1,6 milionu Uridia - Jak s tím rozumně naložit?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ЯΔΙΞ-MΛИ, 19/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    už delší obu šetřím Uridium a teď asi nastala ta chvíle, kdy přijde na řadu jeho utracení.

    Koupil jsem si slevu 25% a váhám, jak s tím milionem a 600 tisíc U naložím.


    Full Havoc jsem, teď mastím Kappy, ale nemám docela štěstí. Z 9 Kapp, všechny na doubly, jen 7 LF-4 a 2x Hercules. O Herculy mi jde především.
    Celkem mám 20 LF-4 laserů. Studijních bodů mám 36 a jsem v půlce na 37.
    Lodě neřeším, až na pár mám všechny.


    Teď je sleva na brány a logdisky, takže moje úvaha byla taková, že bych udělal kolem 7-10 Kapp, nakoupil logdisky na to, abych měl 40 studijních bodů a udělal nějaké upgrady (alespoň všechny letouny na 16, zatím vše na 6). Něco málo také investuji do peta (všechny základní věci okolo peta mám také, radary, sběrače atd..).
    S bednamy nevím. Myslím, že je lepší hodnota 1 Kappy, než-li 80 klíčů.

    Formace mám téměř všechny, co jsem chtěl, či které potřebuji. Pravděpodobně bych ještě koupil Nůžky a Veterána, ale ještě s nimi nejsem rozhodnutý.


    Budu rád za případné rady a tipy, jak si touto situací počít, a jak naložit s mými úsporami :).

    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  2. Sentiero

    Sentiero User

    Máš to naplánovaný celkem dobře. Akorát kupovat logdisky a klíče mi přijde úplně zbytečný. Základní počet logdisků máš, takže není nutný je za každou cenu kupovat, to samý bedny. Bylo by to zbytečně vyhozený U. Později budeš mít logdisků a klíčů plno, že nebudeš vědět co s nima.

    Na tvým místě bych se zaměřila na kappy, jak jsi psal no a určitě makat na upgradech letounů, to už je základ u těch silnějších lodí. Lvl 6 je málo. Pak štíty a nakonec lf4.

    Co se týče těchto formací, tak ty bych řešila až naposled. Pokud ti vyloženě nejde o hodnost, že by ses musel rozhodnout hned.

    Tak ať se daří :)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    No mne celkom stačilo dosť dlhú dobu cca 36 bodov, dá sa aj menej, ak ti to neponáhľa tak s logdiskami počkaj a radšej prioritne urob tie stíhačky na 16 level. Ja som to robil hneď ako som mohol. Herkuly sú super, ale je to strašné získať, mňa to vyšlo veľmi draho, ale to bolo ešte keď neboli dvojnásobne odmeny. Ak budeš mať šťastie určite to dáš :) aj z toho čo máš.

    A kľúče? No Tie by som osobne kúpil až na konci po kappach, máš dosť veľa lf4 na to, že nemáš kappy, možno ti tam napadajú ako mne a následne len dozbieraš čo bude chýbať.

    Formácie asi na koniec :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Děkuji za odpovědi :) Asi se jich budu držet.
    Počkám ještě do posledního dne, zda nebude sleva na uprady :)
    Ty formace si ještě pořádně rozmyslím. Totéž klíče. Jestli ale bude do konce mé slevy sleva na klíče, možná tu stovku koupím. Víc ale ne.
    Jinak, dnes už mám za sebou 6 Kapp a 4 Herculy (celkem mám 6), tak snad 2 brány ještě dají.
     
  5. dělej zety tam mas logdisku dost a i klice az to budes mit na full tak se vrhni na kappy pocítej ale ze tak mozna 45 kapp az budes full herkul
     
  6. Selendix

    Selendix User

    Y*o*D*i*A*k* Proč mu doporučuješ Zety, když Havoky má všechny?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Kvôli logdiskom a kľúčom koristi. Veď o tom priamo píše. Stačí len pozorne čítať.
     
  8. Polas

    Polas User

    logdisky chce kupovat když je na ně akce vychází kolem 160 uri za za jeden ted nedávno na ně byla akce
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    Kupovat logdisky je hlupost, 50 bodov som na svojom ucte urobil len z toho co popadalo z klikania a gg odmien.

    Klikat brany a logdisky sa casom nahromadia. Vyuzivat zlavy, dvojnasobky a pojde to rychlo. LF4 dokoncit z bedniciek. Cez double robit zety a kappy. mimo akcii setrit Ucko. Az bude hrac full, tak potom robit brany A,B,C na rank, municiu a aj na spominane logdisky. Upgradnut najprv stihy, potom stity a lasery az nakoniec.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. klíče a logdisky ti padnou z bran tak na to kašli, hlavně upgraduj LF-4 a letouny pak třeba štíty a nebo raketomet ale LF-4 a Letouny jsou hlavní !!!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. maisu1970

    maisu1970 User

    Tak za1.na to co zatím máš z toho co jsi dal dohromady neuvěřitelné štěstí o tom si muže většina nechat zdát.Za 2. na konec něchtěl jsi se spíše pochlubit než poradit?
     
  12. Sentiero

    Sentiero User

    maisu1970 i kdyby ano, tak i od toho je tu forum :) Když se ti ve hře něco povede, tak se můžeš kromě klanu a chatu pochlubit i nám tady na foru.

    Když to hráč napíše slušně a bez toho aniž by se někomu vysmíval, tak se o tom dá i podiskutovat ;) Nu asi těžko bych své drahé polovičce vysvětlovala, že jsem z 50 beden získala 2 lf4, 10k U a design. :cool: Já taky nerozumím hře, kterou hraje on :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Myslim, ze rad tu odznelo dost a isto uz danu ciastku davno minul, takze temu uzatvaram. ;)

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.