100 nových misí

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem 123812, 23/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Clypsso

    Clypsso User

    ano potvrdujem olej sa neda ziskat ani pri nakupe uridia (odskušane)
     
  2. Dúfám že boostre na bz a česť sa rušiť nebudú pretože veľa hráčov si 100 ku nespravilo ešte a aby sa menili bola by to nespravodlivosť
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    v 90-tém úkolu je v popisu malý nedostatek a to je : popořadě a 3-tí část úkolu je :
    navštiv x-1 své firmy (domovskou) na souřadnicích 107/67
     
  4. v 16. ukolu mas tiez chybu.
    Ma tam byt 300 baracud, ty tam mas 200.
     
  5. 123812

    123812 User

  6. Úkol 54 - brána alfa, chybí tam navštiv domovskou X-6 na 107/67 a pak cizí na stejných souřadnicích.
    Maličkost:D
     
  7. 123812

    123812 User

    MuadDib85[CZ] Detailisto, koho zajímají nějaké souřadnice :D :D

    Doplněno :)
     
  8. 123812 - když už jsi si dal takovou práci, tak ať je tam všechno.:)
     
  9. Ahoj piloti,nevíte jestli ještě Urge a Regard NPC dávají I-olej a jestli jo,tak se započítají do 7-ho úkolu?
    Sehnat skupku do Trhliny je pro mne nadlidský výkon a sám to nedám..:(
    Pokud někdo dělá úkol č.7,rád se přidám -nick: ◊◊◊RED◊◊◊ : server- GE-2
     
  10. Úkol č.7 jde pouze v trhlině, sám jsem to zkoušel všelijak, ale nejde to.:(
     
  11. orbitdohuby ja som ulohu spravil tak že som zostrelil tebou spominane NPC a fungovalo mi to započitalo mi olej do ulohy
     
  12. Díky za ohlas,jen se zeptám, user2548765145 kdy to bylo?
    Čtu forum často a mám dojem,že se i-olej už nevyskytuje v těch NPC,ale přesně nvm.Mám sice nějaké sestřelené na 5-2,ale to jsem plnil úkoly a byl jsem tam moře hodin,takže se mi poštěstilo a bylo to v zimě a začátkem jara. Od té doby jsem tam jen sporadicky a čekat na uvedené NPC je taky dost o náhodě.
    Jinak dík za info,možná někoho seženu,asi to bude rychlejší.
     
  13. pred približne 3-4 mesiacmi
     
  14. Ahoj, toto je ukol 34. mohol by si ho v tej tvojej top 100 pozmenit ?
    Nemas tam dopisane poporade, a chybaju ti tam aj suradnice. Vdaka...

    [​IMG]
     
  15. Alyctro

    Alyctro User

    caute, ake je odmena za okruhle misie ? aktual ! nedostal som 300EE , ono sa to meni ? dostal som 40 ks oleja ktorý mi je na 2 veci na H...., a na nič .
     
  16. Za kazdu kulatu misiu (10,20,30...) je vzdy ina odmena. Staci si precitat viacero prispevky v tomto temate. #84
     
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    Alyctro? Frog ti tu dal odkaz na jeho příspěvek, kde je odkaz na en forum, kde jsou všechny odměny za ''kulaté'' úkoly hezky popsané.
    Napsat teď po update systému montáže, že je ti olej na nic, tak nechápu, proč se hromadně dělají karantény a poradín ti, koukni do montáže a zkus si cokoliv upgradovat na 14,15 nebo 16 level? potom pochopíš?
     
  18. Alyctro

    Alyctro User

    nechapem : Odměny za "kulaté mise" (10,20,...): 1.200.000.000 BZ 20 000 000 čest 13 000 U 300 extra energie

    a nac mi je olej ?? nože ,,daj,, lebo teda nevidim vyznam , mam ho 600 ks ale nemam hardver , ktory nepada .

    v podstate už neriesim , bola to moja posledna misiia zo 100 nových missii .

    dik za usmernenie .
     
    Naposledy upraveno: 31/10/19
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Odměna za 100 úkol je taková, tak nechápu, proč jsi dostal olej?
    Rewards:
    • Experience: 1.200.000.000
    • Honor: 20.000.000
    • Uridium: 13.000
    • Cyborg Scourge: 1
    • Hammerclaw Bane: 1
    Třeba budeš chtít v budoucnu něco upgradovat, tak se podívej na obrázek, na co a hlavně kolik toho oleje budeš nakonec potřebovat.:rolleyes:
    https://ctrlv.cz/10Fq
     
  20. tak ukol č7 je trhlina a ja zaboha nemuzu sehnat na to lidi takze necekana stopka :(