Přebytečné speciálních lasery???

Discussion in 'Archív všeho dalšího' started by *Firefox1*, Apr 24, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Info:
    Dnes od 10:00 budou v montáži dostupné speciální recepty, kterých můžete využít na zbavení se přebytečných speciálních laserů AA-1 a AAP-1, které bylo možno získat z minulých eventů.


    Může mi někdo rozumě vysvětlit proč bych se měl zrovna těchto laserů zbavovat ???
     
    bhagira2222, bhagira22 and -baghira2- like this.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak vzešlo to z BP, tak nic logického, rozumného a hlavně logicky výhodného pro hráče v tom nehledej.
    tedy pro ty poctivé. myslím si, že ti nepoctiví mají laserů a přebytečných bajtů asi pravděpodobně velký nadbytek, tak je to asi výhodné, udělat si tu nějakou munici zcela zadarmo.
    Pokud je to myšleno od BP jako kompenzace za nefumkční hru, tak je to asi další nepovedený apríl.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. *SATKO*

    *SATKO* User

    V ziadnom pripade nedemontovat.V hangari vydrzia do dalsích akcii a na bezné hranie máme dostatok iných kanonov
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  4. Gurmán

    Gurmán User

    no, mně třeba zbylo 25 000 bajtů (lasery už mám), tak než aby to propadlo, vyrobil jsem z toho lasery a z laserů munici. Ačkoliv si myslím, že je to zbytečně složité, lepší než nic. Takže tohle bych zrovna nehaněl. Jinak by mi těch 25 000 bajtů propadlo a nic by z toho nebylo :)

    Možná občas zkuste přemýšlet, než začnete automaticky něco odsuzovat. :)
     
    bhagira22, Masožrout and -baghira2- like this.
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Niekto ta snad odsudil?Je to specialny tip laseru na urcite npc,co bude v buducnosti nasledovat nevieme.Tato ponuka sa mi vidí tiez nezmyselna,podobna ako vymenit uridium za kredity.Ale prosim,kazdý podla chuti ja som nikoho neodsudil a o tom premyslaní by sa dalo dlho diskutovať.
     
    bhagira22 and -baghira2- like this.
  6. Punisher

    Punisher User

    Kedze sa toto tyka akcie Eternal gate, tak treba pisat do diskusie na to urcenej. Nech je vsetko na jednom mieste: Diskusia: Brána Eternal

    Nemame informacie o tom, zeby tato akcia bola jedina, preto momentalne netusime zamer BP, ze dalo moznost zamenit tieto lasery.

    Duplicita,LOCK!
     
Thread Status:
Not open for further replies.