Podpora Nefunkční systém reportů na chatu hry

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem ZOHAN, 16/6/26.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji. Sice Mary tvrdila, že je vždy na chatu někdo přítomen, ale v poslední době to vypadá, že tam jsou pouze nevychovaní hráči.
    Potkat aktivního a komunikativního moderátora je opravdu zázrak.

    Jen se chci zeptat ještě, co je tohle za novinku na chatu a co nebo kdo to způsobuje?
    děkuji
    https://ctrlv.cz/Hmh1
     
  2. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj ZOHAN,
    Tento problém se vyskytuje v jakém klientovi? Nebo se projevuje v obou klientech?
    Pokud ti nefunguje nahlášení (report) přímo v herním chatu, můžeš pořídit screenshot chatu včetně času a dalších relevantních informací a vložit jej do sekce Chat. Kolegové se na to následně podívají a situaci prověří.
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tess, Psalo mi to v tom tzv. no "mini klientu" na 2D verzi.
    Spíše bych řešil, proč systém reportů nefunguje a ne že mohu něco někam nahlašovat, když nejlepší mod Mary píše, že vždycky někdo na chatu je....
    Chápu, že vás je pomálu už, ale komunikace modů je mizivá a kolikrát tam jsou a raději nic nepíšou.
    Předevčírem tam před "desátou" lítaly dámská přirození a po několika reportech dotyčný ráno a dopoledne i odpoledne a večer vesele psal.
    Když se podíváte do historie chatu, tak zcela evidentně pochopíte, že za spam se jaksi nebanuje a zrovna 2 nezaujatí modi mou osobu neustále banují buď za nepravdivé informace, obtěžování ostatních hráčů , nebo za vymyšlenou vulgaritu.
    Pokud je podle vás odpovídání na otázky hráče považováno za obtěžování, tak je asi něco špatně.
    Ale ona je celá hra už špatně, tak je to asi jedno už nakonec...

    P.S. to je tedy nějaká novinka ve hře a bylo by dobré k tomu podat i nějaké vysvětlení, kde se to oprávnění i objednává...
    mnohem děkuji
     
    ★KloKan★CZ™ tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN,

    Podle toho, co popisuješ, se zatím zdá, že se problém vyskytuje pouze u tebe. Reporty v herním chatu standardně fungují a nemáme žádné informace o tom, že by došlo k nějaké změně nebo že by se jednalo o známou chybu.

    Pokud si dobře vzpomínám, včera jsme spolu komunikovali přímo v herním chatu a komunikuji s tebou i zde na fóru.
    Není povinností moderátorů psát do herního chatu pokaždé, když jsou přítomni na chatu. Do komunikace vstupujeme především v případě důležitých situací, jako je například nečekaný restart, technický problém nebo jiná významná informace, kterou je potřeba hráčům sdělit.
    Co se týká rad a pomoci hráčům, ve většině případů si poradí navzájem mezi sebou. Zároveň mohou využít fórum hry, kde naleznou informace k akcím, herním mechanikám, oficiálním oznámením a dalším tématům souvisejícím se hrou.

    Jak jsem již psala výše, pokud se stane, že ti nepůjde odeslat report přes herní chat, pořiď screenshot včetně času a dalších relevantních informací a vlož jej do sekce Chat na fóru. Kolegové se na situaci podívají a prověří ji.

    Zároveň tě poprosím, abys vyzkoušel nahlášení také v Unity klientovi. Pokud se stejný problém bude projevovat i tam, obrať se prosím na herní podporu, která má možnost podobné technické problémy detailněji prověřit.
     
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► tohle ocenil(a).
  5. Na podpoře se nic neděje po nahlašeni a stava se stale častěji, že některe hrače nejde reportovat na chatu. Problem je asi na straně BP, ale stale se nic neřeši, takže ZOHAN neni jediny co ma tento problem, jen je jediny co to tady napiše.
     
  6. Tess

    Tess Board Administrator Team Darkorbit

    Hráč se již neozval. Hráč byl poučen o možnostech nefungujícího reportu.
    Vlákno bude uzavřené

    LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.