Zpetná vazba Diskuze: Fiesta Gate

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem Tess, 23/12/25.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

  2. ahoj-Kde se nachazí Fiesta Gate.
     
  3. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    entonynyny1234 zatím není implementovaná do hry. Měla by být spuštěná 7.1.2026.
    Pokud bude změna, oznámíme to na fóru hry.;)
     
  4. citace smazaná

    Děkuji za info.Přeji Zdravi a Štěsti v Novem roce
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/12/25
    Tess tohle ocenil(a).
  5. Tak kde je ta brána Fiesta Gate, je 7.1.2026 čas 5:55 ale brána nikde. Kde je ohlášeno že nebude?
     
  6. majka11116

    majka11116 User

    Zdravim tie kupony na branu fiesta sa neda inak zohnat len za peniaze a za prihlasenie mini kalendary
     
  7. majka11116

    majka11116 User

    Misie nedavaju pozerala som aj som spravyla vsetke a kupony na branu fiestu to nedava.
     
  8. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    ___Milikin___ byla synchronizace s restartem hry. Akce se spouští vždy až po dokončení.

    Hrabě_von_Morava nedá, bohužel je to špatně přeložené do hry. V denních se dá získat žeton zbrojnice.
    Už je to nahlášené.;)


    majka11116 zatím z mini kalendáře a nebo za payment.
     
  9. Jestli by fakt nebylo lepší "věci" ve hře nepřekládat, stejně jako lodě, NPC a tak.

    Půjdou ty kupony nebo co to je na Fiestu získat ze hry, nebo skončí kalendář a konec (pokud to nechci kupovat za živý peníze)?
     
  10. Sygauras

    Sygauras User

    Zdravas. Jsou někde informace o NPC a vlnách v této bráně ?

    A ty kupony na vstup do brány, to jsou ty v bonusovém kalendáři ? Ty červené ?
     
  11. DemonBG02

    DemonBG02 User

    Zdravím, jde Vám do brány skočit? Když dám port tak se mi jen otevře okno a točí se ozubená kolečka.. I po resetu hry.
     
  12. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H to není chyba překladu jakože jazyková, je to špatně napsané ve hře. Tento problém mají i kolegové z ostatních týmů.
    S tím souhlasím, aby byl překlad třeba kvůli popisu. Nedokážu si představit, že by například loď Solace Plus měla doslovný překlad-Útěcha Plus.:D
    Brána by měla být spuštěná do nějaké doby, zatím čekáme na email s přesnými informacemi, které pak budou na fóru zveřejněné.
    No ty kalendáře by měly být dva po sobě. Ve FAQ je napsané, že kromě kalendáře a paymentu jsou dostupné za body aktivity(za uroveň brány) a bonusové kupóny.

    Sygauras ano ty červené-galaktický kupón.
    Vln je zhruba 16 a brána jede v kuse až do konce.
    Vlny NPC vypadají zhruba takto:
    40x streuner
    40x lordakia
    16x mordon
    40x saimon
    16x devolarium
    20x kristallin
    10x sibelon
    20x sibelonit
    10x kristallon
    5x barracuda
    5x saboteur
    7x boss lordakium
    16x protegit
    10x uber streuner
    7x demaner
    3x magma stalker
    3x spore stalker
    3x veil stalker

    Jsou to informace zjištěné ze hry, takže to nemusí být přesné. Dle toho čím větší obtížnost, tím budou silnější i NPC. Jestli se mění druh NPC podle obtížnosti to nedokážu potvrdit. Zatím jsem dnes měla možnost udělat pouze verzi poklidnou. :)
     
  13. Sygauras

    Sygauras User

    Dík. Šlo mi o to jestli mám nějak tunit přípravu, nebo to má nějaký těžký NPC (uber) nebo jak to trvá dlouho - moc ty brány nemám ráda a přijde mi to zdlouhavě až nesmyslné, kdy bych brala nějakou výzvu v podobě těžkých NPC ale tupě kroužit straunery, lordakie nějaké boss lordakium sice v 7 kusech může trošku potrápit ale pořád je to prostě nudná zábava.
    Uvidím jak se mi to bude dařit (3x a 4x + těch speciálních 3,5x a 6x ....... cc xcx cx cccd cd ddr a nevím jakých ještě, mám doslova stovky tisíc takže i uber není problém) sestřelovat a asi to vybnechám. Fakt ty brány nejsou pro mě.
     
  14. IR.I.PI

    IR.I.PI User

    Ahojte, dobre to chápem, že kým nemám tie kupóny na vyšší stupen Fiesta brány, musím si ich kúpiť resp. počkať na ďalší deň , kedy ich dostanem ako bonus ?? A tie odmeny z Fiesta brány bude kedy možné vyzdvihnúť ??
     
  15. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    DemonBG02 máš aktualizovaného klienta Unity?

    Sygauras není zač.;)

    IR.I.PI ano pochopil jsi to správně. Odměny z brány dostaneš hned po dokončení brány a tím, že děláš brány(podle obtížnosti) tak sbíráš body aktivity za které si pak vybereš odměny-podobný princip jako Sezónní permanentka. Je to vše popsané ve FAQ. ;)
     
  16. Zatím mám jen tu jednu poklidnou, skoro celou jsem udělal kamikadze, takže ušetřená munice. Sám jsem zvědav, kam až se dostanu, pokud se obtížnost bude zvedat 2x, 3x :D. A dá se za 30 minut udělat.

    Tess, nejde mi vybrat bonusový kalendář, druhý den, ani po restartu. To jde až po 24 hodinách od prvního, nebo je to rozbité?
     
    Naposledy upraveno: 8/1/26 v(e) 4:45 AM
  17. Sygauras

    Sygauras User

    Admirál : nejde ani tak o obtížnost jako o to že mě to moc nebere. jestli je těch NPC 10 nebo 70, pořád je to o tom že jak jelito kroužíš a sestřeluješ nekonečnou řadu blech. Je to jak někde v zaklínači kdy stojíš a nabíhá na tebe 7000 pindíků, protože ..... prostě proto.
     
  18. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

  19. Sygauras

    Sygauras User

    Tak jsem projela "standart" a přesně jak jsem psala. nekonečná řada NPC a výsledek nic moc. Jsou to slaboučké NPC verze kdy i Boss Lordakium jde dolů po pár 1x střelách s raketou (bez raketometu)
    U verze "poklidná" mě to vykoplo - https://imgur.com/a/kuqoaII

    Do jiných verzí to chce už moc kuponů (10, 15)