Zpetná vazba Koniec DARKORBITU?

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by Septarzx, Mar 12, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. skaza, odkud Ty víš kolik tady je a není autíček? Jsi snad jeden z nich, že máš takový přehled ?
    Kdyby to byla jen hra tak to vypadá trochu jinak, tohle je jen marketingový nástroj pro zisk reálných peněz za nereálné věci.
     
    -baghira2- and •ŞĦΘCK▪ like this.
  2. ano může to být jeden z nich, proto at sem dá svůj profil a hned se ví...jak tam má nad 10 000 hodin ou to je podezřelé..
    že by svědomí a doznání...že nemám čas tak mi lítá od rána do večera autíčko..

    no toto :eek::eek::eek::eek:
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  3. coroner

    coroner User

    wolffarismus má pravdu. A pravda vítězí nad láskou a botkami...Pojďme udělat startup na lightorbit :)
     
    -baghira2- likes this.
  4. Juráás

    Juráás User

    skaza

    Ahoj, s dovolením se vyjádřím k tvému příspěvku hezky popořadě.

    1. Rozhodně to není tak, že bych na prográmek neměl finance, jediné co na to nemám je odvaha, odvaha spláchnout do záchodu všechny peníze, které jsem ve hře utopil a věř mi, málo jich není.


    2.Eventy pro botky? No, ve své podstatě to tak je, pro představu, já si koupím 1,2 mega urka při helixu za 2400 korun českých, nakoupím munici, poklikám brány, prostě klasika. "Poctivec" si za stejnou sumu peněz koupí XY licencí, prémek a sleváků a kolik za to dostane urka? Já +-1 milion, on nejméně 10, a spousta těhle "poctivců" ani hrát poctivě neumí, v nynějším eventu jde o rychlost, na to aby jsi bránu udělal dostatečně rychle potřebuješ kopu munice a silnou výbavu, já jí získal díky svému času a debetní kartě, co tito hráči? Troufám si říct, že spousta z nich by bez programu měla akorát tak jedničkovou munici a kreditové raketky.

    3.Ne každý je flákač. No ano, máš pravdu nikdo z nás nemá čas tu sedět 24/7 ale to není důvod zapnout si program, tak hold nebudu mít všechno hned, hold budu mít spartany až za 2 týdny, prometheusky třeba za 3 měsíce, no a co? K čemu mi bude, že si zapnu program a budu je mít hned, bude levnější pivo? Nebo budu váženější v práci? A nemluvě o té radosti z vlastního postupu, jakou máš radost z toho, že přijdeš po 10 hodinách k počítači a máš o xy urka více?

    Pasivita BP v tomhle ohledu je opravdu strašná, před nedávnem jsem se odhodlal, že potočím nějaké brány, koupil jsem slevák, 50% boostery, poklikal brány a nalogoval na 2-1, první co jsem uviděl byly dvě, mně velmi dobře známé bezpilotní lodě a obě si to mířily rovnou do brány, jedna do gammy a druhá do alfy. V tu chvíli mě přešla jakkákoliv chuť brány a dělat a hru jsem opět vypnul, protože, tahat se s programem, který to točí 24/7 prostě nemám šanci.

    edit: Ještě k bodu 2. K té rychlosti se vztahuje také seprák, ještě, že BP už potrestal všechny, kteří ho mají nabugovaný. (ironie je skvělá věc, že?)
     
    Last edited: Mar 30, 2019
  5. skaza

    skaza User

    Pro zvědavé:
    Členem od:18-11-2017
    Hrací čas:3,060 hod.
    A to vše sem jen psal,ohledně toho že na forku se už nic jiného ani neřeší,jen botky a furt dokola:( stejně s tímto nikdo nic nenadělá,a mně botky nevadí:)aspon se dají bez jakékoliv námahy plnit úkoly na sestřel:D
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] likes this.
  6. já myslím že na to kašlem úplně...já stejně to hraju že to nehraju...a pokud budou ve hře dál kolotoče...tam nemá cenu hrát.

    Skaza lovná zvěr ? ANO a ber to, že nejsi ve hře nonstop...a to co oni otočí za 24/7 a kolik BZ, čest, miliony uridia mají na účte že můžou jezdit 100 bran týdně to už nezmíníš..

    pak to degraduje myšlenku hrát poctivě nebo to hrát.

    Si představ, že v roce 2010-2012 by lovil Spyro, Lemmy kolotoče tak by asi hru další den nezapli..

    Jestli tě baví lovit kolotoče ok..mě to odrazuje spíš..když můžeš být potrestán za pushing ješte..

    Mimo to: hraje to dyno ne, hraje to náš top1 hráč na cz2 ne, hraje to spyro ne, lemmy ne..další legendy to ani nezapnou..nebo jdou hrát jinou hru.. proč nikdo nebude střílet kolootče..o tom není hra..přece

    Já projižděl žebříčky v počtu setřelených lodí a vím jaké legendy nehrajou víc než 5 let...a další přibývají..

    dnes už to hrajou jen ti co nejsou u PC, zajdou na bazen do kina a jede jim to..
    ta je hra je mrvtá

    pěkný den.
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  7. Shock ? Ako si na to prisiel, ze hrac co ma nad 10 000 hodin je hned boter ?
    Ked to hram 10 rokov, 1 rok ma cca 8 700 hodin a mam 10 000 hodin. Som hned boter ?
    Vsak ty mas nulove IQ...
     
    Juráás and PaRazZziTeK like this.
  8. no ne ...svého času jak jsem hrál víc tak jsem tě potkával s něčím co tu nepatří...a co klan kde ti lítá všichni 24/7..neřekneš..

    kdo má nad 10000 hodin normálně nahraných je psychicky nemocný a závislý ...toto vše.

    Když tolik neměli ani hráči ACE...nikdo to už je choré hrát tolik hodin..hrát pro radost ale tolik hodin wau...případ pro chololouška.

    pěknou sobotu
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  9. Honzin

    Honzin User

    Na to jak tady pane FrOg! kontroverzně poukazuješ na sebe i ostatní poslední dobou vypisuješ a snažíš se nám ukázat jaký nejsi poctivý hráč,hezká videa nám ukazuješ (točíš) tak by jsi nám mohl ukázat jak jsi vytočil tak hezké score za těch let co tady padlo moc dobře víme jak jsi je nahrabal nehledě na to že tvůj účet je dobře sledovaný,každého urážíš nebo se aspoň snažíš urážet svědčí jenom o tvém IQ.
    My nepotřebujeme takové super rozumy se super IQ aby jsi nás přesvědčoval že jsi poctivý hráč pravda je jiná či radil jak máme hru hrát a v poslední řadě nás učil jak přemýšlet.
     
    -baghira2- likes this.
  10. 21(hodin)x53(fýdnů)= 1113 hodin/rok. Kdo má víc je patologicky závislý hráč, nebo, a to velice pravděpodobněji v této hře, uživatel nepovolených programů. Kolikrát jsme tu již slyšeli, "já hraji 12-14 hodin denně, nepřetržitě tři roky, no a co?". Tomu neuvěří ani děti...
     
    -baghira2- likes this.
  11. Septarzx

    Septarzx User

    Žiadam o uzavretie témy :) keďže odpoveď sme už dostali :) a rozoberáju sa tu úplne blbosti
     
    FrOg!_Is_Back_[SvK] likes this.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Su hraci, co maju fakt vela hodin, aj ked su dlhsie v tejto hre. Cize nejakych 10 000 hodin je proti tomu nic :) Nick hraca zverejnovat nebudem, ale kto si prebehne servery a TOP hracov, tak natrafi na nejedneho takeho ;)

    boxa.jpg

    Na ziadost autora uzatvaram temu.

    LOCK!
     
Thread Status:
Not open for further replies.