100 nových misí

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem 123812, 23/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. whiskey21

    whiskey21 User

    jako pardon ,ale některé ty mise jsou skoro zadarmo .. někdo s 22 lvl by měl mít určitě těžší mise když je za ně tak mastná odměna ... to půjdou ranky zase do háje ... zrušte ty hodnosti úplně .. protože v téhle hře už nemají absolutní smysl ...
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  2. 123812

    123812 User

    Ja¢k~Şvk. Díky, mise doplněna. Pokud zjistíš i #9, napiš ji sem, díky.
    whiskey21 Souhlasím, některé jsou až moc jednoduché.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ano mas pravdu blbe jsem koukal tak dekuji za upozornění číslo .-)
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  4. ddavidd11

    ddavidd11 User

    No pěkné... to zas ranky porostou po milionech.Bp se zas jednou ukázal,ty odměny fakt přehnaly dle mě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. zdravím 9. misia je
    V PORADI:
    znič kristallin 700
    navštív mapu 4-5
    pri súradniciach 107/67
    znič uber kristallin 100
     
    -baghira2- a 123812 tohle ocenili.
  6. vdlucka

    vdlucka User

    jo to mate pravdu je to pekne ale vecine hracu je to zbytecne protoze dosahnou 22lvl je dost tesky kdys si nejde plnit ukoly kvuly top pilotum co maj vse nelegal udelane lode a tet se jen smeji ja uz asik pul roku delam at se dostanu na 20 lvl a kde mam brat na 22lvl mam tes normalni zivot a ne jen tuhle hru nevim proc nedaj ukoly ot 18 lvl a treba s mensimy otmenamy at maj stoho aj ti ostatni hraci neco ne jen top hraci a ti co si veci cas vybavy a lvl udelaly podvodem
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  7. 123812

    123812 User

    Ja¢k~Şvk. Díky za #9. Doplněno až po #19, zbývá 81 misí :D


    PS: Až budu mít trochu času, spočítám kolik ks jednotlivých NPC je třeba zatím zničit :D Jen pro zajímavost :)
     
    Naposledy upraveno: 27/8/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Honzin

    Honzin User

    Používáte 50 boosrery na dokončení? Asi jak kdo že.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. 123812

    123812 User

    Honzin Já je bohužel ještě nemám k dispozici. Jen získávám informace od kamarádů, co už jsou vysoko.

    Asi ano, 50%, pak 25% booster z uberů a těch BZ mají asi hromadu :D :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Bez stanic, multiboostru, jen s plnou skupinou, 25% DBL boosterem, 50% boosterem, 10% designem na BZ a formací, se dá těch 800 milionů vytáhnout cca. na 2,1 miliardy.
     
  11. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Mise 23. Sbirej prometid 50000, endrium 30000, 1000 palladium. Toto je adekvatni mise pro 22lvl (ci spis uz 23-24lvl) ? Tohle je mise pro tak lvl 16-18 dle mne co do obtiznosti.
    Z toho co ctu je hrani na nejakou hodnost (placku /maj.zajic) uz uplne pase-nez se tam doskrabem tak BP po zralem uvazeni dle mne prehodnoti napln ci odmnenu za mise a to jak vime vsichni ke skode tem kdo se k tomu dostanou dele nez v prvnich cca 3-6 mnesicich od zavedeni do hry. Jako priklad muze poslouzit uprava schopnosti drazitelnych dizajnu na golika po pridani poslednich lodi. Na druhou stranu chapu ze BP jako firma musi prosperovat a tak je tu potreba generovani zvetsene motivace pro nemalou cast hracu k nakupu bustru za real.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. 123812

    123812 User

    Quest 11: "T-88 Days"

    Complete in order:
    • Collect Prometium: 2.000
      • on 1-1, 2-1 map
    • Destroy Annihilator: 300
    • Collect Palladium: 1.500
    Na anglickém foru mají jako 11 tohle, asi mi ji někdo neřekl, tak to mám teď španě očíslované, počkám až doplní další a dopíšu ji mezi ty co mám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Respektive,počkáme až si kootočáři v TOPu nahrabou ještě víc a pak to upravíme, logika bp.
     
    •ŞĦΘCK▪ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Tak nevím, je tohle psaní jen teorie nebo jste už si zkusili něco ze 100 misí? Aspoň ty první mise nejsou nějak jednoduché, stojí to spoustu času, munice atd.
    Já nejsem žádný kolotočář, level jsem si hezky poctivě vydřela (5 let na serveru), všechny 3 pirátské mise vč. sabotérů také, a to bez velkých skupin jak to teď všichni dohání.
    Ale to co zase nějaký neználek=chytrák na BP vymyslel u 5.mise (Blighted kristalon 230, Blighted gygerthrall 500 a Hybrid Alloy 1200), za to bych mu dala trest na doživotí. Těch 500 gyga asi reálně z 230 krys vyletí, ale 1200 alloy z 500 gyga je naprosto nereálné.
    Když vezmu 50% pravděpodobnost, že vypadne alloy, tak je zapotřebí 2400 gyga.
    Takže končím s touto misí. Nejsem ***** co bude týdny lítat po x-7 a střílet růžovky a pak koukat jak botičkáři kradou gyga, nemluvě o točení krys po celé mapě se stádem růžovek kolem sebe, takže se dostat vůbec k růžovkám je taky problém.

    Všechny mise na mapě x-7 nebo x-2,3,4 jsou totálně uhozené, protože to jsou mapy botičkářů. Tohle je od BP už opravdu jen naschvál a na definitivní odrazení hráčů. Na x-7 mi lítají 2 botky 24 hodin v kuse, mám toho plné zuby, takže konec s misemi.
    A pokud je tu někdo kompetentní, tak že by to laskavě ten chytrák z BP prověřil???
     
  15. *Irenka49•™* tak přesně tak, nevím jestli jsi třeba z cz2.
    Ale tam máme například jednoho s bývalé cz2 najednou do top10 :mad:, už má ten design, neskutečné jardy točil v noci /jasné s čím/ a nic se neděje.
    Myslím si, že plnit 100 misí jako poctivý hráč se neoplatí. Je to blbé, když víš, že reálně do toho dáváš čas a munici, ale kolem tebe bezpiloti.
    Proto říkám, že i ty mise jsou dělány pro kolotoče ...

    víc k tomu není co dodat ...

    držím pevné nervy při úkolech.
     
  16. ...jen dokládám reálná čísla, kde jsem skončila
    144/230
    288/500
    177/1200
    a to jsem použila na 1 hodinu booster na 20% šanci na alloy, vyhazovat peníze za 50% šanci pro zlodějské botičkáře nebudu

    Když to propočítám, tak z 230 růžovek budu mít cca 283 alloy a na potřebných 1200 je třeba cca 975 růžovek, no nejsem na hlavu, a rozum mi to nebere!
     
    -baghira2- a •ŞĦΘCK▪ tohle ocenili.
  17. 123812

    123812 User

    •ŞĦΘCK▪ Můžu se zeptat, o kom je řeč? V topce máme z CZ2 2 lidi - Auták, ImNaughtyBoy. A určitě to mají poctivě ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. jaritko

    jaritko User

    *Irenka49•™*, práve preto robím misie tohto typu na cudzích mapách. Botky sedia na porte a ja si kľudne farmím.:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. krasne cteni fakt a uz ted se mi do tech misi nechce ;)
     
    cernakockanapepri a -baghira2- tohle ocenili.
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - je pravda, ze 1200 hybridnej zluceniny nie je ziadna sranda nazbierat a hraci si kupuju boostre na hybridnu zluceninu, aby tu ulohu skor dokoncili. Na x-7 to je celkom v pohode, zasa je to vseko o komunikacii. Stane sa ti, ze niekto ti kradne NPC? Tak pouzi chat a napis niekomu, nech pride porobit poriadky s danymi hracmi. Hned poutekaju na port ;) Alebo to raz sundaj a nepriblizi sa k tebe nejaku dobu. Inak ti neviem poradit ohladne tejto ulohy.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).