Nefér hra

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by •ŞĦΘCK▪, Oct 26, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jsi tak starý, vzdělaný a navzdory tomu ještě věříš na pohádky o podpoře, že s tím i něco udělá?
    P.S. Nejmenovaná legenda fora nám stále dluží vyjádření k už natočenému videu jeho odborného kamarýda s VŠ vzděláním v IT technologiích, abychom věděli, kde je ta vaše pravda.
    O vyjádření PČR a vyjádření z Vatikánu se raději nebudu tady rozepisovat.:)
    P.S. Tlučhubství by mělo být přidáno na seznam nemocí v této pohnuté době.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Martin24 likes this.
  2. Kam se to podelo radost ze hry opravdu 10 let naspet to tu bylo super ted se tu jen hadate dit je to jen hra kazdej hrač vi sam jakym smerem se ta hra vydala BP jede po zisku chteji bohatnout a kdo nechce, že už davno že nejdal poctivosti dojdes tu neplatí ale kdo platí ten jede uzž jsi pomalu na to zvykama je mi to fuk je to jen hra i tak se na chvilku zabavim stary odejdou a novy prijdou;););)
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě by zas zajímalo, odkdy je hanobení druhých lidí na fóru dovoleno? posty #37 a #42
    A povoleno pravidlami fóra? o_Oo_O Poprosil by sem o to a o cenzúru u výše postavených.

    Protože některí užívatelé zde v témě zacházejí až do krajností a zcela porušují etiku fóra.
     
    bhagira22 and •ŞĦΘCK▪ like this.
  4. Forkys

    Forkys User

    Na žádost autora téma uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Thread Status:
Not open for further replies.