka mě:
    [​IMG]

    Proč mě to nejde se tam dostat.
    Kamarád z klanu má dva účty co mě řekl a tvrdí mě že na malém acc mu brána jde v pohodě dělat bez komplikaci.
    A na svém hlavním acc mu ta brána nejde.
    A ani dokonce mě ta brána nejde nevíte někdo z adminů jak je to možné?

    PS: přidávám i odměnu co dostal z této brány na druhém acc.

    Galaxy Gate Cold Wave (hard) completed.
    You received 300 R-IC3 rockets.
    You received 15 Indoctrine-Oils.
    You received Phoenix P.E.T..
    You received LF-4 Magmadrill.
    You received 10,800,000 EP.
    You received 495,000 honor points.
    You received 20,000 Uridium.

    Může mě to někdo vysvětlit proč mi jí nejde udělat nebo do ní skočit?
    Děkují za pochopení.
     
    -baghira2- likes this.
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musíš tam mít port, pak asi skočíš ne? A přijmutý úkol. Kamarád přišel o odměnu za splnění úkolu v bráně.
    [​IMG]
     
    Juráás and -baghira2- like this.
Thread Status:
Not open for further replies.