100 nových misí

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem 123812, 23/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jen pro upřesnění, úkol 99: 100 000 enduria, navštiv nepřátelskou mapu x-6 na souřadnicích 107/67, 2000 protegitů na nepřátelské x-6. Ať to máme přesné:D:D:D
    Jo a popořadě.
     
  2. Clypsso

    Clypsso User

    cawte neviete nahodou dakdo či v misii 75.
    znič 5 centaury falcon,
    2m dmg do hracu

    či zničenie falcona v kappe pripočita ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Ne,falcona musíš v low,jinde nejde:(:(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Clypsso

    Clypsso User

    velka škoda :(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. ivin9

    ivin9 User

    robite to s 100% bostrom ? :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Clypsso

    Clypsso User

    nie nerobim to z 100 % boostrom ale iba občas ked 50% booster na skusenoti tak si ho kupim ale inak bez boostrov a tak ich robim,ale čo sa tyka (gulatych) uloh 10,20,30,
    sa snažim vitažit z odmeny čo najviac vtedy si kupujem 50% booster na čest aj na skusenosti + boostre z obchodu + formacia na čest + lod G - Champion a ked nahodou mi to vyhadza že ulohu splnim cez vikend tak aj boostre z kappy celkovo to vychdza nejakych + 110 % z ulohy ak som sa nahodou pomilil tak ma opravte :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. uz 5 mesicu stojim na ukoli č7 nemuzu sehnat lidi do trhliny fakt bomba
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - na akom to hras servery? Pretoze ja vkuse vidim ako pisu hraci na chate, ze kto sa prida do QZ.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pokud má podobný nick ve hře, tak jsem ho viděl i na GE-2.
    Ale pokud nemá kamarády stejně jako já a lítá jenom občas a v noci, tak je těžké ty úkoly plnit.
     
  10. Y*o*D*i*A*k* vyzkoušej Urge nebo Regard na 5-2,x-6. Dal jsem Urge na 5-2,připsalo to do úkolu,myslím 35 I-oleje to dává, musíš být rychlej jako blesk ;),je docela slabé :cool:.Dej radary do Peta a nech otevřený okno s NPC v lokalizátoru ,pak pevný nervy a pozornost.Je dost pohyblivej.
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  11. na Cz2 Ge2 jenze ja se dostanu ke hre bud v 4 rano do pul 6 nebo vecer po 19ha zas tak na max 2 h
    ---------------------
    dik za radu ani jsem nevedel ze neco takoveho je :) ale v tom ukolu potrebujes ty krystalony a ty jsou jen v te trhline
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 26/5/20
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    bhagira22 tohle ocenil(a).
  13. Ano to máš pravdu,pomohl jsem si druhým účtem,abych se tam dostal,zkoušel jsem ji dát celou sám-karanténu,ale to je pro mne nadlidský úkol,asi pro všechny.I když nějaké video,mám pocit ,existuje.Hraju také sám,takže některé úkoly - skoro neřešitelné.
    V dnešní době snad nalezneš skupku,já to dělal v době ,kdy nebylo ABR.
    PS: Jestli chceš pomoct tak GE2: ◊◊◊RED◊◊◊
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
    Y*o*D*i*A*k*, bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Y*o*D*i*A*k* - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit. To proste musis vychytat, ked robia hraci QZ. Ono dobre je mat v tejto hre aktivny klan, ktory neraz moze pomoct s ulohami aj v takychto pripadoch. My si tiez tak pomahame, ked napriklad bola tato uloha, ktoru mas ty, tak sme sli z klanu viaceri a pohode sme to zvladli.

    orbitdohuby - ktore ulohy su skoro neriesitelne? Ako aj takych 1000 battlov je na dlhu dobu, ale uloha je v pohode riesitelna, len dlhodobejsia.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher- myslím tím,třeba tuto úlohu,nebo časovku 50 attendů,100 impulsů za 30min.Tuto úlohu sám prostě nedáš. Bavíme se o hraní sólo.
    Bez skupiny.Někteří tak prostě hrají;).
    Dlouhodobé úkoly dávám sám a nebo někdo pozve.Někdy i dokonce pozvánku zašlu já :eek:.
    Jinak já si nestěžuji,pouze nabízím pomoc - Vím jaké to je. A Y*o*D*i*A*k*
    je "old scholl" myslím:).Takže tak no....
     
    Naposledy upraveno: 26/5/20
    TI.TA.N, -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    orbitdohuby - tie casovky sa nenachadzaju v tych 100-ulohach ale :) Preto sa mi hned nezdalo, ze aka uloha v tychto ulohach moze byt skoro neriesitelna. Tie casovky su vacsinou tie nove BL ulohy alebo tie klasicke. Myslim, ze tato hra nie je zrovna pre solistov a hlavne nie, odkedy su multiklany, ze hraca uz ani firma nechrani. Ale kazdy hra tak, ako chce. Tychto 100 uloh je narocnejsich skor na ten cas.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. No to máš pravdu,ale znám pár sólistů a ty to trápí.Jsou to většinou starší ročníky (možná),kteří jsou trpěliví a jsou zvyklí si to "odpracovat".Pak narazí na takovouhle úlohu a nemohou se posunout dále...
    Oni nejsou zvyklí žádat o pomoc,ale když jde o takovýhle úkol, rádi ji přijmou,aby se posunuli dále.
    Ano psal jsem obecně o úkolech,jak přejdeš tento sedmý,už by to mělo jít.Jsem teprve 43 a zatím vše sám,no někdy ve skupce to je
    pravda..:D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. jaritko

    jaritko User

    74. 5 falcon, 2m dmg do hracu
    Tu by som tiež videl problém pre sólistu.
     
    bhagira22, petrapán a -baghira2- tohle ocenili.
  19. MINNORIT

    MINNORIT User

    Tiež hravam solo aj ked som v klane bo povečine z klanu sa objavia v poobednych hodinach :D a ja ked som v robote tak som tu od rana :cool: a karanatene ukoly na cz123GE2 neni problem to tu robia kadu chvilku, ale ta časaovka na BL je fakt čo robit aj splnov skupinov ale všetko sa da ked sa chce :) tu karantenu sa dohodni z niekrymi hračmi že pojdeš večerod 19:00 to daš za chviločku stači na tie NPC a olej ako pisal kolega na 5-2 NPC davas krasne odmeny ...:)
    https://board-cs.darkorbit.com/threads/npc-zoznam-vsetkych-votrelcov-v-hre.279/page-6#post-946786
    :) a aj časy ti dam :D Urge IV: 2:00 - 4:00 / 14:00 - 16:30 / 20:00 - 22 : 00 / Regard CXI 5:30 - 8:00 / 17:30 - 19:30 mam tabulku ale neda sa to sem pridat :p teda ja to neviem :eek::D ale keby pobludiš tu niekde na fore je celi zoznam tych špec NPC aj časi kedy sa kde objavuju :):rolleyes::D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  20. dekuji všem za pomoc a nebojte nevzdavam to jednou se snad dostanu do skupiny a ten ukol dodelam jeste jednou díííky;)