Nefér hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •ŞĦΘCK▪, 26/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pichlace

    pichlace User

    naco to hrate ked sam vam nepaci zabugovana zalogovana hra to je aj bude BP sa nestara ani sa starat nebude prvy krok nezvladla botky su aj budu
     
  2. A jako ok, budu natáčel videa. A k čemu mi to bude. Pošlu to na podporu.
    A dostanu postih akorát já.
    Že jsem se ozval.

    A HP blok je, vím to. Není možné, aby hráč vydržel vše, vymlouvat se na peta, ISH a podobně.
    Osobně to znám, ani skupina hráču proti HP blok, a dalším konfám je bez šance.

    Kdyby jsme aspon mluvili pravdu a nechodili kolem potoka. A vymlouvat se na toto.
    Každý hráč se s tím setkal, není možné.
    Je to nefér výhoda, a mělo by být vyvozené důsledky.
    Ne hráče krýt. Nelibí se mi, že po upozornění na HP blok, dostanu ban já, ne hráč.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Postih? To je to správné slovo.
    Dostal jsi ban? Ale? A neoprávněný?
    Dodej video a nebreč, jinak porušuješ pravidla.
    Pravidla chatu:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -Juráás2- a -baghїra2- tohle ocenili.
  4. nero3

    nero3 User

    Punisher :
    Když napíšu že jste to vy od BP kdo má dohlížet a trestat hráče...... tak přeci je tam za 1) množné číslo a za 2) pod BP patří přeci celý tým, to jest ty a další lidé, včetně těch kdo posuzuji a uděluji tresty.
    Tedy předpokládám, že je někdo v BP týmu, kdo posuzuje prohřešky a trestá. A do BP týmu snad patříš i ty a hierarchie je taky zřejmá a nikdo od tebe nečeká že to budeš dělat. Ale ti lide co mají kompetence k udělovaní trestu, tady s námi nekomunikuji !

    A zcela ti unikla podstata
    to jest proč by hráči měli natáčet videa a složitě zkoumat jestli někdo podvádí....... přeci by mělo stačit prostě ho nahlásit a když se sejde na takového hráče dostatek hlášení tak si ho může BP prověřit...........PROČ TO JDE V JINÝCH HRÁCH A TADY NE??
    ------------------------------------------
    A to jak píšeš o "samozvaných full" hráčích..... No to je dost úsměvné že je MINNORIT takovýto full hráč :).... On popsal situaci kdy několik hráčů střílí do jednoho a přesto že ti mají full výbavu, tak mu nedokážou sundat poslední milimetr HP ... a on je všechny sundá.

    to jako podle tebe ho všichni střílejí x1 a vypli si rakety? protože kolik je asi tak milimetr HP?? 100-150kHP?? ať nežeru 200k HP?? to dáš na ránu... a přesto ten hráč vydrží střelbu od všech a ještě je posundává a HP se mu nehne.

    No podle tebe je to tím jak skvěle ovládá taktiku :), prostě borec který sám sundá v souboji 4 mazáky, kteří mají za sebou hromady soubojů a stačí mu mít jen 200kHP :) fakt dobrý
     
  5. Nejsem full hráč, a nepoužívám ani moc bostery. Proto vám nemůžu pomoct. Ale je fakt takový problém to natočit, když se řešili boteři tak tam bylo videí, že mi bylo na zvracení, žel Bohu? Tak to pro Boha někdo natočte, ať trumfneme tu anglickou komunitu a je jasno!
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    ZOHAN Tady platí Pravidla fóra pokud vím. Nejsme na Chatu. Podle toho se zde i chovej.

    Jinak plně souhlasím s tím, co napsal nero3:
    "to jest proč by hráči měli natáčet videa a složitě zkoumat jestli někdo podvádí"
    "přeci by mělo stačit prostě ho nahlásit a když se sejde na takového hráče dostatek hlášení, tak si ho může BP prověřit"
    "Proč to jde v jiných hrách a tady ne??! o_Oo_O

    Protože takhle by to mělo, správně fungovat. Pokud je normální společnost, normální komunita a normální majitel hry.
    A Přece velice dobře víme, že tomu to tak není. Pak tady asi normální, nikdo nebudě. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
    nero3, bhagira22 a rada1967 tohle ocenili.
  7. Martin24

    Martin24 User

    Kde jsou doby co litali moderátoři admini na APS lodích natočili 10 minutove vydeo zabanovali hráče hráč mel vysvetlit proč se admin lodi nebránil
    kdyz človek ( hráč) natoči botera a posle to na BP nemá to vyznam BP stim nic neudelá proto Toč a banuj moderátorum sebrali .... nač maji natačet videa

    k tomu dannemu hraci co mel milimetr pokad navas vyskočil z masku mohl mit bugleho peta a dal si ten prenos HP skrze peta nevim jak presne se to jmenuje je to ta zelená blbost jestli byl v masku a skočil navás vy jste to nemuseli vydet pokud vas rubal na FULL DMG confe a peta mel nabudeneho verim ze vas vsecky 4 dokázal sundat


    proč to v jiných hrách jde a na Darkorbitu ne ? ... protoze Bigpoint sel za zyskem pred x lety a trosku se jim to vyvliklo z rukou a proto ted nic nereší stejne jako kde jsou ty časi kdy se na forum psalo kolik lidi bylo zabanovano diky systemu kde ten system je ted to ze se ti snizuje odmena aha odsiraj to čisti hrači já nejsem boter ucet mam rekle 2 roky odletano natom ucte 600 hodin a padá mi odmena po 1 hodine na mape dolu divný ( hlasim jsem bez skupiny ) cize vymluva toho ze botoval nekdo kdo je označený je nesmysl ....

    dalsi vec je ta ze jine hry dbaji nato co hrači pisi snazi se jim hru ulehcit a delat pro ne zatim co BP delá vse jen pro botery a sama pro sebe ( začlo to pushingom ) ked si si vzal malý ucet a nastrelil jsi ho a neresil jsi pushing tak dal ito ze se neposkozuji letouny ma smysl neco natočit

    kdyz i moderátor se zeptá vyvojaru na Dc zda se boteri budou resit a dostane ban na DC tak je tohle k sakru normálni ? .....

    BP by si meli uvedomot ze kdyz prestanou delat vse pro botery vráti se hrači kterým nebude lito dát do hry která za neco stoji 5000 korun ale ted nenajdou takove protoze kdo jim dá 5 000 kč mesicne nebo tydne kdyz za 15 euro može mat licenci na mesic a zarobit 20 mega

    preji vsem krasný den pardon za chybi nejsem přimo čech
     
  8. jj hosi za stareho klienta kdy nebyl profil pilota a takove veci za co se da schovat programek to je kamen urazu na vlastni oci jsem videl jak jeden hrac vystrilel 10 lodi u portu vsici do neho strilely byl hrozne rychlej ja ho ani nestacil nakliknout mask odmaskovani pal pal mask odmaskovani palpal vsechny nas dal a pryc v tu chvilku jsem si myslel pani to je asi dobrej ucet a nebyl ani v top 200 no nic chtel bych to taky tak umet jsem vecny zacatecnik teprve to hraju 13 let no
     
  9. Y*o*D*i*A*k*, kdybych se rozhodl prodat staré účty, a neudělám to, protože to není legální, mohly by klidně běžet půl roku nonstop, a stejně by měly polovinu hodin než TOP100 "hráčů" a i tak by byly full. Nehraji to 13 let, jen to bude 12 let, ale spíš píšu na fórum, než hraju. Tohle téma je celé o beznaději a o tom všem, co se tu celé roky píše a v podstatě nikoho netrestají. Já už jsem se s tím víceméně smířil, ale někteří hráči evidentně ne, dokonce někteří moderátoři stále doufají až do konce. Rozumní hráči už s tím sekli, skončilo mnoho moderátorů a to i legend, takže zůstali jen snílci. A závisláci.
    Martin24, tohle se dělo snad tak naposled za Belgama, ale asi to stálo BP moc platících účtů, tak to moderátorům zakázali, takže už mají svázané ruce. Kromě roušky :D i roubík a zavázané oči :D. Jen přirovnání, nic proti Vám.
    [​IMG]
    Chceš sa stať moderátorom fóra alebo chatu?
     
    Naposledy upraveno: 28/10/20
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsala :
    Máš nějaký problém? Použij funkci : nahlásit.
    Četl jsi vůbec příspěvek hráče •ŞĦΘCK▪, (#22) na který jsem reagoval?
    Předpokládám, když nedostal ban na účet(postih), psal o bloku a na forum zárověň píše, tak asi dostal ban na chat?
    #logikanepustíže:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    -Juráás2- a -baghїra2- tohle ocenili.
  11. •ŞĦΘCK▪ & MINNORIT ... hraci, ktorych na mape ani neuvidis. O bojovani ani nehovorim.
    Shock ty mas full ? :eek: Posles mi tu fotky nejake ? Full neznamena mat len full prometeusky, ale i full boostery, peta, necuduj sa, ze ta kazdy zabije, ked lietas bez boosterov.
    90 % mojho hracieho casu davam prednost PVP bojom na mapach, loveni atd, no nikdy sa mi nestalo to co popisuju tito "fighteri" Ze hrac mal nesmrtelnost... :rolleyes:o_O:oops::confused:

    Obcas sa stane, ze sa hrac "bugne" opravi na porte kde nema zonu, a po skonceni opravovacej zony (10 sekund) sa ten hrac sekne a s milimetrom zivota tam stoji bugnuty dokym sa neodpoji. Vtedy za hraca neziskas kill - nepripise sa ti do dennika i ked ho zabijes ako keby.

    Po update HEATH sa v PETovi objavilo niekolko bugov...
    - nefunguje sabovanie peta
    - nefunguje hadzanie kaminy pocas jazdy ( Hodim kaminu na hraca, ktory uteka, a kamina buchne na mieste )
    - obcas sa stane, ze mechanizmus PROPOJENI ZB neukazuje tu zelenu animaciu, to znamena, ze on si to zapne, no ty nevidis ze si to zapol, kedze tam neni ten zeleny pas medzi lodou a petom ( vlastne toto popisuje shock, a spol hracov v tejto teme )
     
  12. maronon

    maronon User

    Keď má niekto full Prométeus v lodi A Petovi v level 16 má troj sekundovú schopku nesmrteľnosti opravárenskú schopku 3 konfu na Petovi a formáciu motýľ k tomu nejaké EMP môžeš mať loď vybavenú všetkými druhmi nových štítov s upgradom aj tak ti to nepomôže lebo do dvoch sekúnd si na porte alebo stanici A máš pocit že si flaxa aj keď si full toto k tomu nesmrteľné mu HP.
     
  13. maronon

    maronon User

    A keď ťa takýto niekto rozbije musíš to brať len s rezervou že máš čo robiť aby si ho dobehol v skúsenostiach
     
  14. -baghira2-

    -baghira2- User

    Podľa mňa je nefér hra aj vtedy, ak daný hráč vyskakuje z masku na protihráča len s milimetrom hp.
    Takýchto hráčov je na serveri GE2 nepreberané množstvo. Pretože to nemá, nič spoločné so skillom.
    Práve že naopak, odhaľuje to zbabelosť a zbabelé úklady takéhoto hráča. Taký hráč čisto loviť nevie.

    A takáto je prevažne drvivá väčšina lovcov. Až 90%.
    Osobne by som zaviedol tresty za zostrely hráčov len s milimetrom hp.
    Pretože takíto tzv. "lovci" ani len nevedia poriadne zostreliť svoj objekt.

    Elitná lovka zostrelí bezbolestne a okamžite. A takíto rádoby lovci, len zbytočne trápia svoj objekt lovu.
     
    bhagira22, *SATKO* a maronon tohle ocenili.
  15. nero3

    nero3 User

    FrOg!_Is_Back_[SvK]

    No mně se stalo před dvěma dny toto:
    na mapě 1-8
    Mě napadl hráč Covid 21 sundal mě a objevila se mi zpráva.... že mě sundal Sibelon a načetlo mě to na mapu 1-1.... A když jsem se podíval do deníku, tak v něm je zápis, že mě sundal úplně jiný hráč.

    Tudíž i když mě začal střílet a celou dobu do mě pálil Covid 21, tak v deníku není uvedený a objevily se tyto anomálie. Ten druhý hráč tam opravdu byl a přiletěl Covidovi pomoct, když to vypadalo že ho dám. Že tam je zaspaný on místo Covida ... tak alespoň mu to šlo do mínusu protože je ze stejné firmy jako já :).

    Za těch 8 let co to hraji jsem neviděl na mapě 1-8 NPC... Sibelon, a nikdy se mi nestalo, že když jsem na mapě 1-8 puknul aby mě to načetlo na 1-1
    Každopádně u tohoto hráče Covid 21 se dějí anomálie často



    •ŞĦΘCK▪ nevím, ale MINNORIT tak toho potkávám na mapách skoro každý den. Zato tebe jsem neviděl už tak cca 2 měsíce :)
     
  16. MINNORIT

    MINNORIT User

     
  17. MINNORIT - Vzdy mi slzia oci, ked musim citat tie tvoje prispevky na tomto nasom fore. V kazdej vete nejaka chyba, cim viac vet, tym viac z toho nemozem. A urcite to nebude tymi tvojimi "hrubými prstami"
    Kazdy mi pise ze som podvodnik, no Nikto ma nikdy nevidel botovat. Je to len zaujatost danych hracov, lebo ich strielam na mapach, nic viac.
    Mam radsej fighty v mape, nikdy nie v radiacke ako pises, neviem odkial beries taketo informacie. Kliky v radiacke su cisto len o stasti.
    PS... Tiez mam na tele niektore veci co su hrube a nevyhovaram sa tu. :cool:
     
    Martin24 tohle ocenil(a).
  18. -baghira2-

    -baghira2- User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] po tomto čo si tu napísal, by si sa mal hanbiť a najlepšie niekam zaliezť.
    Ja o sebe tvrdím, že som arogantný, no oproti tebe, som len amatér. Nikdy by som nedokázal
    ohovoriť niekoho, kto ukáže svoje city. Takéto niečo sa považuje za chrapúnstvo, nič iné.

    MINNORIT to napísal od srdca. A vyšiel s tým: ako s kožou na trh. O to viac si ho cením ako hráča,
    pretože tu preukázal že je viac človekom ako Ty. A to je dôvod, prečo mám ku nemu viac rešpektu.

    Gramatika nie je podstatná, podstatný je práveže ten obsah a to, že si dal tú námahu o tom napísať.
    Áno slzia mi oči, ale od radosti z toho, že MINNORIT to nevzdal a bojuje proti tomu i napriek osudu..

    Pre väčšinu:

    Netreba sa hnevať, skôr sa musí vysvetľovať. Osobne si myslím, že FrOg!_Is_Back_[SvK] si nedokáže
    predstaviť, ako by sa choval sám, keby mu život zrovna veľmi neprial. Časom to ale treba bude vidieť
    inak a jeho chápanie k ostatným, sa snáď zlepší.
     
    bhagira22 a maronon tohle ocenili.
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    11. Spisovný jazyk

    Uvědomte si prosím, že Váš zveřejněný příspěvek může otevřít kdokoli na světě. Z tohoto důvodu byste měli dbát na korektní používání jazyka.

    POKUD NĚKDO PÍŠE JEN VELKÝMI PÍSMENY, NEUVĚDOMUJE SI, ŽE OČI ZAČÍNAJÍ BOLET UŽ PO NĚKOLIKA MÁLO SLOVECH A ČITELNOST TEXTU SE EXTRÉMNĚ ZHORŠUJE.

    Také chybějící interpunkce dělá text protože pak můžou být věty do sebe zamotané a nejsou od sebe logicky oddělené velmi těžko čitelným (jako tento text).

    Taék pŘekelpy a přemsykčy právě nepiřspívjaí k dorbé čitelnosti.

    Proto byjste měli text před odesláním vždy ještě jednou v klidu přečíst, zda se v něm nevyskytují velké chyby.

    Kdo se zjevně nesnaží dobře formulovat otázku, nemůže pak očekávat, že se jiní budou snažit jeho otázku zodpovědět.
     
    Martin24 tohle ocenil(a).
  20. Punisher prosím o lock.

    Dochází tu ke zbytečným dohadům. Někteří jsou vyšinutí.

    FrOg!_Is_Back_[SvK] a počítej pokud tě potkám budu to natáčet a video s tvoji klikačkou pošlu na podporu.
    Kde tě odmění. Ted mám pravdu. Díky, že se doznal.



     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.