vír chamtivosti

Discussion in 'Technické dotazy' started by mk981, Aug 14, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. mk981

    mk981 User

    V bráne vír chamtivosti som získal 368 hviezdne mince a v obchode mam nulu.
    čo sa stalo alebo čo robím špatne
     
  2. Tak já jsem třeba překvapenej, že ses tam dostal... Každopádně k týhle akci zatím není oznámení o spuštění ani FAQ, tak počítám, že to fungovat nemá. Mě to do tý brány ani nepustí.
     
  3. Esnyron

    Esnyron User

  4. mk981

    mk981 User

    ano ten obchod myslím, ktorý je v okne Vír Chamtivosti
     
  5. Esnyron

    Esnyron User

    mk981 : ten můj postík byl spíše pro Deltu, že jemu to nejde.
    Ale jinak ano, taky jsem měl 20 mincí a nemám je.

    EDIT : nevím jak ho sem nahrát ten obrázek.
     
    Last edited: Aug 15, 2025
  6. Obrázek nevidím, každopádně do Víru nemůžu.

    Nebo se to otvírá jen v určitej čas, těžko říct.
     
  7. Punisher

    Punisher User

    Pokial pridu nejake informacie, tak hracov budeme informovat na fore.
     
    Tess likes this.
  8. [​IMG]

    Aktuálně nemůžu dohry, tak jsem měl čas si všimnout banneru na Vír. Už by k tomu nějaký informace dodat mohli teda.
     
  9. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

  10. V okne akce to pise, kdy zacina dalsi relace.
     
    Delta-7925H likes this.
  11. tak sbírají se tam mince --ale jako bez šance --bandy smíšene klany MMO s VRU nebo EIC tě mydlí na potkání -- jako boj proti pěti bez šance-- dvakrát a naposled jsem tam vlezl- Delta ani tam nelez--sám pukneš jak ořech za 2 minuty .... jsem tomu dal dvakrát šanci --ale rychlovka na GE1 ...jak jsem psal --už tam nelezu je to o ničem.... klasická bojovka ...vstup je ve 20 h večer
     
    Last edited: Aug 17, 2025
  12. Tak je to otevřený 3x nebo 4x za den. Brána trvá asi 10 nebo 15 minut. Zobou se boxíky a střílí NPC, z kterejch ty boxíky taky padaj. Za sestřelení lodi není nic (krom klasický odměny za loď) a je to teda zá-bav-ný. Pokud už nasbíráš nějaký mince, tak aby ti zůstaly, musíš je dostat z tý brány ven. Čili když tě tam nachytá někdo silnější, smolík, 0 mincí.

    Takže (upraveno - špatná informace) trefit Repatriační bod (nebo jak se to jmenuje) a ten tě za asi 10 sekund loupne na základnu.

    2x jsem tam dostal přes dršku a nakonec získal celých 90 mincí. Když jsem pak koukal, kolik jich bude potřeba, tak doufám, že to bude ve hře k sehnání i jinak. Tohle mě teda neoslovilo.
     
    Last edited: Aug 27, 2025
  13. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Existuje FAQ k Víru Chamtivosti co bylo na testovacím serveru z Oficiálního oznámení.
    Po ukončení test serveru a po zpětné vazbě došlo ke změnám v bráně Víru Chamtivosti.
    Jaké změny se udělaly, zatím nevíme(neobdrželi jsme upravené FAQ).:(
    To co zatím na 100% víme je, že zpětné vazby od našeho týmu(co jsme odeslali) se implementovalo, že některé suroviny jsou dostupné i v Sezónní permanentce.;)
     
  14. A pak se stane co?
     
  15. Punisher

    Punisher User

  16. Esnyron

    Esnyron User

    Delta : přesně moje slova. Byl jsem tam, dostal jsem mince, sestřelili mě, nemám nic.
    Na to že ty mince jsou potřeba do obchodu abych mohl koupit ten nano chladič na nový lejzr, kterej bude ještě nejvíc nejsilnější než to co už tu je, by mě zajímalo kde ty mince mám asi vzít.


    "a pak se stane co" ... předpokládám že by BP brečelo že přišli o pytel peněz, takže po skončení akce všechny mince zmizí a budeš zase na začátku.
    Jo, to se úplně do takových akcí hrneš.
    Jako oukej, je to bojová hra a netvoří to ti lidi zadarmo, hloupej nejsem, chceš být v top nejvíc kůůl lidí co si potřebujou přeměřovat kanony, tak zaplať, ale to tak trochu odrazuje tu drtivou většinu lidí co do hry peníze nedávají.
    Po přečtení FAQ to je jen další akce která půjde okolo mě.
     
    zdarec1234 likes this.
  17. Punisher

    Punisher User

  18. [​IMG]

    Co mě ale překvapilo, že když ta brána skončí, nasbíraný mince ti to sebere, protože jediná cesta, jak je dostat do inventáře, je přenýst je přes tu evakuační zónu. Je to tak?

    Chtěl jsem aspoň jeden ten komponent na ty vylepšený LF5, tak jsem sbíral jak pominutej a lup, jsem na 1-1 a mince nikde. Přežít v tý bráně není sranda a tohle mi teda zážitek dost zkalilo. Už jen trefit to časový okno (3x za den 15 minut) a když už tam jeden konečně přežije do konce, tak z toho nic nemá. Na jeden ten vylepšenej lejzr je potřeba skoro 9.000* mincí o_O

    Mínus 3 hvězdičky z deseti!

    * Editován počet mincí, jsem se přehlíd.
     
    Last edited: Aug 27, 2025
  19. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    Delta-7925H ano přesně tak to je, musíš se z té brány evakuovat, aby se ti mince připsali do inventáře.;)
    Není to jednoduché a proto jsou suroviny dostupné i v Sezónní permanentce.
     
  20. No dobře, ale pak by bylo supr, kdyby to fungovalo jak v klasickejch branách a byl tam nějakej čas mezi "koncem brány" a "koncem evakuace". Já jsem sebral boxík a vyhodilo mě to ven. Pokud je tam co sbírat a střílet, tak sbírám a střílím. Jsem do konce přežil poprvé, tak mě to zaskočilo. Reálně teda ta brána je ještě kratší.

    Berte to ode mne jako zpětnou vazbu. Zatím nevím třeba, jestli jsou evakuační body na stejnejch místech. Beltreje jsem ještě neviděl a tak. Prakticky testuju a vracím sem dojmy. A ten konec bez ničeho mě prostě rozhodil, protože bych +- na ten jeden lejzr měl... Dneska už další okno asi netrefim a večer to končí...

    Edit: Tak jsem zjistil, že to není 900, ale 9.000 Mincí. Druhá možnost je 5.500 mincí, ale s tím, že si musí jeden koupit něco za real peníze? Za jeden lejzr? A to jsem ještě nekoukal na upgrady. Uf! Tohle mi bude muset napadat odjinud. Ta brána je odpad.
     
    Last edited: Aug 27, 2025
Thread Status:
Not open for further replies.